18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawny faul

mac_1989 • 2013-05-05, 21:31
David Luiz z Chelsea nie ukrywa zadowolenia po wyeliminowaniu z gry (czerwona kartka) Rafaela grającego w barwach Manchester United.


Horned

2013-05-06, 10:54
Wyj***ł go z boiska to wyj***ł, na ch*j drążyć temat?

WolferZmc

2013-05-06, 11:29
Na czerwona nie zasluzyl,jebac cwe*si.Tyle w temacie.

cenius

2013-05-06, 11:48
Po takich faulach na podwórku to chłopaki sobie piątki przybijają.

Ale jakby dali mi 100k funciaków na tydzień to można poudawać. :oops:

dicky_hopkins

2013-05-06, 12:07
Przecież to był atak na nogi. Głupi faul i pretensje można mieć tylko do Rafaela. Sędzina stoi kilkanaście centymetrów od nich i ma wszystko na tacy. Co za idiota w takiej sytuacji atakuje nogi rywali? Ale oburzenie kibiców Manchesteru jest piękne. Głupi faul jak ugryzienie przez Suareza.

DDudus

2013-05-06, 12:11
Pilka nozna to pseudosport dla ciot i chlopczykow jest tyle ciekawych sportow do ktorych trzeba miec troche jaj (motocross,rajdy,downhill,freestyle,basejumping itd itp )ale ludzie i tak wybiora ciotowata pilke nozna :)

Ceryni

2013-05-06, 12:37
@up
Może dlatego, że do grania w pilke jest potrzebna głownie tylko pilka i ludzie. Gdyby ludzie mieli pieniadze na basejumping to by go uprawiali.

Cennik Kursu AFF
Szkolenie teoretyczne - 300 zł
Skok z dwoma instruktorami - 750 zł
Skok z jednym instruktorem - 50 zł
Cały kurs (przy ilości 7 skoków) to 4350 zł

Sam j***ny kurs na spadochrony to 4 koła, a pewnie do basejumpingu potrzeba praktyki i kolejnych kursow, nie od razu bedziesz skakal z gor jak to na filmikach widać.
http://www.polishbase.offheading.com/jakzaczac.html na przyklad.

zelek19

2013-05-06, 12:42
też mnie śmieszy jak ktoś nie umie grać więc kopie po nogach:D sierota

Lewandziu

2013-05-06, 13:00
Luiz co za symulant j***ny, ale nie ma co się dziwić jak się gra w tej spedalonej j***nej cwe*si ;/

boooreq

2013-05-06, 13:55
nie wierzę, że jeszcze nikt tego nie zrobił... :shock:



niwet

2013-05-06, 14:25
Cytat:

Może dlatego, że do grania w pilke jest potrzebna głownie tylko pilka i ludzie. Gdyby ludzie mieli pieniadze na basejumping to by go uprawiali.



pamietaj motocross,rajdy,downhill, zwykły motor to jakieś 2000k+ , rajdy - samochód, który ma pełną homologacje - szkoda gadac + trzeba wlać, downhill, zwykłym góralem nie zjedziesz. dodaj do tego popularność, a co za tym idzie - dostęp do trenerów i koszty treningów tj np zwykłe wyjazdy w góry, o base jumpingu nawet nie mówie. Teraz sobie dodaj, ze nie mówię tutaj o osobach zarabiających, tylko o młodzieży np(uczniach). na koniec mozesz wziac srednia place w Polsce i masz, w końcu mówimy tutaj o statystycznym polaku.

tomek99320

2013-05-06, 15:13
Cardioceras napisał/a:

David Luiz mnie wk***ia. Wyżej sra niż dupę ma, a nikim wielkim nie jest. Kiedyś go spotka taki Axel Witsel (ten co złamał nogę Wasilewskiemu) i skończy się śmiech jak mu amputują obie nogi :amused:



Musze to napisac.Twój komętarz jest bardziej żałosny niż ty.Wielki znawco piłki ,pewnie dzisiaj pierwszy raz usłyszałes nazwisko Luiz , obejrzales filmik z jego udzialem i mówisz ze wyzej sra niz dupa ma ? Widziales kiedykolwiek mecz z jego udzialem ?Jestem przekonany ,ze niestety nie .Luiz to wybitny obronca młodego pokolenia ,który ostro gra i nie daje sobie w kasze dmuchać . Co mial kur.a skakać z radosci ze go sfrustrowany rafael okopał ? :D chyba nie .. dlatego upadl i go wysmial , ze nie dal sobie z nim rady.A co do Witsela to bez komętarza , to jest wybitny idiota, któremu by sie przydały żółte papiery i przekwalifikowanie na inna dyscypline.

ch...........AN

2013-05-06, 15:33
Cardioceras napisał/a:

David Luiz mnie wk***ia. Wyżej sra niż dupę ma, a nikim wielkim nie jest. Kiedyś go spotka taki Axel Witsel (ten co złamał nogę Wasilewskiemu) i skończy się śmiech jak mu amputują obie nogi :amused:



Myślę, że wk***ia cię, bo jesteś fanem jakiegoś Menczesteru, a Luiz to świetny piłkarz. 7 bramek jako środkowy obrońca, a do tego 5 czy 6 asyst w sezonie. No słabo.

~zsakuł

2013-05-06, 16:31
Trochę przeróbek znalezionych na zczuba.pl

chmielx12

2013-05-06, 16:37
NA meczu bracy czy realu to sapią że teatr, a jak koleś z ich drużyny symuluje to miał racje ... Boże jaka ciemnota !

xarkons

2013-05-06, 16:52
Mnie to smieszy. ch*j mu w dupe wk***il go niemilosiernie, tak trzymac.