18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z testów na prawko

kurian • 2013-09-09, 18:13
Totalnie kretyńskie pytanie na które trafiłem, rozwiązując testy na prawko.

Sory że nie screen

cenzurowany

2013-09-09, 21:32
daj sobie spokój, od stycznia znowu stare zasady na prawko...

kaczy990

2013-09-09, 21:34
Do tych debili kuźwa co piszą że nie zrobił screena.
Zapraszam zdać prawo jazdy. Jeżeli sobie wejdziesz na pulpit, potem wejdziesz na neta i wrzucisz to to gratulacje i napisz gdzie zdawałeś to sobie ktoś sprawdzi odpowiedzi w necie i zda dzięki Tobie prawko.

taos

2013-09-09, 21:36
Miałem to samo pytanie na prawie jazdy ;D
(Zdałem za 1 razem)
Jak mój znajomy powiedział w trakcie prawa jazdy
"Czy my k***a uczymy się by być lekarzami? Mechanikami? Nie, uczymy sie by być kierowcami!"

WonsatyDrwal

2013-09-09, 21:37
tez mialem to pytanie, ch*j im wszystkim w p*zde za to

enjoy7

2013-09-09, 21:38
A ponoć nowe testy miały być na myślenie i sprawić, żeby nie uczyć się na pamięć, co miało się przełożyć na lepsze kształcenie kierowców. Widać.

Johny212

2013-09-09, 21:38
Pytanie do wrzucającego - to test państwowy czy po prostu sobie ćwiczyłeś do egzaminu i natrafiłeś na takie pytanie? Pytam się bo sam ostatnio zdawałem i pytania były proste, związane z tematem i logiczne więc nie wiem skąd ten hejt.

adrian_k

2013-09-09, 21:44
Problem w tym, że jak ja jestem zorientowany w temacie to PL prawo nie przewiduje konkretnego wymiaru tablicy - przecież możesz mieć tzw. amerykańską :) Więc nie chce martwić ale albo była jeszcze czwarta odpowiedź do zaznaczenia, albo jednej poprawnej brakło.

maszwirusa

2013-09-09, 21:47
gdyby kurian napisał, że zdawał na kategorię A, tobym się popłakał ze śmiechu :D

Zizi857

2013-09-09, 21:50
A nie lepiej się tego nauczyć na pamięć i mieć w dupie ? A tak swoją drogą to też ta teoria jest "ciupkę" poj***na . Nie lepiej przyuczyć kursanta np jak zachować się w trudnej sytuacji lub jak zmienić koło w pojeździe ? . Moja ostatnio złapała gumę (prawko ma od roku, teorie zna wyśmienicie ) , i nie wiedziała jak zmienić koło , oczywiście musiałem rypać z buta bo miałem wypite i to za nią zrobić . Według mnie te całe wielkie profesory po studiach powinni zwiększyć uwagę na praktyce niż na teoretycznych głupich zagadnieniach które tak na prawdę nikomu z użytkowników drogi nie pomagają , lecz wręcz utrudniają.Ja uczyłem się na starych zasadach zdałem prawko na B za 1 razem na C tak samo , autem poruszam się od 8 lat z tego 6 lat po europie i nigdy nie miałem żadnego mandatu wypadku czy też kolizji , chyba coś to świadczy o przykutej większej uwadze podczas prowadzenia autem na praktykę niż na teoretyce . Oczywiście też trzeba uczyć ludzi jak się poruszać na skrzyżowaniu , bo jak czasami widzę młodzież typu 16 lat B1 i smart to się za głowę można chwycić , powinni te całe B1 wyj***ć w p*zdu .

volvap

2013-09-09, 21:53
adrian_k to jakies pytanie z dupy, chodzi o jednorzedowa tablice rejestracyjna

Demoqp

2013-09-09, 22:04
Calkowicie im sie juz w dupach poprzewracało, z kazda nowa informacja dotyczaca prawa jazdy dziekuje Bogu ze juz mam to z głowy, prawda jest taka ze Ci co posiadaja prawko, w dupie maja cała reszte ; )

op...........ve

2013-09-09, 22:54
teoria nowa jest łatwa jak ktoś ma k***a rozum i pomyśli to zda bez problemu.....

Jesuz

2013-09-09, 23:01
I dobrze. Mniej matołów na drodze będzie, którzy nie potrafią się nauczyć kilku haczyków. Pójdziecie na studia to się zacznie lamentowanie, że matematyka za trudna, że fizyki nie umiesz, na ekonomii za dużo wiedzy trzeba wkuć itp.
A na prawo jazdy, które masz na całe życie i zdajesz JEDNYM EGZAMINEM to już się nie da nauczyć.

pepsiopc

2013-09-09, 23:24
Jaki to ma wpływ na poprawe bezpieczeństwa na drodze ? Wprowadzić egzamin z zachowania auta w poślizgu czy coś podobnego, a nie wymiary rejestracji kurfa.

adami94

2013-09-10, 02:05
mi sie udało zdać te poj***ne nowe przepisy za 2 razem :D reszcie życzę powodzenia :)