18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sl...........nx

2012-11-12, 13:35
anonymousm napisał/a:

dodaj jeszcze trochę Homerów, twoją frustrację liczy się Homerami.



Jakbyś nie zauważył, w ten sposób oblicza się twoją głupotę. Zaokrągliłem ją w dół.

anonymousm napisał/a:

I zapytaj Chicago Boys, czy popierali by POLSKI przemysł, POLSKI handel? Oczywiście, że kazaliby ci otworzyć rynek na znienawidzony obcy kapitał.



Nie mam nic do obcego kapitału, pod warunkiem, że przechodzi z prywatnych rąk, a nie jest przekazywany przez komuchów pod przykrywką FOZZ.

anonymousm napisał/a:

I oświeć mnie, kiedy to ziściła się twoja fantazja gospodarcza o autonomicznej gospodarce polskiej.



To raczej ty się wytłumacz, kiedy przeczytałeś, mój jakikolwiek tekst o polskim kapitalizmie, mówiący, że on w Polsce występuje?

Mnie chodziło o metody stosowane w krajach wysokorozwiniętych, kiedy te jeszcze nie były wysokorozwinięte.
Weźmy za przykład kraj o jednym z najwyższych współczynników wolności gospodarczej, czyli np. Nową Zelandię. Wiesz, z jakimi "problemami" gospodarczymi się borykali niedawno? Co zrobić z kilkoma miliardami NADWYŻKI.
Powiesz mi, że Polska ma takie problemy?
Nie, Polska chciałaby mieć takie problemy.

anonymousm napisał/a:

Czy wtedy, kiedy byłeś wiodącym dziennikarzem śledczym?



Kogo tutaj ponosi fantazja?
Wskaż mi jedną linijkę, gdzie napisałem o tym, że byłem kiedyś dziennikarzem śledczym.
Bo pracowałem w mediach, to fakt. Miałem informatorów, to też fakt. Natomiast jeżeli ty sądzisz, że tylko dziennikarze śledczy mają informatorów, to jesteś nie tyle ignorantem, co skończonym kretynem.

Skoro jednak się prosisz, to ci wyjaśnię. Wielu dziennikarzy ma takich informatorów, którzy nie sprzedają nic więcej niż to z PAPu, ale robią to np. kilka godzin (a czasem nawet jeden, dwa dni wcześniej) przed rozesłaniem depesz z PAPu, z którego korzystają wszystkie redakcje.
W tym biznesie liczy się ten, co jest pierwszy, dlatego tacy informatorzy są przydatni.

Ale nie, oczywiście, informator = dziennikarstwo śledcze.
pie**olnij się w łeb, kretynie.

anonymousm napisał/a:

Ach, czyli maszerowałeś z hitlerowcami, bo nie podoba ci się stawka VAT?



Przecież ci napisałem, że nie maszerowałem w komitecie poparcia bronka.

Kozioł. napisał/a:

I tym oto akcentem powinniście skończyć rozmowę z trolem :kloc:



I tym oto akcentem, kończę rozmowę z wspomnianym przez ciebie trolem.
Skończona dz**ka bez szkoły wmawia wszystkim jakieś absurdy wyssane z fiuta donalda tuska i adama michnika, nie potrafi czytać ze zrozumieniem, ale wszędzie był i wszystko widział. W miarę rozwoju dyskusji okazuje się, że w dupie był, gówno widział, ale wciąż wszystko wie najlepiej.
GW i TVN produkują masowo takich imbecyli, szkoda słów...

anonymousm

2012-11-12, 14:34
Redaktorze Slonx,

twoja głupota mnie pokonała. Nie dziwię się, że cie wyj***li nawet z tej gazetki szkolnej, do której wiadomości zbierałeś od informatorów.
Teraz, po Chicago Boys, których reprezentantem na polskę był Balcerowicz, po opowieściach, że dopłacamy do Uniii Europejskiej, bez której bylibyśmy w czarnej dupie, teraz przyszedł czas na pogłoski z Nowej Zelandii. Co to jest, debilu, nadwyżka, w gospodarce państowej? Wzrost PKB? pie**olisz o wolności gospodarczej i o polskim kapitale. O rozbudowywaniu armii i redukcji długu.
Wystarczyło pozwolić ci się rozpisać, by dostrzeb bezmiar twojej głupoty. Adieu, mój książę, do następnego razu, kiedy będziesz nas oświecać.

cruz201

2012-11-12, 16:04
@anonymousm

Widze, ze ub-ecja nawet na sadistic.pl sie pojawia.

M00nSpeLL

2012-11-12, 16:39
Lewacki komentarz ma najwięcej piw... nie dobrze.

Philipek

2012-11-12, 17:00
wyjasnijcie mi, czemu ludzie popierajacy prawice maja tyle argumentow a Ci z lewicy jedynie wyzywaja od hitlerowcow i nie potrafia nic logicznie potwierdzic? to tak jak klocic sie z kobieta ktora ma okres.
-kochanie, wyjdziemy gdzies dzisiaj?
-nie
-czemu? zmeczona jestes?
-nie
-chora?
-nie
-to czemu?
-bo nie <foch>

EDIT

P.S. ma ktos czas zrobic kompilacje, badz zbior filmikow na ktorych widac prowokacje? moze to otworzylo by oczy niektorym lewaka.
P.S. 2. anonymousm i TyTakTwierdzisz chyba specjalnie prowokuja klotnie albo sa totalnymi idiotami.

m363

2012-11-12, 17:49
Klawisz77 napisał/a:

Już nie wiem co myśleć o społeczności sadistica. W jeden dzień stawiają xxx piw i komentarzy pod filmikami zachęcającymi do wzięcia udziału w MN, a na drugi dzień go krytykują. W jeden dzień mówią o tym jak to Rudy jest zły i należy zrobić rewolucję i wywieź ten cały gnój na 460 taczkach, a na drugi dzień krytykują , zdarzenie gdzie poleciało kilka rac i koszy na śmieci. Przecież gdyby ktoś z tej szanownej społeczności chciał zrobić małą rewoltę, to przypomnę, że do czegoś takiego jest potrzeba czegoś więcej niż race i kamienie. W jeden dzień wszyscy jadą na katolików, a na drugi wstawiają filmiki z TV Sram i jarają się Młodzieżą Wszechpolską.




Sl...........nx

2012-11-12, 17:55
anonymousm napisał/a:

Teraz, po Chicago Boys, których reprezentantem na polskę był Balcerowicz



:shock: :lol: :mrgreen: :ubawdolez:
Opowiedz jeszcze jakiś dowcip, z chęcią się pośmiejemy.
Pójdźmy dalej - przedstawicielem centrum im. Adama Smitha jest Piotr Ikonowicz.

anonymousm napisał/a:

dopłacamy do Uniii Europejskiej, bez której bylibyśmy w czarnej dupie



No bo dopłacamy. A czy bylibyśmy w czarnej dupie - to by tylko potwierdzało to, co mówiłem - jesteśmy marionetkowym państwem, które nie ma nic do powiedzenia w ważnych sprawach i nie potrafi samo o siebie zadbać.
Ale na szczęście, to nie Unia sprawiła, że nie jesteśmy w czarnej dupie. Ona natomiast sprawia, że dopiero będziemy.

anonymousm napisał/a:

przyszedł czas na pogłoski z Nowej Zelandii. Co to jest, debilu, nadwyżka, w gospodarce państowej? Wzrost PKB?



http://pl.wikipedia.org/wiki/Nadwy%C5%BCka_bud%C5%BCetowa

Nie chce mi się tłumaczyć, odsyłam cię do cioci wiki.

anonymousm napisał/a:

Wystarczyło pozwolić ci się rozpisać, by dostrzeb bezmiar twojej głupoty. Adieu, mój książę, do następnego razu, kiedy będziesz nas oświecać.



To zabawne, mnie się jednak wydaje, że to ty dopuszczony do klawiatury dajesz się ponosić.

mard77

2013-07-05, 23:11
Hej Sadole a może troche mniej spinki a więcej empatii? Kłótnia o POLSKĘ OJCZYZNĘ KRAJ (i jeszcze 3 x sieg heil:-)to chyba nie o to chodzi). Jesteśmy tu by znaleźć troche radości - pooglądać wypadki, pośmiać się na failach, nauczyć się czegoś z harda ;-) a tu wszystko sprowadza się w komentach do pieprzonego podziału lewica-prawica. Przecież obie są potrzebne