18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyzwolona kobieta

JohnnyBravo • 2013-07-24, 21:44
Dzisiaj byłem z dziewczyną poznaną w internecie na randce w kawiarence. Po jakiś czasie rozmowa zeszła na dziwne tematy i oto co z tego wyszło:
D- Dziewczyna
J- Ja

D: Jestem wyzwoloną kobietą!
J: Nie jest to przypadkiem synonim od słowa "dz**ka"?
*Tutaj popatrzyła na mnie z niedowierzaniem
J: Potrzebujesz maść na ból dupy, skarbie?

W tym momencie dostałem dość bolesny strzał w mordę na który co jak co ale zasługiwałem.
Taka tam sobie historyjka jak się nie podoba to do kosza.

polip.pl

2013-07-25, 14:45
Dobrze jej powiedziałeś.. A teraz daj mi jej numer :D (tobie sie nie przyda)

Polnischefuhrer

2013-07-25, 16:01
ja bym dodał na koniec


haha poza tym mogłeś por*chać i zj***łeś sprawę :lol:

Mr.Benny

2013-07-25, 16:19
Historyjka całkiem w porządku ale popie**oliłeś szyk w pierwszym zdaniu. Rozumiem, zdarza się. Tak tylko chciałem się do czegoś przyj***ć.

MCL

2013-07-25, 19:02
pie**olicie, jeśli szuka się laski do poważnego związku, to żadna "kobieta wyzwolona" wam takiego nie zgotuje. A to k***a będzie się r*chać, jak bedziecie w pracy bo ona taka wyzwolona, albo nie ugotuje obiadu, bo ona taka wyzwolona, ale siedzieć na dupie ogladając TV będzie, bo też, "taka wyzwolona". Autor, zakładając, że to prawda co jest napisane, powiedział dobrze, bo chciał kobietę prawdziwą, na której można polegać, która będzię uzupełniać twoją męską część. A wyzwolony k***iszon na wszystko znajdzie usprawiedliwienie, by tego nie zrobić :) Są to po prostu bezużyteczne twory. Unikam "dz**ki", aczkolwiek, to fakt, często takie się k***ią w jedną i drugą stronę.

Lodzik

2013-07-28, 10:16
Dobrze jest powiedziałeś Johhny Bravo, to zwykła dz**ka była, takim trzeba to mówić wprost.

A tak przy okazji, jak duże cycki miała?
Zapodaj mi jej profil na twarzoksiążce jeżeli ma.

Pamiętajcie jeżeli taką spotkacie to od razu powinniście zwyzywać a później przesłać mi namiary do nich.

pni3nn

2013-08-28, 15:14
kacper_IK160P napisał/a:

Dobrze powiedziałeś. Piwko. A tej k***ie murzyński ku*as w dupe.


ku*as w oko! Na przyjemność trzeba sobie zasłużyć!