18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyzwanie piwne modlitewne

vAndee • 2014-02-24, 08:23
k***a najbardziej zj***na odp na wyzwanie piwne jakie widzialem :D : :D ja jebie +18


pemb

2014-02-24, 19:56
"Łał jakim jesteś ateistom, katole są tacy gupi, podludzie jacyś, chciałbym mieć takich ateo-kolegów jak ty, tacy niezależni, jak fajnie masakrujesz katolkę, łał. "
Weź mi powiedz, że to było mądre.

crazY01

2014-02-24, 20:25
Giorgio69 napisał/a:

Jak dla mnie to ona jest PACIORKOWCEM :ukrzyzowany:
Qwa, jak można piwa nie lubić!!!



Faktycznie.. "PACIORKOWCEM" być, to pewnie nie jest nic fajnego .. :



Ale odmawiać różaniec, myślę, że całkiem dobra rzecz :)

Już nie mówię, o chodzeniu do kościoła i odmawianiu pacieża :)

Nie wspominając o samej szczerej wierze :)

milosciprzyjazn

2014-02-24, 20:48
nihil napisał/a:

pawluq, milosciprzyjazn, ohoho, jestem gimbokatolem, jaki zaszczyt :)


Nawet nie wspomniałem o Twoim 'katolstwie', tylko tym rażącym, gimbusiarskim stylu pisania.

nihil napisał/a:

Wasz ateizm to też religia, bo mocno zaprzeczacie wierze innych ludzi.


Rozumiem, że to jest [wniosek],[powód] ? No nie wiem w jaki sposób to czyni ateizm religią, ale zapewne w podobny sposób można dowieść, że niezbieranie znaczków to hobby, a siedzenie w domu na dupie to sport.

Su...........an

2014-02-24, 20:55
Ja się pytam, gdzie jest to 18+? NO GDZIE? GDZIE TE CYCKI?

technik_oskar

2014-02-24, 21:23
Dziewczyna ma bynajmniej jaja i odwagę. Nie wstydzi się tego w co wierzy, leci piwko. Resztę was j***ł pies.

Perezz

2014-02-25, 03:09
Eeeh ... i tak bym j***ł :D


Giacore

2014-02-25, 09:54
Ciekawie to rozwiązała. I ma pewne 3 piwka, gdyż reszta jej znajomych odwagi nie ma.

Hipokryzja większości pseudoateistów jest tutaj mega widoczna. Twierdzą, że nie pasuje im kościół, bo wpieprza się w życie innych a sami cisną dziewczynie, która nawet ich nie obraziła. Chociaż pewnie wiara w coś czego nie rozumieją może ich obrażać.

DunaYek

2014-02-25, 19:50
ej ona nie lubi piwa - a wy się jeszcze nabijacie!! już wolę nie mieć nogi

rai87

2014-02-26, 01:20
j***ni pseudo-ateiści... Wiecie kim jest ateista? To jest człowiek nie poświęcający się żadnej wierzę, ale też i żadnej wiary nie wyśmiewający i nie podważający jej! Mówicie źle o religii (będącej częścią tradycji naszego narodu) bo was ksiądz wykorzystał w dzieciństwie i to wasza zemsta? Znacie chociaż religię, którą tak hejtujecie? Znacie Pismo Święte, że macie czelność się na jego temat wypowiadać?
ps. jestem ateistą
ps2. do kościoła w niedzielę chodzicie z matką czy z ojcem?

pemb

2014-02-26, 17:10
Znam, wychowałem się w niej i czytałem zarówno stary jak i nowy testament. Niby dlaczego mam nie podważać? Przecież nie wierzę, tak? Co z tego, że to część tradycji?
Ps. Jestem ateistą.
Ps2. W niedzielę albo pracuję albo leżę ch*jem do góry, jem, chodzę na treningi, kocham się ze swoją Kobietą, oglądam filmy, czytam, ale do kościoła nie chodzę. Z mamą i tatą nie mieszkam.