18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyzwanie piwne modlitewne

vAndee • 2014-02-24, 08:23
k***a najbardziej zj***na odp na wyzwanie piwne jakie widzialem :D : :D ja jebie +18


go...........et

2014-02-24, 11:50
Zdrowaś Maryjo?
Nasieniaś pełna, ch*j z tobą.
Ladacznica ty nad ladacznicami.
I schizol z łona twojego - Jezus.
Śnieta Mario, kokoto piekielna,
Razem z tobą chętnie zgrzeszymy
Teraz w godzinę wytrysku na twarz twą.
Amen.

Ne...........es

2014-02-24, 11:59
nastepne p*zdowaty trend dla pie**olonych polaczkowych gimbusow co musza wszystko kopiowac z innych krajow -.-?

ul...........rt

2014-02-24, 11:59
2@up
Jesteś jednak pie**olnięty....

Jab7kO

2014-02-24, 12:04
Dalej k***a tego nie ogarniam. NA ch*j TO. Na ch*j to wrzucacie na sadola. Gdyby tych idiotycznych filmików nikt by tu nie wrzucił, nie wiedziałbym nawet o istnieniu jakiś popie**olonych gimbazowych wyzwaniach i żyłoby mi się znacznie łatwiej.

BykoZauruz

2014-02-24, 12:07
Autor (wrzucający) chciał być bardzo fajny.

Ale w piaskownicy to bardziej Kubuś niż piwo.
Więc nie ma nic

Pravicow

2014-02-24, 12:14
Nihil napisał/a:


Łał jakim jesteś ateistom, katole są tacy gupi, podludzie jacyś, chciałbym mieć takich ateo-kolegów jak ty, tacy niezależni, jak fajnie masakrujesz katolkę, łał.



Religia to przeterminowane gówno :)

Ps. jak zwykle zachęcam do dyskusji; żart - nawet nie mam zamiaru czytać żadnych odpowiedzi :) )))

Srasłkasz

2014-02-24, 12:15
Nie dałem rady tego obejrzeć do końca takie to żałosne.

Kathorga

2014-02-24, 12:16
Pięknych dożyliśmy czasów, kiedy za patologię uważamy dziołszkę, która piwa nie pije, kratę postawi i odmówiła modlitwę za pokój na świecie. Dla mnie natomiast patolą jest żłopanie piwska na raz (po ch*j?) i zmuszanie do tego innych. Kij w żebra większości komentatorów z góry, bo ch*j w dupsko to prawdopodobnie dla Was przyjemność. Żyjcie i dajcie żyć innym.

Plzdrawiam,
kathorga

glodny123

2014-02-24, 12:20
jakie to wszystko jest zalosne JApie**olE !!!!!!!!! masakra ;/

Mr.Diesel

2014-02-24, 12:20
A ja powiem tak...
Żal mi katoli, ale jestem w stanie ich tolerować, tylko niech k***a siedzą w domu i pie**olą swoje głupoty do krzyża, a nie obnoszą się z tym po internetach.

hellmartin

2014-02-24, 12:30
Perdurabo napisał/a:

Ciekawe czy tylko mi na koniec spojówki się rozszerzyły. 8)

Nie tylko Tobie. mi się nawet kakaowe oko prawie otworzyło. WTF??

Ek...........em

2014-02-24, 12:36
Mr.Diesel napisał/a:

A ja powiem tak...
Żal mi katoli, ale jestem w stanie ich tolerować, tylko niech k***a siedzą w domu i pie**olą swoje głupoty do krzyża, a nie obnoszą się z tym po internetach.



Kolega chyba nie rozumie demokracji... Oni mają prawo głosić swoje poglądy i się z nimi obnosić publicznie. Gwarantuje im to konstytucja.

go...........et

2014-02-24, 12:46
Ekspertem napisał/a:



Kolega chyba nie rozumie demokracji... Oni mają prawo głosić swoje poglądy i się z nimi obnosić publicznie. Gwarantuje im to konstytucja.



Prawda. Drogi ekspercie, czy to samo powiesz o gejach i lesbach? Przecież też mają prawo się z tym obnosić publicznie bo gwarantuje im to konstytucja.

kz...........ek

2014-02-24, 12:48
To wyzwanie jak tak samo idiotyczne jak cała reszta.