18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyznanie posła godsona- prawda czy fałsz ?

encepence88 • 2013-07-12, 20:19
Poseł twierdzi, że jego przodek nie był małpą, ale czy aby na pewno? 8-)

FrasQs

2013-07-12, 20:29
Panie,mamusie pan oszukasz,tatusia pan oszukasz,ale ewolucji pan nie oszukasz,popatrz pan w lustro.

huehuehue

2013-07-12, 20:34
Nie dość, że czarny, to jeszcze kłamca

Dz...........ak

2013-07-12, 20:40

abbelalfa

2013-07-12, 20:48
może i ojciec nie był, ale on za to jest, ot żart ewolucyjny :)

blezio

2013-07-12, 20:58
Bo murzyni to się z błota wylęgli, hehe.

Darson666

2013-07-12, 21:24
Teraz będziecie świadkami nagonki medialnej na tego posła

Kuriki

2013-07-12, 21:28
Darson666 napisał/a:

Teraz będziecie świadkami nagonki medialnej na tego posła


Ja zaczynam :amused:

Godson jest jednym z tych katolików, którzy są na tyle głupi by rzucać twierdzeniami typu "może pana dziadek był małpą". Niech sobie wierzy w co chce ale niech do ciężkiej cholery nie neguje ewolucji bo mu to wizerunek pogorszy.

!Timon

2013-07-12, 21:36
@Kuriki

Jakby zaczął postulować zlikwidowanie teorii ewolucji z programu nauczania to pierwszy rzuciłbym w niego klapkiem. On tego nie robi.
Jak go pytają o jego PRYWATNE przemyślenia to może nawet w duchy wierzyć i reptilian jeżdżących na wielkich kazuarach. 99% ludzi wierzy w jakieś bzdurne przesądy, zabobony i poj***ne zwyczaje a facetowi nie wolno wierzyć, że go stworzył bóg?

Dla mnie od negowania teorii ewolucji [która swoją drogą jest bardziej ciekawostką bo nie ma realnego wpływu na nasze życie i gospodarkę] gorsze jest przekonywanie, że bycie pedałem to coś zupełnie normalnego.

htr83

2013-07-12, 21:49
nie wiem po co mamy w rządzie tego goscia
ani on inteligentny, ani wpływowy
jest bo jest
(w sumie zresztą jak większość polityków)

frankenstein

2013-07-12, 22:25
czasami zastanawiam się czy w społeczeństwie przeważają debile czy nie ... ale widzę że przeważają potomkowie małp.

Jakbyście chociaż trochę w szkole posprawdzali te pierdoły i ogólniki co ja wrzucają na chybił trafił do książek to byście wiedzieli że człowiek od małpy NIE pochodzi tzn. mamy wspólnego przodka a to nie znaczy to samo co pochodzi od małpy.

Więc dziękuje użytkownikom wyżej - znaleźliśmy brakujące ogniwa które pochodzą od małp.


poza tym - poseł Godson jest jednym z nielicznych którzy tego rudego kłamczuszka premiera się nie słucha :)

wiec piwko mu za to

ps. może i murzyn ... ale nasz polski murzyn :)


zapraszam do artukułu:
http://www.wiw.pl/biologia/ewolucjonizm/EwolucjaCzlowieka/Esej.asp?base=r&cp=1&ce=0

Echis

2013-07-12, 23:33
Ja tam w teorie Darwina nie wierzę. Naukowcy są podzieleni w tej kwestii, nikt nie potrafi dowieść tego. Wersję religijną też bym odrzucił. Bardziej niż w małpy i Boską inwencję, jestem w stanie uwierzyć w pozaziemską cywilizację i to, że byliśmy ich j***nym eksperymentem, który de facto nie wyszedł, więc nas zostawili samym sobie i sp***olili. Tyle.

Pabloooo

2013-07-12, 23:36
W biblii nie było napisane nic o tym, że człowiek pochodzi od małpy więc on nie pochodzi od małpy - seems legit

push3k

2013-07-12, 23:43
Godson nie pochodzi od małpy, tylko on małpą jest, a jeśli o przodkach mowa, to co najwyżej ludzie i małpy mogą mieć wspólnego przodka.

HadiBeuthen

2013-07-12, 23:45
Wiesz co Godson,dla mnie to ty biały jesteś