18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyznanie posła godsona- prawda czy fałsz ?

encepence88 • 2013-07-12, 20:19
Poseł twierdzi, że jego przodek nie był małpą, ale czy aby na pewno? 8-)

Se...........xe

2013-07-12, 23:50
Haters gonna Hate
:krawaciarz:

sansa

2013-07-12, 23:57
Tymczasem rudy dzisiaj pośrednio przyznał się, że z polską gospodarką i budżetem jest ch*jowo i to bardzo, bo hajs w budżecie im się nie zgadza.
Teraz będą musieli zwiększyć zadłużenie, za co oberwie się nam wszystkim ( nam, nie im czyt. rządzącym + opozycja ).

Jednak oczywiście nasi rodacy mają na to totalnie wyj***ne, bo 'jakoś to będzie' a murzyn mówiący o tym, że nie pochodzi od mały to o wiele lepszy temat dla tusk vision network, gówno prawda, sronetów i pudelków.


kuba1181

2013-07-12, 23:57
Moj post usunięto przez moderatora mimo iż byłem 1 ... nie rozumiem dlaczego wkleilem zdjecie małpy i dodalem w "czarne żarty" ;/

is...........ay

2013-07-13, 00:00
Cytat:

Godson


Jesus Christ detected! :shock: :ukrzyzowany:

majkelina

2013-07-13, 00:00
Oj wszyscy tacy inteligentni jesteście, jeżeli byście poczytali trochę teorii ewolucji to wiedzielibyście, że najnowsze badania mówią, że człowiek i małpa mają wspólnego przodka. Więc małpa nie może być przodkiem człowieka. Przykro mi.

Machol

2013-07-13, 00:12
Póki teoria jest tylko teorią, nie jest zbrodnią ją negować. Jest naukowym obowiązkiem być nastawionym do niej sceptycznie.
Ja zaś obserwuję, iż wielu ludzi nauki założyło a priori że teoria jest prawdziwa tylko trzeba znaleźć na nią odpowiednie dowody co jest kwestią czasu. Zero otwarcia na poszukiwanie, raczej dopasowywanie faktów do teorii. Coś w stylu "znajdźcie nam człowieka a my na niego paragraf". j***ny upór setek "tęgich" głów, żeby to wreszcie się sprawdziło, ale dowodów nie ma. Sam Darwin był jeszcze naukowcem, bo prowadził poszukiwania, badania... co do dzisiejszych jajogłowych mam drobne k***a wątpliwości.

SadystycznyRoman

2013-07-13, 00:12
k***a, j***ne pismaki, w tytule jest napisane "Mój pradziadek nie był małpą", a nadole w tekście "Moi przodkowie nie pochodzą od małpy...", i powiedzcie mi, że pradziadek i przodkowie to to samo, i jeszcze w cudzysłowie jest to napisane, co oznacza, że was podwójnie okłamują, bo w cudzysłowie piszę się cytaty, słowo w słowo to samo...

GoodSensi89

2013-07-13, 00:14
@Echis
tyle ze ewolucja ma swoje przyklady w swiecie zwierzat.. setki przykladow, roznice nawet w czlowieku (europejczycy, afrykance, azjaci...), dosc mlodym gatunku. Zauwazyles chyba ze dziedziczysz cechy po najblizszych, wyglad, owlosienie itd.
Te cechy ktore pomagaja przetrwac sa rozwijane, a te drugie zanikaja jak tez przedstawiciele tych cech co wyraznie widac w kazdej istocie zywej.

Kudkudak

2013-07-13, 00:19
Nie od małp głuptasy, tylko od niewolników z Nigerii Godson pochodzi.

beskid

2013-07-13, 00:19
a Darwin się w grobie przewraca...

kapral

2013-07-13, 00:28
Ale wy jesteście w większości baranki :) takie głupeczki trochę.

Poseł Godson gada lepiej i wie więcej niż, powiedział bym 90% posłów. Posłuchajcie sobie albo poczytajcie ciumoczki. Bardzo z sensem i bardzo rzeczowo, jednym słowem dobrze gada. Nie trzeba wszystkich od razu hejtować...

C0caiNe

2013-07-13, 00:46
Jego dziadek pochodzi z Africa Corps.

Sebun

2013-07-13, 01:02
Machol napisał/a:

Póki teoria jest tylko teorią, nie jest zbrodnią ją negować. Jest naukowym obowiązkiem być nastawionym do niej sceptycznie.
Ja zaś obserwuję, iż wielu ludzi nauki założyło a priori że teoria jest prawdziwa tylko trzeba znaleźć na nią odpowiednie dowody co jest kwestią czasu. Zero otwarcia na poszukiwanie, raczej dopasowywanie faktów do teorii. Coś w stylu "znajdźcie nam człowieka a my na niego paragraf". j***ny upór setek "tęgich" głów, żeby to wreszcie się sprawdziło, ale dowodów nie ma. Sam Darwin był jeszcze naukowcem, bo prowadził poszukiwania, badania... co do dzisiejszych jajogłowych mam drobne k***a wątpliwości.


Drogi Macholu, sprawdź sobie co oznacza teoria naukowa, bo najwyraźniej mylisz ją z hipotezą.

Istnieje np. teoria ewolucji i hipoteza inteligentnego projektu.