18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z Downem

tds1974 • 2012-12-08, 17:52
Polecam przeczytać. Moim zdaniem warto - niejeden z Was nie jest w stanie rozmawiać tak składnie.

Niestety, tylko w takim formacie tę rozmowę znalazłem.



Tym, którzy podrzucą w komentarzu nietolerancyjne treści wobec osób z tą chorobą, ślę najserdeczniejsze pozdrowienia od wujka Staszka.

nachwilke

2012-12-08, 18:09
hahaha to nie jest do konca down :-) wiec nie ma czym kozaczyc on tylko wyglada i troche mowi jak down ale zachowuje i mysli normalnie
Drugi kierunek na uniwerku już skończył a co po niektórzy u nas nawet matury nie maja już nie mówię o starych żulach tylko o dzieciakach zdrowych po 19-21 lata co podchodzą po matury z matmy x raz. Dodaje filmik i link do filmiku na yt można sobie odpalić napisy w hiszpańskim a potem użyć bete na polski ale i ch*jowe tłumaczenie dalej


watch?v=zTFT2jibkEo

tds1974

2012-12-08, 18:20
nachwilke napisał/a:

hahaha to nie jest do konca down



Co ty pie**olisz. Down jak malowanie. Co to za bełkot w ogóle "nie do końca down"?
Pineda to klasyczna trisomia 21, tyle, że świetnie wyprowadzona przez terapeutów


hejcior

2012-12-08, 18:27
@up

Zapewne przez terapeutów też, ale ważne chyba to co w wywiadzie powiedział, że rodzice nie traktowali go inaczej, nie byli nadopiekuńczy przez co nabrał normalnych odruchów, zachowań i sposobu myślenia. Napewno fakt, że ma 3 "normalnych" braci też pomógł w byciu tym kim jest teraz.

tds1974

2012-12-08, 18:29
hejcior napisał/a:

@up
Na pewno fakt, że ma 3 "normalnych" braci też pomógł w byciu tym kim jest teraz.



To podobno jest zajebiście ważne - wspierające i liczne rodzeństwo. Niestety, nie każdemu dane.

calasty

2012-12-08, 18:33
We Francji też mają celebrytę Maćka z Klanu?

Kawagawa

2012-12-08, 18:41
Przykro mi, że dostanę pozdrowienia, ale nigdy nie ogarniałem czemu pakuje się miliony w osoby które itak są zbyt słabe żeby funkcjonować a obok normalne rodziny przymierają z głodu.

Jak będzie kasa na normalnych to można finansować straconych.

A teraz możecie na mnie pobluzgać że serca nie mam i że jestem ch*j.

tds1974

2012-12-08, 18:47
Kawagawa napisał/a:

Przykro mi, że dostanę pozdrowienia, ale nigdy nie ogarniałem czemu pakuje się miliony w osoby które itak są zbyt słabe żeby funkcjonować a obok normalne rodziny przymierają z głodu.



To oddaj wszystkie swoje pieniądze głodującym i przestać pieprzyć nie na temat :/
Dołączam pozdrowienia wiadomo od kogo

pkh

2012-12-08, 19:00
jestę dałnę !

Lopez

2012-12-08, 19:02
Te, k***a to nie pudelek. Wyk***iać z tą niepełnosprawną pokraką.

tds1974

2012-12-08, 19:04
Lopez napisał/a:

Te, k***a to nie pudelek. Wyk***iać z tą niepełnosprawną pokraką.



Nieładnie tak o sobie pisać....

Lopez

2012-12-08, 19:21
tds1974 napisał/a:



Nieładnie tak o sobie pisać....



popatrz na logo sadistica, teraz popatrz na mój wcześniejszy komentarz, popatrz znowu na logo sadistica, teraz znowu na mój poprzedni komentarz, zastanów się... no i już możesz wypie**alać.

Kawagawa

2012-12-08, 19:26
tds1974 napisał/a:



To oddaj wszystkie swoje pieniądze głodującym i przestać pieprzyć nie na temat :/
Dołączam pozdrowienia wiadomo od kogo



O czym Ty do mnie mówisz????????????????????? Chodzi mi o to, że jako społeczeństwo bezsensownie pomagamy tym którzy itak tą pomoc przepieprzą. Fundujemy w imię zrównywania gówna z twarogiem jakieś stypendia, budujemy jakieś ośrodki dla debili. Po co? Inwestować trzeba w silne jednostki, w jednostki z potencjałem a nie w debili.

Jak bym się urodził bez nóg to byłby sens żeby na siłę budować dla mnie treningowy ośrodek do zawodów w bieganiu? Nie, bo po ch*j.