18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad po meczu

Yq...........ll • 2012-06-14, 11:05
Franz Smuda niszczy dziennikarza

Czesiek181

2012-06-14, 11:12
Ręka mu się trzęsie alkoholik.

.:...........:.

2012-06-14, 11:18
Czesiek181 napisał/a:

Ręka mu się trzęsie alkoholik.



Hitler nie tankował a pod koniec też mu rączka latała. ;-)

inf3kkted

2012-06-14, 12:25
Hitlerowi rączka pod koniec latała bo miał parkinsona i był uzależniony od fety;p a nasz Franz dobry chłop można by powiedzieć wujek mistrz ciętej riposty:)

mcmt

2012-06-14, 12:42
Bardzo fajna, asertywna odpowiedź. Ustawił wk***iających, wszystkowiedzących dzennikarzy i kibiców :!: Nazwij temat "Wk***iony Smuda" lub jakoś fajniej, bo kiepsko się prezentuje.

Z takmi trenerem może gdzieś dojdziemy. Jego odpowiedź bardzo mi się podobała. To był najlepszy moment na ripostę tych wszystkich "mondrusiów" co go krytykowali po ciężkim meczu z Grecją, na którym brakowało powietrza a także na wszyskich wspaniałych niedowiarków, którzy tylko z szyderczym uśmiechem typowali ILE TO MY PRZEJEBIEMY Z TĄ ROSJĄ "dodając otuchy" naszym piłkarzom...

Pleso93

2012-06-14, 15:33
Yqell napisał/a:

Franz Smuda niszczy dziennikarza


inf3kkted napisał/a:

Franz dobry chłop można by powiedzieć wujek mistrz ciętej riposty:)



Może i dobrze odpowiedział stając w obronie swoich podopiecznych i siebie, ale nie róbmy z niego bohatera. Euro jeszcze nie wygrane ;-)

unax

2012-06-14, 15:33
Czesiek181 napisał/a:

Ręka mu się trzęsie alkoholik.



jakis Ty czlowieku ograniczony...

mateo819

2012-06-14, 15:36
Cytat:

Ręka mu się trzęsie alkoholik.



Pewnie Ty przed kamerą byłbyś super-pewny siebie, zero stresu i nerwów.

al...........10

2012-06-14, 15:36
Nie chce mi się pisać od nowa, więc skopiuję swój własny komentarz z yt:
Niezależnie od wyniku na Euro chciałbym, żeby Smuda dowodził naszymi w trakcie eliminacji do mundialu. Niemniej jednak nie podoba mi się, że trener wypowiada się tak, jakby uznawał swoich podopiecznych za niewiele wartych przeciętniaków. Jeśli on w nich nie wierzy, to kto ma wierzyć? Czy przed meczem też im mówi "słuchajcie, nigdy nie będziecie grali jak Brazylijczycy, ale postarajcie się tego za bardzo nie spieprzyć i nie przegrać za wysoko, a remis to w ogóle byłby super"?

tomekzkz

2012-06-14, 15:41
Ale go zniszczył, normalnie wgniótł go w ziemię.
Normalnie zadane przez dziennikarza pytanie, nie wiem na ch*j się obruszył. Nikt nie ma prawa spytać się o coś, co czyimś zdaniem w meczu nie zagrało najlepiej? Idź pan w ch*j z takim pie**oleniem, facet myśli że jest najmądrzejszy na świecie a gówno z tą kadrą osiągnął

mateelv

2012-06-14, 15:41
poziom dziennikarstwa w tym kraju + poziom naszego trenera = ...

uookie

2012-06-14, 15:43
ten cały rober patyra to mnie już wk***ia od dawna. przemądrzała dziennikarska dz**ka. do wszystkiego się przypieprza.

a z innej beczki... w niemczech dziennikarz wręcz powiedział do gomeza przed meczem z holandią, że się mało rusza i jest niezbyt aktywny na boisku. gomez strzelił po tym 2 gole ;)

Krzysztof_Jarzyna

2012-06-14, 15:48
Jakie wygrane Euro? Przecież jak zwykle walczymy o wyjście z grupy.

donRafael

2012-06-14, 15:50
@mateelv ... = zero, bo dziennikarskie szmiry i p*zdusie są dla mnie mniej niż zerem, ale Franc bardzo na plus, bo naprawdę coś zrobił z tą reprezentacją, mimo nie grają już wiecznie te same gęby (Bąk, Krzynówek, Dudek, Żewłakow itd... choć każdemu z nic chwała za to co dokonali wcześniej!) tylko powoli coraz świeższa krew

decode21

2012-06-14, 16:02
Matury nie ma burak, nawet Beger z Samoobrony potrafiła zdać. Nie ma matury, nie powinien być trenerem. Takie są przepisy ale jak ma się kolegów w SLD i PO to prawo nie obowiązuje. Co to za reprezentacja Piszczek ma wyrok za sprzedawanie meczów, Obranaiak, Polański, Benish(ch*j wie jak się pisze), Perquis nawet kilku zdań po Polsku nie potrafią powiedzieć. Gra naszej reprezentacji to tylko trójka z Dortmundu, która zagrania ze sobą ma wyćwiczone w klubie. Co takiego Smuda wytrenował? Na pewno nie przygotował ich do biegania. Na szczęście mamy najsłabszą grupę i sędziów którzy ciągną nas za uszy! Z Grecją dwie nieuznane bramki dla Grecji.