18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad po meczu

Yq...........ll • 2012-06-14, 11:05
Franz Smuda niszczy dziennikarza

robertoo

2012-06-14, 16:05
po pierwsze to nie jest dziennikarz, a po drugie to nie jest trener, dziekuje dobranoc

dreamair

2012-06-14, 16:15
decode21 napisał/a:

Obranaiak, Polański, Benish(ch*j wie jak się pisze), Perquis nawet kilku zdań po Polsku nie potrafią powiedzieć.



Polański prawdopodobnie lepiej naszym językiem się posługuje niż Ty, a reszta jak widać i słychać się uczy.

VideCulFide

2012-06-14, 16:25
@robertoo
Dobranoc. BTW, wcześnie w ch*j chodzisz spać

biceps

2012-06-14, 16:27
nawet się smuda lekko zdenerwował

Dany1990

2012-06-14, 16:29
Smuda to bardzo mądry człowiek. Może ma problemy z wysławianiem się ale on już swoje doskonale wie. Jest lepszy w trenowaniu, nie musi ładnie wyglądać, składnie się wypowiadać, wystarczy że potrafi przygotować i w odpowiednim momencie podbudować zespół by grali lepiej niż potrafią

Adriano9

2012-06-14, 16:45
Co Wy ludzie pie**olicie? :lol: Remis z Rosją, która praktycznie grała padlinę uważacie za sukces? Ja pie**ole. Od kiedy w ogóle interesujecie się piłką nożną? Od 8 czerwca? Smuda to żaden trener, do tego kłamca i hipokryta. Zgasił dziennikarza? Ośmieszył się uciekając od odpowiedzi i wymyślał jakieś chore teorie. Dobry trener zrobiłby wszystko, aby, mając Rosję na widelcu, dopie**olić jej jeszcze z dwie bramki i zakończyć mecz zwycięstwem. Z Grecją też zremisowaliśmy przez tego człowieka. Zaczęliśmy grać padlinę w drugiej połowie to zrobił tylko jedną zmianę i to wymuszoną. Oni ledwo człapali po boisku, ale ch*j, oni mieszkają na pustyni i mają kondycję jak wielbłądy.

Metyl30

2012-06-14, 16:55
Jak ja nie lubie tego smudy...

Hannibal_PL

2012-06-14, 17:11
Jak ja nienawidzę takiego polaczkowania jak tutaj w komentarzach(+ oczywiście mądrości naszych kochanych dziennikarzy). ,,Smuda to nie trener", ,,Rosja to padlina,powinniśmy wygrać", ,,Kłamca i hipokryta", ,,Lewa strona nie istniała".

k***a,chłopaki,ogarnijcie się. Pierwsze co mogę zarzucić to wybitna chwiejność stanu. Przypomnijcie sobie, że to właśnie Smuda doprowadził Lecha do L.M. Późniejsze zachwyty na jego temat z każdej strony też wszędzie były.

Teraz pie**olicie jaki on to jest zły i niedobry. Przypominam, Smuda zaczynał z jedną z najgorszych drużyn w całej Europie, ma chłop rację że to są przeciętniacy. Trener nie jest od chwalenia tylko od mówienia prawdy i trenowania. Ma rację że nasi to nie jest poziom Brazylii. Nie wiem po co chcecie sobie mydlić oczy. Lepiej postawić za cel dojście do poziomu Anglii. Na przykład. Małymi kroczkami. Będzie łatwiej.

Do tego nie rozumiem całej tej nagonki na niego. Rosja jest ciężkim przeciwnikiem, a mimo to zremisowaliśmy. Już pomijam statystyki meczowe,gdzie w uj mieliśmy niewykorzystanych akcji. Grecja jak Grecja. Tamten mecz to był mecz na kondycję. UEFA zrobiła im saunę i kazała grać. Ciekawe jak wy byście kur wasza mać zagrali.
pie**olicie że Perqis(nie wiem jak się pisze jego nazwisko), Boenish,Obraniak i Polański nie są Polakami. Szczerze? Mało mnie to obchodzi że nie są. Ważne że czują się polakami i mówią po polsku(tak, k***a, mówią! Polski jest jednym z najtrudniejszych do ogarnięcia gramatycznie języków,a mimo to wielkich błędów piłkarze nie robią(a nie są lingwistami). Chciałbym zobaczyć jak wy pieniacze mówicie np. po indonezyjsku. )

Smuda jest trenerem,który coś z naszą reprezentacją zrobił! Po raz pierwszy mamy szansę WYJŚCIA z grupy w czasach postkomunistycznych. Bez jego decyzji wątpię żeby to było możliwe.

Tak btw.. Przypie**alanie się do tego jak Smuda mówi jest czystym idiotyzmem. Ma pełno naleciałości regionalnych i to jest całkowicie zrozumiałe. Smuda nie jest pie**olonym Miodkiem. Jo tu chcioł obaczyć kaj ślązacy szprechają czystą polszczyzną ^^. Albo gorole.

Mom and Death

2012-06-14, 17:11
A co on tak się spiął jak jakiś plebs ? Po pierwsze, dziennikarz nie zaczął od krytyki tylko od pochwał, ale też zauważył że były słabe strony. Co w tym złego ? Z takiego zachowania wynika że wszyscy mają tylko lizać dupę i wychwalać bez żadnych krytycznych uwag. Jaki to ma sens ? Po za tym łapa mu zapie**ala jak alkoholikowi i nie za specjalnie to wygląda.

fifus92

2012-06-14, 17:38
Adriano9 napisał/a:

Co Wy ludzie pie**olicie? :lol: Remis z Rosją, która praktycznie grała padlinę uważacie za sukces? Ja pie**ole. Od kiedy w ogóle interesujecie się piłką nożną? Od 8 czerwca? Smuda to żaden trener, do tego kłamca i hipokryta. Zgasił dziennikarza? Ośmieszył się uciekając od odpowiedzi i wymyślał jakieś chore teorie. Dobry trener zrobiłby wszystko, aby, mając Rosję na widelcu, dopie**olić jej jeszcze z dwie bramki i zakończyć mecz zwycięstwem. Z Grecją też zremisowaliśmy przez tego człowieka. Zaczęliśmy grać padlinę w drugiej połowie to zrobił tylko jedną zmianę i to wymuszoną. Oni ledwo człapali po boisku, ale ch*j, oni mieszkają na pustyni i mają kondycję jak wielbłądy.



No trochę racji, wiadome było że czy remis czy przegrana z Rosją nie zrobi nam wielkiej różnicy w tabeli, bo ostatni mecz będzie "o wszystko". Zamiast doj***ć jakis "all in", pressing na całym boisku, wprowadzić brożka za ostatniego defensywnego pomocnika i próbować wygrać nawet kosztem przegranej od tej ~75-80 minuty. To wprowadził Brożka w 93 i na tym się skończyło.

Ka...........in

2012-06-14, 18:05
Na turnieje się jedzie nie po to aby wyjść z grupy ale po to aby go wygrać. Jak Smuda nie potrafi sobie radzić z presją to niech odda stanowisko. Co to k***a za trener, który cieszy się z meczu plasującego drużynę na 3 miejscu w grupie złożonej z 4 zespołów. :| Szkoda, bo nasza drużyna ma duży potencjał, który jest hamowany przez cykora.

morinho

2012-06-14, 18:08
mcmt napisał/a:

Bardzo fajna, asertywna odpowiedź. Ustawił wk***iających, wszystkowiedzących dzennikarzy i kibiców :!: Nazwij temat "Wk***iony Smuda" lub jakoś fajniej, bo kiepsko się prezentuje.

Z takmi trenerem może gdzieś dojdziemy. Jego odpowiedź bardzo mi się podobała. To był najlepszy moment na ripostę tych wszystkich "mondrusiów" co go krytykowali po ciężkim meczu z Grecją, na którym brakowało powietrza a także na wszyskich wspaniałych niedowiarków, którzy tylko z szyderczym uśmiechem typowali ILE TO MY PRZEJEBIEMY Z TĄ ROSJĄ "dodając otuchy" naszym piłkarzom...


Niewygodnych? Z niewygodnymi to Smuda w ogóle nie rozmawia. Akurat w TVP wszyscy starają się żeby wejść Smudzie w dupę jak najgłębiej. Obiektywnie patrząc: awans z tak słabej grupy, w której wszystkie mecze gramy u siebie, to żaden sukces a konieczność.
No i k***a niestety, jak można było się spodziewać. Każdy fachowcem futbolowym. Z dedykacją:
‎"To są często irytujące momenty dla osób, które piłką nożną żyją na co dzień. Was też to czeka, przekonacie się. Każda ciotka będzie o futbolu wiedzieć więcej. Każdy stryj patrzeć będzie na was z politowaniem, gdy tylko nie zgodzicie się co do oceny boiskowych zdarzeń. Przyjmujcie to ze zrozumieniem. Przed nami miesiąc wrażeń. "

oskiboski

2012-06-14, 18:19
Młody zespół co o pie**oli ? Kiedy polska reprezentacja osiągała szczyty ruscy gonili za piłką na betonowych blokowiskach. Dziś role się odwróciły - my walczymy o wyjście z grupy, ruscy o zwycięstwo.

Nasza reprezentacja nie jest młoda, tylko niezgrana w czym Smuda ma swoje zasługi

robertoo

2012-06-14, 18:21
Cytat:

k***a,chłopaki,ogarnijcie się. Pierwsze co mogę zarzucić to wybitna chwiejność stanu. Przypomnijcie sobie, że to właśnie Smuda doprowadził Lecha do L.M. Późniejsze zachwyty na jego temat z każdej strony też wszędzie były.


ech k***a gosciu, sam sie ogarnij, do jakiej L.M. doprowadzil lecha? jak juz to powachal troche Ligi Europejskiej, i to tylko i wylacznie dzieki zawodnikom ktorych akurat mial, z takim materialem po prostu musieli w miare grac.

Cytat:

Teraz pie**olicie jaki on to jest zły i niedobry. Przypominam, Smuda zaczynał z jedną z najgorszych drużyn w całej Europie, ma chłop rację że to są przeciętniacy. Trener nie jest od chwalenia tylko od mówienia prawdy i trenowania.


co ty pie**olisz jaka jedna z najgorszych druzyn w calej Europie? zawodnicy ktorych teraz mamy odgrywaja jedne z wazniejszych rol w swoich klubach, wymieniac po kolei co kazdy osiagnal czy uwierzysz na slowo? polskiej reprezentacji wystarczyl by zajebisty trener, cos typu Hiddink czy Advoocat (mnie akurat podoba sie ten holenderski styl), ale zal bylo pzpnowi wydac wiecej kasy, wiec poszedl pierwszy lepszy lapanki i dlatego jest ggosc bez matury, wielki franz smuda

Cytat:

Do tego nie rozumiem całej tej nagonki na niego. Rosja jest ciężkim przeciwnikiem, a mimo to zremisowaliśmy. Już pomijam statystyki meczowe,gdzie w uj mieliśmy niewykorzystanych akcji.


rosja nie byla zadnym ciezkim przeciwnikiem, byla w drugiej polowie do ogrania, a od 70 minuty oddychala rekawami, ale ten gosc co u nas robi za trenera sie obsral i bal wstawic Grosickiego, najszybszego gracza tej druzyny ktory by wchodzil jak w maslo w ruskich, walczyl o remis ktory i tak ch*ja nam dal

Cytat:

pie**olicie że Perqis(nie wiem jak się pisze jego nazwisko), Boenish,Obraniak i Polański nie są Polakami. Szczerze? Mało mnie to obchodzi że nie są. Ważne że czują się polakami i mówią po polsku(tak, k***a, mówią! Polski jest jednym z najtrudniejszych do ogarnięcia gramatycznie języków,a mimo to wielkich błędów piłkarze nie robią(a nie są lingwistami). Chciałbym zobaczyć jak wy pieniacze mówicie np. po indonezyjsku. )


sraja a nie mowia po polsku, bez problemu kazdy z nich bylby do zastapienia przez prawdziwego Polaka, perqis - Glowacki, Zewlakow, obraniak - Wolski, Mierzejewski czy Grosicki, boenisch - Wawrzyniak, polanski - Wilk czy Sobolewski.

Cytat:

Smuda jest trenerem,który coś z naszą reprezentacją zrobił! Po raz pierwszy mamy szansę WYJŚCIA z grupy w czasach postkomunistycznych. Bez jego decyzji wątpię żeby to było możliwe.


z innym trenerem juz bysmy mieli zapewniony awans

i takie Janusze sa najmadrzejsze, wielcy znawcy pilki k***a

Ec...........on

2012-06-14, 19:35
@robertoo, już się zesrałeś? Już wyżyłeś? Tak? To do łóżeczka już czas iść bo po dobranocce. A jutro do szkółki weź kanapeczki bo będziesz miał znowu zły humorek.