18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyraźny sygnał proboszcza

Pener • 2011-11-07, 18:52
prosto z plebanii :amused: , porozumienia nie będzie :hitler:


całość:

queke3arena

2011-11-07, 19:36
Nauczcie sie w koncu katolandzie. Ksieza i caly kosciol to relikty przeszlosci. W szczegolnosci ksieza sobie na tym calym zaboboństwie dorabiają. Ufacie instytucji, ktora od kilkuset lat nie placi podatkow, MORDUJE w imie tzw. "wyzszych idei" ? Ufacie komus kto wyrzeka sie r*chania?!?! :O

rockface123

2011-11-07, 19:36
*facepalm* dlatego nie wierze w boga pie**olona sekta

_R...........s_

2011-11-07, 19:54
A ja bym najpierw zabrał całe cokolwiek badziewie z kościoła, rozdał to ludziom, potem spalił kościół zaorał zgliszcza i posadził jakieś drzewa owocowe na nowym poletku. No i k***a było by po problemie na zawsze.

DR_DRE

2011-11-07, 20:10
Ogarnijcie się, szkoda że to 1000x więcej ateistów jest mordercami gwałcicielami i tymi najgorszymi, to że media manipuluje ludźmi pokazując tylko te najgorsze rzeczy, dotyczące kościoła rządu i kibiców to znaczy tylko że Wy należycie do tej grupy ludzi którzy nie mają własnego zdania i wyrabiają je za Was media. Oczywiście nikt nie napisze ile rzeczy dobrych wynika z wiary.

_R...........s_

2011-11-07, 20:24
@up za ateistów i przeciwników kościoła, zdanie wyrabiają media i 1000x więcej złych ludzi to ateiści w porównaniu do katolików hahahaha. No tak nie ma to jak niezależne media tv trwam i radio mamordę czy jakoś tak.
A wyprawy krzyżowe :walikonia: , a tuszowanie pedofilii , a polowania na czarownice i inne ch*jowstwa o których się nie mówi w kościele . Póki co to kościół katolicki prowadzi pod względem ilości zabitych i torturowanych w imię wiary, jakoś zbyt szybko to się nie zmieni.

Masz trochę historii kościoła o której ks proboszcz ci na pewno nie powie : http://www.sadistic.pl/cos-o-kosciele-vt6337.htm#8914

ps. po co wciągasz w to kibiców?

Razijj

2011-11-07, 20:33
przez ludzisko jadę do szkoły XD

DR_DRE

2011-11-07, 20:57
"A wyprawy krzyżowe " człowieku przestań grać w te RPG po straciłeś poczucie epoki ;]

Pan Mularz

2011-11-07, 21:07
Fakty są takie, że ten kościół nie należy do ludzi, ale do instytucji kościelnej, więc nie wiem jakim prawem ci ludzie barykadują wejście. To tak jakby grupka osób stała przed wejściem do biedronki i nie chciała do środka wpuścić pracowników. Jeśli mają jakieś zastrzeżenia co do tego człowieka i jego postępowania, niech zgłoszą to do władz kościelnych.
Jeśli chodzi o jaśnie oświeconych ateistów:
Jak czytam te ich"inteligentne", oklepane wynurzenia, to aż mi wstyd za tych niektórych ludzi. 80% gada to samo, żadnych własnych przemyśleń, a uważają się za ludzi inteligentnych.
Większość ateistów nie zdaje sobie sprawy, że oni po prostu wybrali podany na tacy pogląd.
Przecież nawet małpa potrafi wybierać między bananem, a innym owocem. Żadna sztuka.
Chciałbym zobaczyć jak ci "inteligentni" ateiści mówią Nikoli Tesli, że jest głupi.
Pozdrawiam myślących samodzielnie.

Pan Porucznik

2011-11-07, 21:17
queke3arena napisał/a:

Nauczcie sie w koncu katolandzie. Ksieza i caly kosciol to relikty przeszlosci. W szczegolnosci ksieza sobie na tym calym zaboboństwie dorabiają. Ufacie instytucji, ktora od kilkuset lat nie placi podatkow, MORDUJE w imie tzw. "wyzszych idei" ? Ufacie komus kto wyrzeka sie r*chania?!?! :O


1. Podaj mi przykład z ostatnich 20 lat w jaki sposób kościół kogoś zamordował.
2. Kościół jest przeszłością? A co jest przyszłością? Dział hard sadisticka? Bo ja widzę, że świat idzie w kierunku zapewnienia mu odpowiedniego materiału.

I dodam zanim jakiś "oświecony" powie, że jestem katolem. Wierzącym nie jestem, ale nie lubię pie**olenia bez sensu i zwyczajnego kłamliwego plucia.
quake3arena mógłbyś podać sobie rękę z rydzykowcami, różnisz się od nich tylko stroną w tym idiotycznym sporze.

DR_DRE

2011-11-07, 21:29
@up
zgadzam się, k***a jak można przytaczać przykłady inkwizycji, zresztą to gówno prawda tak jak mówi o tym jeden z historyków Jędrek z zamku Chojnik, ahh ta niewiedza w dzisiejszych czasach.

ijo_ijo

2011-11-07, 21:30
k***a kto mu dał niebieską ochronę?? dopóki władze świeckie będą klękać i srać w gacie przed sukienkowymi dopóty będziemy zaściankiem. czarnym jak murzyn

xiontZ

2011-11-07, 22:14
Wytępić w p*zdu ta szarańczę

staffior

2011-11-07, 22:17
Cytat:

Mularz

CIACH

Chciałbym zobaczyć jak ci "inteligentni" ateiści mówią Nikoli Tesli, że jest głupi.
Pozdrawiam myślących samodzielnie.



pie**olisz

dawaj mi tu tego gupiego nikole

Leouch

2011-11-07, 23:30
Ateisci to najwieksi fanatycy i pustoglowy(nie wszyscy, aczkoleirk wiekszosc)