18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypowiedź bp Pieronka na temat pedofilii w kościele.

kidi1 • 2013-02-22, 21:11
Tak się broni pedofilów.

abdul

2013-02-23, 13:54
akurat b16 chociaz przez zeby wycedzil ubolewanie wzgledem ofiar pedofilii w kosciele. jp2 udawal, ze problemu nie ma.

Gl0BaL

2013-02-23, 13:58
Coś czuje że za paredziesiąt lat po chrześcijaństwie tylko wióry się posypią 8-)

stalowyszczur

2013-02-23, 14:33
Cytat:

Wiadomo, pedofilstwo trzeba tępić ołowiem albo cyjankiem. Ale j***nie na cały KK to chyba lekka przesada.



Zakumaj synku, źe oni się nawzajem kryją, żeby przypadkiem nie osłabić pozycji swojej organizacji. Wiec j***nie na kościół jest jak najbardziej wskazane.

W ogóle co to za pie**olenie i straszenie lewakami, ciapatymi, muslimami etc etc.?! Jaki k***a związek niech mi ktoś wskaże palcem? j***na mentalność z cyklu "A u was biją murzynów", ostatni argument matołów gardłujących o przegraną sprawe.

Br...........ki

2013-02-23, 17:09
k***a skąd wy wiecie że kryją? Gdyby tak było to byście się o tym nie dowiedzieli. Owszem, mogą być jakieś nieciekawe rzeczy gdzieś w Watykanie, mogą oni próbować zatajać różne rzeczy - ale kościół to nie tylko Watykan... Pieprzycie na tych księży a połowa z was pewnie nie zna żadnego, w przeciwnym razie wiedzielibyście że są księża normalni i nienormalni, znałem takich co budowali sanatoria, ale znałem też takich co jeździli po pijaku. Czyli to co mówi PIeronek w tym filmie, ksiądz ma wolną wolę jak każdy inny

sadystaxx

2013-02-23, 17:43
Shaggy93 napisał/a:

tak to my propaganda antykościelna gwałcimy dzieci ... Jak ja nienawidzę tej hołoty .... szkoda że są tak mocno wbici w Polską kulturę.



A wolałbyś szmatogłowców ? Skazałbyś muzułmanina za seks ze swoją 11-letnią żoną? Prędzej by ci łeb ucieli. Ciekawi mnie jak tego typu kwestie będą wyglądały we Francji za 30 lat...
Mimo ogólnego ch*jostwa to jak na razie pedofilia w Polsce jest na szczęście przestępstwem.
A wypowiedź tego klechy jest hańbiąca.

PanBrowar

2013-02-23, 18:11
stalowyszczur napisał/a:



Zakumaj synku, źe oni się nawzajem kryją, żeby przypadkiem nie osłabić pozycji swojej organizacji. Wiec j***nie na kościół jest jak najbardziej wskazane.

W ogóle co to za pie**olenie i straszenie lewakami, ciapatymi, muslimami etc etc.?! Jaki k***a związek niech mi ktoś wskaże palcem? j***na mentalność z cyklu "A u was biją murzynów", ostatni argument matołów gardłujących o przegraną sprawe.


Jaki ma związek? Chociażby taki: http://www.sadistic.pl/islamizacja-europy-fakt-czy-fikcja-vt178490.htm. A więc co lepsze? Ułamek procenta księży pedofilów czy kozojebcy? To ze pedofilstwo trzeba tępić (bo to zjawisko zachodzące nie tylko w kościele katolickim gimby) to racja ale może mi powiesz że szmatogłowi są lepsi? :idzwch*j:

kaktuz

2013-02-23, 19:07
jebac was lewaki kosciol w polsce to fundament a nie k***a pieprz do gowna

BP82

2013-02-23, 22:51
Dlatego rzym i cała ta sekta upadnie.

PapaGienio

2013-02-23, 23:25
Cytat z innego forum:
"Pieronek sk***ysynu - żeby ci ktoś syna wyr*chał!"

I idźcie w ch*j z tymi porównaniami do muzłuman, kozojebców itp. Czy wy k***a nie wiecie, że pedofilia księży jest w Polsce problemem i to znacznym, a szmatogłowych jak na razie to nie widać?

LICH0

2013-02-24, 00:25
piratv90 napisał/a:



idź dołóż więcej drewna do stosu bo przygasa



a swoją droga to taka lekka hipokryzja mówiąc o manipulacji przez "masmedia" więżąc na słowo tym drugim "masmedią"

ja nie jestem zwolennikiem żadnej ze stron ale mam pewne rozwiązanie

niech ci pierwsi walą sobie te dzieci ale tylko pod warunkiem że ci drudzy dają więcej na tace w celu zakupienia większej ilości prezerwatyw
i chyba problem rozwiązany?



:homer:
Oddal się i wróć jak skończysz gimnazjum. A te swoje pseudo inteligętne wywody zostaw dla siebie...


marianko040491 napisał/a:

pier*ol sie je*any klecho !



Zmień sobie w informacjach profilowych wiek ponieważ pomyliłeś się o 10 lat.

Nejm napisał/a:

A pedałów tępią... Kościół wiecznie zacofany :roll:



a Ty jak ich tępisz? Ni jak?! Może ty ich popierasz?


Prescot napisał/a:

to znieście celibat w tej sekcie



Liczysz na coś, że masz takie pomysły? :?:

goldenguti napisał/a:

Obrazek



Skąd wiesz? Próbowałeś?
Uważaj bo to karalne jest (:

kaktuz napisał/a:

jebac was lewaki kosciol w polsce to fundament a nie k***a pieprz do gowna


BP82 napisał/a:

Dlatego rzym i cała ta sekta upadnie.


Ustawiliście sobie taki wiek żeby móc wchodzić w dział hard?
Nie zapomnicie o zwilżaczu (:

@ BP82 Hallo!! budzimy się Rzym upadł przed końcem V w.n.e. :ok:

dawid1992

2013-02-24, 03:04
k***a ich mać jak r*cham się ze swoją laską przed ślubem to trafie do piekła a jak jakiś klecha r*cha małego chłopca to go przeniosą do innej parafii. sram na to bo tylko się wk***iłem, dajcie mi piwo

marna

2013-02-24, 09:22
Macionso napisał/a:

A kościoły razem z całą tą mafią, w p*zdu wyburzyć zaorać i posadzić las. Od razu w Polsce ładniej by się zrobiło.



w Polsce i tak jest sporo lasów, jak Ci ich brakuje to polecam wycieczkę w Bory Tucholskie.
Jeśli kościołów zbraknie, to wypełnią tę niszę meczety, cerkwie czy tam inne miejsca kultu. Gro ludzi jednak chce w coś wierzyć, bo tak jest im łatwiej żyć, pokonywać choroby itp.

stalowyszczur

2013-02-25, 00:15
Cytat:

to racja ale może mi powiesz że szmatogłowi są lepsi?



Ale co mnie k***a straszysz szmatogłowymi? Sram na nich, jak brytole, francuzi i niemcy dali sobie zrobić taki cyrk, to wyłącznie ich sprawa, ale tylko ci nadmienię że dziwnym trafem ci wszyscy szmatogłowi pochodzą głównie z regionów, które kraje powyższe j***ły w dupe przez setki lat. Tak tylko na marginesie.

Rozmawiamy o sk***ysyństwie polskiego kościoła, jeśli sądzisz że zamiatanie skandalików pod dywanik odbywa sie hen daleko w Watykanie, to chyba powinieneś troche otworzyć oczy. Irlandczycy myśleli podobnie, dopóki nie wyłożono im czarno na białym skali tego zjawiska.
Ale w Polsce kościół ma swoje prominentne miejsce przy korycie, wiec zapomnij że ktokolwiek się tego tknie.

piratv90

2013-02-25, 12:26
Libertinus napisał/a:


Oddal się i wróć jak skończysz gimnazjum. A te swoje pseudo inteligętne wywody zostaw dla siebie...



za mało dałeś młody
:homer: :homer: :homer: :homer: :homer:
następnym razem się postaraj


a swoją drogą ciekawe kiedy wybuchnie w Polsce wojna domowa przez te zakłamane jedne i drugie "massmedia" (Mam nadzieje że nie dożyje dnia kiedy brat zabije brata za to iż jeden ogląda TVN a drugi Trwam)


moim zdaniem rozwiązania są trzy
1. wysadzić w powietrze budynek na wiejskiej wraz z WSZYSTKIMI stacjami telewizyjnymi w Polsce
2. Wyjechać i nigdy nie wrócić do tego miodem i mlekiem płynącego państwa
*3. pie**olnąć sobie w łeb