18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypowiedź bp Pieronka na temat pedofilii w kościele.

kidi1 • 2013-02-22, 21:11
Tak się broni pedofilów.

kidi1

2013-02-23, 10:36
Rezor napisał/a:

Nie jestem katolikiem ale to się nazywa "nadinterpretacja"... Gdzie on popiera pedofilie? stwierdził tylko, że papież zajmował się czymś ważniejszym dla kościoła niż pedofilia. Stwierdza też, że pedofilia jest była i będzie (to samo mógł powiedzieć o homofilii czy zoofilii)... Kościół tyle może zdziałąć w zwalczaniu pedofilii co Islam może poradzić na poprawę jakości polskich kebabów ;) Tymbardziej, że w innych religiach jest bardziej powszechna (tak jak przymusowe małżeństwa czy kazirodztwo).

PS. Całe antykościelne nastawienie jest w polaków wpajane od młodego bo za komuny księża za dużo przeszkadzali więc najlepiej zrobić z nich rzeszę wariatów... Islam jest teraz popularny możecie śmiało się zapisać :P Ja osobiście jestem agnostykiem ale wole Katolików od Żydostwa czy ciapatych



Kolego, częściowo masz rację, ale co ma powiedzieć ojciec dziecka zgwałconego przez księdza, (lub nie księdza) kiedy kościół uważa poruszanie kwestii jego tragedii za nadużycie i twierdzi ze są ważniejsze rzeczy, takie jak abdykacja papieża? Obecnie nie mamy papieża. Czy stała się jakaś tragedia? Nie. A dzieci cierpią.

mo...........et

2013-02-23, 10:38
oby kk pie**olnął jak najprędzej. Zresztą jak każda inna sekta.

bania88

2013-02-23, 10:41
Z drugiej strony, lepiej kosciol katolicki niz meczet muzulmanski :D

LICH0

2013-02-23, 10:46
Shaggy93 napisał/a:

tak to my propaganda antykościelna gwałcimy dzieci ... Jak ja nienawidzę tej hołoty .... szkoda że są tak mocno wbici w Polską kulturę.



Za co ich tak nienawidzisz? Za to, że pomagali w walce z komuną? Czy może za to, że organizują pomoc charytatywną dla ubogich? Czy może nienawidzisz ich dlatego, że tak Ci każą masmedia?

Massdeath

2013-02-23, 10:55
Libertinus napisał/a:



Za co ich tak nienawidzisz? Za to, że pomagali w walce z komuną? Czy może za to, że organizują pomoc charytatywną dla ubogich? Czy może nienawidzisz ich dlatego, że tak Ci każą masmedia?



Kolego zostaw go on jest zwyczajnie niedorozwinięty. Tvn'owskie popłuczyny jeszcze mu "pomagają" ;)

piratv90

2013-02-23, 11:02
Libertinus napisał/a:

Za co ich tak nienawidzisz? Za to, że pomagali w walce z komuną? Czy może za to, że organizują pomoc charytatywną dla ubogich? Czy może nienawidzisz ich dlatego, że tak Ci każą masmedia?



idź dołóż więcej drewna do stosu bo przygasa



a swoją droga to taka lekka hipokryzja mówiąc o manipulacji przez "masmedia" więżąc na słowo tym drugim "masmedią"

ja nie jestem zwolennikiem żadnej ze stron ale mam pewne rozwiązanie

niech ci pierwsi walą sobie te dzieci ale tylko pod warunkiem że ci drudzy dają więcej na tace w celu zakupienia większej ilości prezerwatyw
i chyba problem rozwiązany?

stefan0987

2013-02-23, 11:07
no musi mieć dzieci, żeby mu je zgwałcono to może się opamięta, głupi klecha.

Nejm

2013-02-23, 11:11
A pedałów tępią... Kościół wiecznie zacofany :roll:

Gooral2137

2013-02-23, 11:13
Jeden zj***ny biskup coś powie i zmieszacie wszystkich z błotem. Nie ważne czy katolicy, prawosławni, może jeszcze muzułmanie i żydzi (tak wiem, że tych trzech ch*ja obchodzi biskup, jednych Jezus). Bo jakiś człowiek, który jest paproszkiem w ogromie KK (który też, o zgrozo tworzą świeccy ludzie) nie umie się poprawnie wysłowić / ma zj***ne teorie. Pedofila jest i będzie problemem, a powinno się ją leczyć ołowiem.

tg23tm

2013-02-23, 11:32
Widziałem ten wywiad w całości olejnik szmata specjalnie prowadziła tak rozmowę żeby powiedział coś kompromitującego, wyprowadzony z równowagi człowiek mówi różne rzeczy a tu ewidentnie widać, że o to chodziło tej j***nej komunistycznej k***ie. Jak juz tylko to usłyszała co chciała to z uśmiechem zakończyła rozmowę i prowokacje

Prescot

2013-02-23, 11:49
to znieście celibat w tej sekcie

czarkowskY

2013-02-23, 12:21
Shaggy93 napisał/a:

tak to my propaganda antykościelna gwałcimy dzieci ... Jak ja nienawidzę tej hołoty .... szkoda że są tak mocno wbici w Polską kulturę.



spokojnie, nasza kultura ewoluuje, pokolenie moherów już na wymarciu- jeszcze nie wszystko stracone


edit: ktoś tam wyżej pisze o "nadinterpretacji", ale chyba nie dosłyszał fragmentu o wolnej woli i namiętności, no k***a!

PanBrowar

2013-02-23, 12:31
przemas1234 napisał/a:

ty sk***ysyński pedofilski klecho ,ważniejsze sprawy niż pedofilia ,to k***a j***na świnia ,sam sk***iel dupił dzieci teraz broni j***nej niemieckiej k***y ,
jak ja tego ścierwa nienawidze k***aaaaaaaa


No już wdech-wydech i wracaj do swoich ciapatych koleżków. k***a nie rozumiem czegoś. Wiadomo, pedofilstwo trzeba tępić ołowiem albo cyjankiem. Ale j***nie na cały KK to chyba lekka przesada. Cieszcie się barany że jeszcze istnieje taka instytucja która trzyma "najbardziej pokojowe" religie świata z dala od waszych cieplutkich domów. Nie ma to jak srać sobie na własne podwórko a potem sprzątać ciapate gówno no nie? k***a zgińcie gimbo-ateiści :lodowka: