18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek przy ul.Traugutta Białystok

Zo...........27 • 2013-01-28, 21:26
Wczoraj około 20.20 facet uciekał z miejsca zderzenia z taxi,miał w krwi ponad 1.5 promila alkoholu potem spowodował wypadek śmiertelny w którym zginęła 22 letnia matka a jej 5-letnia córka w stanie krytycznym został zawieziona do szpitala.Facet przeżył ale jak dla mnie niepowinnien.













aro06

2013-01-29, 11:32
22 lata? Niezła mamuśka skoro w wieku 16 lat zachodzi w ciąże.

BTW: Domniemam że obydwie kobiety podróżowały tym pudełkiem ze stajni VW jak się nazywa "lupo" Nie wiem jak można wsadzić żonę i córkę w takie pudło? Nawet tir nie musi uczestniczyć w wypadku żeby zrobić pudełko do zapałek z takiego samochodu. Rozumiem że każdy orze jak może ale skoro jest ktoś dla nas najcenniejszy to dbajmy o ich bezpieczeństwo bo jak wiadomo na drogach jeżdzą idioci i przed tymi idiotami trzeba się zabezpieczyć. Nigdy bym nie wsadził kogoś bliskiego do takiego samochodu wolałbym kupić starszy ale większy żeby zapewniał bezpieczeństwo osób przebywających w nim. Większość kieruje się tym aaa kupie se nowy z salonu fakt że mniejszy ale nowy! a potem wychodzą takie kwiatki.

Disujcie ile chcecie ale ja jestem takiego przekonania i jego nie zmienie.

kawkaman

2013-01-29, 12:08
Cytat:

Najbardziej piekielne jest to że za spowodowanie wypadku maksymalnie grozi mu 8 (osiem) lat odsiadki. Za dobre sprawowanie może wyjść po czterech.


idioto za spowodowanie wypadku ale nie ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem alkoholu.

25 lat albo dożywocie.

Typ był naj***ny jak szpryca 1.5 promila miał.

Sutowendlin

2013-01-29, 12:12
Panowie i dlatego patrząc na to i na to co się może wydarzyć moja kobieta nie będzie jeździć gównem tylko porządną furą i nie ma że ma być małe. Ma być k**** bezpieczne przede wszystkim. Duże, z 11 airbagami, czołg k***a czołg!

d1abol

2013-01-29, 12:23
NIe trzeba dla niego zadnej kary smierci, wydal na siebie wyrok wsiadajac pijany do auta i zabijajac ta niczemu winna kobiete. 2 lata temu, byl na slasku dosc glosny wypadek motocyklowy. Pijany kierowca wj***l sie w motocykliste, ktory w ciezkim stanie trafil do szpitala (uj***lo mu nogi, stracil wole do zycia - zmarl po tygodniu). Pijaczek wiekszosc czasu spedzil w areszcie ale moge sie domyslac jak milo byl tam traktowany, gdyz powiesil sie poltorej miesiaca pozniej. Mysle, ze policja i kolesie z ciupy maja takie samo zdanie o takich sk***ielach jak 99% spoleczenstwa. Pijak w aucie to dla mnie ten sam typ czlowieka co pedofil.

Zo...........27

2013-01-29, 13:11
Można poprawiać tylko poniżej 60 min

NuclearBlast

2013-01-29, 13:32
a ja bym takiego frajera oddałem rodzinie tej kobiety , tak sam na sam :D
On przypiety do stołu i rodzina z narzędziami

rafal_etz

2013-01-29, 14:02
Poprostu miała za słabe auto. Było sobie w124 kupić i po sprawie.Kto takie gówniane auta kupuje.

thez

2013-01-29, 17:36
Nawet jak dożywocie dostanie, to k***a jego utrzymanie będzie więcej kosztowało niż ja dostaje za moją ciężką pracę. Może chociaż w pierdlu rozpuszczą plotkę, że lubi dzieci albo coś.

niewierny

2013-01-29, 17:42
"Dla takiego typa kara śmierci poprzez crashtest auta przy prędkości 200km/h w betonowy mur ."


Za szybko by zginął.

crackit

2013-01-29, 17:49
Twarda napinka - bo zginęła matka dziecka . . . ale przeciw fotoradarom dalej będziecie drzeć japę! zawszeni hipokryci . . .

misiekzmarsa

2013-01-29, 17:58
Cytat:

Dla takiego typa kara śmierci poprzez crashtest auta przy prędkości 200km/h w betonowy mur .



A nie lepiej wytatuować mu na czole "Allah sucks dicks" i wyrzucić go na spadochronie nad jakimś krajem na Bliskim Wschodzie?

IwanMT

2013-01-29, 19:05
Wpie**ol taki żeby się posrał w bólu.
Chętnie sam bym mu wj***ł, ale być może to jest jakiś wielki ch*j i moje marne 70kg wagi mogłoby nie starczyć więc napiszę, że powinni go ch*ja wsadzić do jakiejś klatki z fighterem, który waży ze 100kg albo z jakimś sprytnym wojskowym, który miałby do dyspozycji calową rurkę...
Jakbym był na miejscu rodziny tej zmarłej bym go ch*ja na bank jakąś pałą zaj***ł

sethia

2013-01-29, 21:43
k***a! Ta dziewczynka razem z moją córką chodzą do przedszkola, normalnie nawet sobie nie wyobrażacie jaka to tragedia!

Kamm

2013-01-29, 21:48
j***ny ku*as sam powinien zginąć.