18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyłapywanie bezmaseczkowców w rumuńskim metrze...

Halman • 2020-11-05, 08:34

bezpośredni spadkobiercy securitate Ceaușescu w akcji :szydera:

huncfot130

2020-11-05, 08:43
Fajnie fajnie tylko jeden gostek ma maskę....

Halman

2020-11-05, 08:45
huncfot130 napisał/a:

Fajnie fajnie tylko jeden gostek ma maskę....



ty się nigdy nie pomyliłeś? :->

woytasw

2020-11-05, 09:24
Wytłumaczą zasadność noszenia i wypuszczą.

S_Z_A_L_O_N_Y

2020-11-05, 09:26
U nas powinni "sprawdzać" w taki sposòb a nie się pie**olą i w polemikę z Januszam cwaniactwa wchodżą. Tak by przestał jeden z drugim "bohatera" strugać. W dupie mam co uważa. A tych wszystkich "bohateròw" zapraszam na wolontariat do szpitali jednoimiennych.

JebacToGowno

2020-11-05, 09:29
I to jest słuszny tryb postępowania z szurami. Cy to antymaskarz, czy płaskoziemiec czy inny foliarz. Wpie**ol i do lochu.

McQurwa

2020-11-05, 09:31
I to się nazywa walka z coronawirusem

JaTylkonaChwile

2020-11-05, 09:40
tak samo robia w szwecji - wylapuja... a nieczekaj

tam w czasach pendemii jest normalnie :)

Suchmistrz

2020-11-05, 10:01
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Lubię jak mnie państwo r*cha w dupę. Mogliby tylko trochę mocniej.



Tak to widzę, kiedy ktoś domaga się większego zamordyzmu. :homer:

qt...........rz

2020-11-05, 10:01
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

U nas powinni "sprawdzać" w taki sposòb a nie się pie**olą i w polemikę z Januszam cwaniactwa wchodżą. Tak by przestał jeden z drugim "bohatera" strugać. W dupie mam co uważa. A tych wszystkich "bohateròw" zapraszam na wolontariat do szpitali jednoimiennych.



u nas jest coś takiego jak nietykalność cielesna, policjant musiał by prowadzić interwencję wobec obywatela a po za tym nie ma przepisów prawnych karzących nosić maseczkę bo to co jest to tylko "zarządzenie i zalecenie" do noszenia maseczek :) dlatego nie dostaniesz mandatu od policji bo możesz go nie przyjąć ale oni mogą skierować sprawę do sanepidu i to sanepid cię ukarze stosownie :)

McQurwa

2020-11-05, 10:14
Pała to najlepsze lekarstwo, skuteczność 100%

Kepeszek

2020-11-05, 10:32
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

U nas powinni "sprawdzać" w taki sposòb a nie się pie**olą i w polemikę z Januszam cwaniactwa wchodżą. Tak by przestał jeden z drugim "bohatera" strugać. W dupie mam co uważa. A tych wszystkich "bohateròw" zapraszam na wolontariat do szpitali jednoimiennych.



Fajnie się tak mówi dopóki jest się j***ną wszą co zapie**ala w Januszexie. Tylko, że poglądy które reprezentujesz obecne są także wśród polityków- no i w taki sposób powstają reżimy i systemy uciśniania. Jakby Ciebie tak j***li to byłby płacz; łełe zły żond łełe :( :( :(

DonKutassinio

2020-11-05, 10:44
Kepeszek napisał/a:

Fajnie się tak mówi dopóki jest się j***ną wszą co zapie**ala w Januszexie. Tylko, że poglądy które reprezentujesz obecne są także wśród polityków- no i w taki sposób powstają reżimy i systemy uciśniania. Jakby Ciebie tak j***li to byłby płacz; łełe zły żond łełe



poczytaj o efekcie Dunninga-Krugera, bo ewidentnie cię dotyka mędrcu z korpo.