18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyłapywanie bezmaseczkowców w rumuńskim metrze...

Halman • 2020-11-05, 08:34

bezpośredni spadkobiercy securitate Ceaușescu w akcji :szydera:

edek_kotek

2020-11-05, 10:58
Wyłapują kiboli ?

Ni...........ny

2020-11-05, 11:09
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

U nas powinni "sprawdzać" w taki sposòb a nie się pie**olą i w polemikę z Januszam cwaniactwa wchodżą. Tak by przestał jeden z drugim "bohatera" strugać. W dupie mam co uważa. A tych wszystkich "bohateròw" zapraszam na wolontariat do szpitali jednoimiennych.



Wystarczyłoby gdyby mieli jakikolwiek plan, cokolwiek, lepszy gorszy ale przemyślany od wiosny i realizowany. Bo jak na razie to jest prowizorka i zatykanie palcem dziur w kadłubie ;-)
Nic się kupy nie trzyma w tym co robią, wszystko na szybko i na odpie**ol.

głest

2020-11-05, 11:12
qtasiarz napisał/a:

[...] a po za tym nie ma przepisów prawnych karzących nosić maseczkę bo to co jest to tylko "zarządzenie i zalecenie" [...]



Oczywiście: pokolenie buntowniczych przedstawicieli społeczeństwa obywatelskiego zdaje sobie sprawę z tego, że swoim zachowaniem wpisuje się w nurt legalnej eutanazji starych, zniedołężniałych i chorych - wystawionych na działanie "nieszkodliwego" wirusa?... :szczerbaty:

O dziwo... łatwiej krzyczeć "j***ć PiS", malować sprayem po budynkach sakralnych czy domagać się aborcji na życzenie - aniżeli zapytać sąsiadów z pokolenia pamiętającego koniec II WŚ, śmierć Stalina czy powrót do władzy Gomułki czy może nie zrobić im zakupów....


Donku*assinio napisał/a:

poczytaj o efekcie Dunninga-Krugera, bo ewidentnie cię dotyka mędrcu z korpo.



Ale czego się czepiasz? ;-) Przecież Polacy to specjaliści w każdej dziedzinie... począwszy od piłki nożnej, poprzez medycynę a na Konstytucji RP skończywszy...

xxbartxx32

2020-11-05, 11:29
Ci bandyci w stroju policjanta sami powinni dostać wpie**ol, żeby potem mieć szacunek do ludzi, bo taka pierdoła jaką jest brak maseczki, nie upoważnia ich do traktowania ludzi jak śmieci! Sam nie noszę tej j***nej maseczki, bo po pierwsze nic nie daje, o czym świadczy codzienny przyrost ludzi, u których rzekomo stwierdzono covid, a po drugie, to dziadostwo powoduje niedotlenienie płuc i wiele innych chorób które będą dawać się we znaki w późniejszym czasie.

JaTylkonaChwile

2020-11-05, 11:31
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

U nas powinni "sprawdzać" w taki sposòb a nie się pie**olą i w polemikę z Januszam cwaniactwa wchodżą. Tak by przestał jeden z drugim "bohatera" strugać. W dupie mam co uważa. A tych wszystkich "bohateròw" zapraszam na wolontariat do szpitali jednoimiennych.



here we go again... :homer:

zapraszasz? a kim tyk***a jestes? siedzisz w piwnycy i glupoty wypisujesz. Moze sprzatasz w takim szpitalu? Ja Cie zapraszam do bialego domu.. ch*j, ze nawt w stanach nie bylem i nie znam tam nikogo - ale Cie zapraszm - ja pie**ole...

po drugie - juz tacy cfaniacy zapraszali do szpitali i co? jajco. Kiedy koles zadzwonil i powiedzial, ze chce wpasc do szpitala na wolontariat to kobieta zaczela sie jakas i wycedzila, ze nie potrzebuja nikogo i ona i niczym nie wie - wiec nie pie**ol.

kolejna sprawa - maseczki nic nie daja, maseczki maja nosic ludzie chorzy itd itp pozniej zmiana narracji i k***a maseczki maja nosic wszyscy. Wiedza medyczna zmieniala sie w ciagu paru tygodni? Maseczki teraz prawie wszyscy nosza i co? ch*jow 100. Liczba zakazonych 25.000? Jak ludzie nie nosili kagancow to bylo 25. Skoro maseczki dzialaja to skad k***a te zakazenia? Jesli nie dzialaja - po ch*j nosic?

Dzieki maseczce nie plujesz na kogos... ? Tak k***a? Jeslimusisz nosic maseczke bo inaczej smarkasz i plujesz na ludzi to powinni zamknac Cie w piwnicy i ubezwlasnowolnic. Jesli Maske to jedyny sposob bys nie plul na innych - to jestes bydlakiem a nie czlowiekiem.

Maseczk trzeba nosic bo pandemia? :homer:
Rzad pozwala na strajki feministek - potrzebuje pretekstu do nowych rekordow zakazen.
Morawiecki popie**ala po sklepachbez maseczki
Szumowski popie**ala bez maseczki - bo ne ma objawow i "maseczki nic nie daja"
Szumowski chory - wyj***l z haty na zakupy na nastepny dzien - juzzdrowy
Kaczynski wrecza jakies nagrody - bez maski, wirus nie atakuje
Moraiwecki idzie do restauracji z ziomalami bez maski - wirus nie atakuje
Pandemia - zamykamy lasy - po ch*j? Bo tam chyba niskie sufity
Idziesz do lekarza - obowiazkowy podpis, ze zglaszasz sie z podejrzeniem covid, nawet jak masz widelec w oku
Przed pandemia lekarze przypominaja, by nie zaslaniac ust szalikami i chustami w czasie zimy - bo tworzy sie wilgoc i namnazaja sie wirusy, bakterie itd. Nastepuje pandemia - zaslaniaj usta
W Polsce pojawia sie lekarz, ktory podaje padjentom nowy lek, ktory dobrze dziala na covida - zaraz podpie**ala go kolega bo nie jest to standardem w walce z covid - lekarz ma leczyc tak jak inni albo wcale.
Szwecja - brak maseczek i w przeliczeniu na mieszkancow - tragedii nie ma, ludzie nie leza na ulicach
Walka z pandemia - puste szpitale, dziesiatki filmikow w necie z pustymi szpitalami, dziesiatki filmikow na tiktoku jak pielegniarki odpie**alaja jakies tance (bo brak ludzi w szpitalach) a w TV pie**ola, ze szpitale tak zaj***ne, ze lekarze i pielegniarki padaja z wyczerpania i spia na ziemi.
Restauracje moga byc czynne do 21 bo od 21 wirus zaczyna szalec i trzeba sp***alac do domu.
Pandemia - trzeba nosic rekawiczki bo wirus utrzymuje sie na powierzchni w ch*j dlugo. 3 miesiace minelo - nikt nie chodzi w rekawiczkach - wystarczy myc rece. Walka z pandemia k***a jego mac. Maseczki obowiazkowe - poslowie w sejmie bez masek (bo oni sa w pracy) Ilosc zgonow zmniejszyla sie w stosunku do lat poprzendich - pandemia k***a. Straszny wirus chyba leczy ludzi bo mniej zgonow. JAkies 95% zgonow na covid to ludzie w wieku 80+ reszta z chorobami wspolistniejacymi. Szansa za zejscie z powodu covida jesli jestes ponizej 70 jest w ch*ja mala... Epidemia raka, cukrzycy, nadwagi, zatrucia glifosatem, autyzmu,chorob wiencowych, demencji... ale NIEEE jest coronavirus! Kazdy ma w rodzinie ze 2 lub 3 przypadki kiedy wujek,ciotka,mama,tata itd ktos z bliskich zmarl na raka ale na koronawirusa to zawsze "znam kogos, kto slyszal, od kolegi, ze jego brat czytal na internecie, ze sasiad umarl na covid" Wszystko sie k***a kupy nie trzyma ale zjeby i tak beda twierdzic, maseczki sa potrzebne bo rzad tak powiedzial. Myslenie k***a jak widac boli...

Asuritta

2020-11-05, 11:33
jak to mówili nowy porządek świata to śmiali się ludzie że teorie spiskowe

teraz każdy kraj mówi Nowa Codzienność...

świat Orwella gdzie bogaci zepsuci skorumpowani będą mordować dla widzimisię innych biedaczków, będą niewolić , będą ich gnoić ... tak się kończy lewacki porządek a nie zdrowy rozsądek

TrepoPL

2020-11-05, 11:37
xxbartxx32 napisał/a:

Ci bandyci w stroju policjanta sami powinni dostać wpie**ol, żeby potem mieć szacunek do ludzi, bo taka pierdoła jaką jest brak maseczki, nie upoważnia ich do traktowania ludzi jak śmieci! Sam nie noszę tej j***nej maseczki, bo po pierwsze nic nie daje, o czym świadczy codzienny przyrost ludzi, u których rzekomo stwierdzono covid, a po drugie, to dziadostwo powoduje niedotlenienie płuc i wiele innych chorób które będą dawać się we znaki w późniejszym czasie.



Typie przestań czytać jakieś pseudonaukowe pierdoły na FB bo wszyscy się z cb śmieją , maseczki powodują niedotlenienie płuc większej głupoty nie słyszłem w życiu chcesz prosty test to włóż na palec pulsoksymetr i sprawdź sobie saturację w maseczce i bez. A niedotlenienie płuc to ty możesz mieć jak założysz worek foliowy na ten głupi łeb.

Ni...........ny

2020-11-05, 11:49
JaTylkonaChwile napisał/a:

Szumowski popier....
Szumowski chory....
Kaczynski wre...


Poj***ło cię ? Używasz zachowania polityków jako argumentu ?
Przecież ci debile to się na niczym nie znają poza robieniem wałków na naszych pieniądzach.
Szumowski co miał zarobić to zarobił i się zawinął. Później pajacował, łaził po sklepach a teraz to chyba wyj***ny w kosmos w szpitalu pod tlenem lezy. No faktycznie wzór do naśladowania ;-)

I zapamiętaj sobie jedno, dla tych kurew nie zabraknie respiratora, a dla ciebie może ;-)

Skończyłem_z_ekscesami

2020-11-05, 11:52
qtasiarz napisał/a:

u nas jest coś takiego jak nietykalność cielesna, policjant musiał by prowadzić interwencję wobec obywatela a po za tym nie ma przepisów prawnych karzących nosić maseczkę bo to co jest to tylko "zarządzenie i zalecenie" do noszenia maseczek dlatego nie dostaniesz mandatu od policji bo możesz go nie przyjąć ale oni mogą skierować sprawę do sanepidu i to sanepid cię ukarze stosownie



Teraz te kruwy podpisaly ustawe kowidowa i moga sobie z toba robić co chca. Polecam poczytac co ta ustawa wniosla.

JebacToGowno

2020-11-05, 12:05
xxbartxx32 napisał/a:

Ci bandyci w stroju policjanta sami powinni dostać wpie**ol, żeby potem mieć szacunek do ludzi, bo taka pierdoła jaką jest brak maseczki, nie upoważnia ich do traktowania ludzi jak śmieci! Sam nie noszę tej j***nej maseczki, bo po pierwsze nic nie daje, o czym świadczy codzienny przyrost ludzi, u których rzekomo stwierdzono covid, a po drugie, to dziadostwo powoduje niedotlenienie płuc i wiele innych chorób które będą dawać się we znaki w późniejszym czasie.



Wyłącz pie**olenie z fejbuka. Włącz myślenie.
Ci wszyscy lekarze, pielęgniarki, medycy pracujący po 8 godzin w maseczkach. Oni wszyscy wg waszej niedorozwiniętej logiki powinni mieć "niedotlenienie płuc i wiele innych chrób". Weź Ty się j***ny foliarzu pie**olnij młotkiem w łeb. Was należy traktować jak śmieci. Jeśli ktoś nie umie skojarzyć kilku prostych faktów tylko powtarza j***ne wierszyki co mu inni debile pokażą na fejsbuku to nie jest człowiekiem tylko idiotą, śmieciem, bydłem. I jak najbardziej należy was napie**alać pałą po plerach bo żaden inny argumnent do was jełopy nie dociera.

ALFONZO

2020-11-05, 12:05
cudze chwalicie, swego nie znacie


vatherland

2020-11-05, 12:06
Coś pięknego

Coś pięknego :) tego gościa co wyrzucili jak worek śmieci - normalnie się wzruszyłem piękna akcja 11/10.

JebacToGowno

2020-11-05, 12:10
JaTylkonaChwile napisał/a:

Wszystko sie k***a kupy nie trzyma ale zjeby i tak beda twierdzic, maseczki sa potrzebne bo rzad tak powiedzial. Myslenie k***a jak widac boli...



Ja pie**olę. Tyle słów. Musiałeś się srogo spocić by to naklepać. I po co? By pokazać że jesteś j***nym foliarzem wierzącym w płaską ziemię, spisek billa gatesa czy innych reptilian...
Mam szczerą nadzieję że niedługo w Polsce będą was napie**alać pałą za brak maseczki. Dokładnie jak na tym filmie.

lansnaskary

2020-11-05, 12:18
postanowiłem sobie pretendować na fachowca w temacie pandemii, więc na takie tematy czekam jak na zasiłek, i zak***iście że mogę wypluć co mam do wyplucia.



oto graficzka z onetu, z dziś (5.11.20) a na niej rozłożenie % domnienanych 6842 zgonów w ciągu k***a marzec-listopad, 8 miesięcy. domniemanych z tego powodu, że do tego zbioru wrzuca się osoby, które posiadały również inne schorzenia (osiemdziesiecio dwu letnia babcia, w ciągu ostatnich 15 lat walczyła z nowotworem, umiera na koronowarisua, chociaż nie posiadała obiawów, a wirusa wykryto po jej śmierci!- legitna sytuacja z pierwszej ręki). i tu uwaga - po grypie i jej powikłaniach też umierają ludzie. według medexpress, w ostatnim sezonie wolnym od koronawirusa (1.09.2019-30.04.2020), na grypę zachorowało 3 769 480 polaków - no ananasy, krótka matma, która "choroba" była bardziej ekspansywna w krótszym czasie? podają również, że z powodu grypy i powikłań zmarło 64 osób - dlaczego przypuszcza się, że z powodu powikłań grypy w Polsce umiera ok. 6500 osób przeczytacie w artykule, link na końcu posta.

k***a nie będę rozpisywał 30 stron na temat, dlaczego jesteśmy bombardowani lepami na ryj wiadomościami o tym, jaki to koronawirus straszny i śmiertelny, chociaż wiadomości o tym, że na 46 milionów "zakażonych" na świecie, wyzdrowiało 33 miliony a umarło 1,2 miliona są poukrywane głębiej pod tymi, które zastraszają. dlaczego pandemia jest wyjęta z p*zdy ludzi, którzy nie potrafią odrobinę zaryzykować twierdzeniem, że pomimo 600k followersów nie masz wpływu na sytuację na świecie, która jest szyta grubymi nićmi. wrzucę jeszcze filmik Bilka Gateska, który śmieje się z was, atencyjne k***y, i ze mnie też, bo mało jest osób, które potrafią dopuścić do siebie taką myśl - wszystko jest zaplanowane



link do artykułu medexpress
tu