18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyłapywanie bezmaseczkowców w rumuńskim metrze...

Halman • 2020-11-05, 08:34

bezpośredni spadkobiercy securitate Ceaușescu w akcji :szydera:

ra...........ks

2020-11-05, 12:40
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

U nas powinni "sprawdzać" w taki sposòb a nie się pie**olą i w polemikę z Januszam cwaniactwa wchodżą. Tak by przestał jeden z drugim "bohatera" strugać. W dupie mam co uważa. A tych wszystkich "bohateròw" zapraszam na wolontariat do szpitali jednoimiennych.



Co ty pie**olisz oszołomie j***ny. Tv już Ci mózg rozj***ł...

:-D

JebacToGowno napisał/a:

Ja pie**olę. Tyle słów. Musiałeś się srogo spocić by to naklepać. I po co? By pokazać że jesteś j***nym foliarzem wierzącym w płaską ziemię, spisek billa gatesa czy innych reptilian...
Mam szczerą nadzieję że niedługo w Polsce będą was napie**alać pałą za brak maseczki. Dokładnie jak na tym filmie.



Wyr*cham ci żonę

xxbartxx32

2020-11-05, 12:47
JebacToGowno/TrepoPL Dla mnie to możecie te maseczki założyć sobie nawet na dupę, wyj***ne w to mam. Jak będą wam próbowali wmówić, że wirus atakuje od pół metra, to będziecie chodzić na kolanach, tępaki j***ne.

JebacToGowno # Dla mnie to Ty możesz nosić maskę nawet na dupie, bo stąd jesteś, sam tak z resztą napisałeś.

Ni...........ny

2020-11-05, 12:55
lansnaskary napisał/a:

chociaż nie posiadała obiawów, a wirusa wykryto po jej śmierci!- legitna sytuacja z pierwszej ręki).





Nie wliczyli jej do statystyk. Jak test przyjdzie po zgonie albo miał objawy ale nie został zbadany, to go nie liczą.

W październiku 2020 zmarło 12 257 osób, rok wcześniej 7678. To daje 4579 dodatkowych zgonów w skali miesiąca. Na covid 3118.
Jeżeli twierdzisz że 90% tych ludzi i tak by umarła to mamy ok 4000 niewyjaśnionych zgonów ;-)

purunkpustunk

2020-11-05, 12:56
Zastrzelić strzałem w tył głowy, i tak już są straceni.

głest

2020-11-05, 13:30
lansnaskary napisał/a:

postanowiłem sobie pretendować na fachowca w temacie pandemii, więc na takie tematy czekam jak na zasiłek, i zak***iście że mogę wypluć co mam do wyplucia [...] atencyjne k***y [...]



Mam nadzieję że ci ulżyło... jeśli nie - otwórz okno i wykrzycz to z siebie... maseczki zakładać nie musisz :ok:

Insaner

2020-11-05, 13:34
qtasiarz napisał/a:

u nas jest coś takiego jak nietykalność cielesna, policjant musiał by prowadzić interwencję wobec obywatela a po za tym nie ma przepisów prawnych karzących nosić maseczkę bo to co jest to tylko "zarządzenie i zalecenie" do noszenia maseczek dlatego nie dostaniesz mandatu od policji bo możesz go nie przyjąć ale oni mogą skierować sprawę do sanepidu i to sanepid cię ukarze stosownie



Niestety teraz już jest podpisana ustawa i od mandatu tak łatwo się nie odwoła...

~Angel

2020-11-05, 13:39
Insaner napisał/a:

Niestety teraz już jest podpisana ustawa i od mandatu tak łatwo się nie odwoła...



Jeszcze musi zostać opublikowana i od tego czasu 14 dni aby weszła w życie.

głest

2020-11-05, 13:58
~Angel napisał/a:

Jeszcze musi zostać opublikowana i od tego czasu 14 dni aby weszła w życie.



@Angel... "konstytucjonaliści" i tak będą wiedzieć lepiej... :-D

CzerstWybut

2020-11-05, 14:22
Asuritta napisał/a:

jak to mówili nowy porządek świata to śmiali się ludzie że teorie spiskowe
teraz każdy kraj mówi Nowa Codzienność...
świat Orwella gdzie bogaci zepsuci skorumpowani będą mordować dla widzimisię innych biedaczków, będą niewolić , będą ich gnoić ... tak się kończy lewacki porządek a nie zdrowy rozsądek



k***a niechce mi sie czytać do końca twoich wypocin bo od poczatku pie**olisz jal kretyn. k***a cała azja zapie**ala w maskach ale ty januszu jesteś najmądrzejszy. W Tajlandii, Chinach, Japonii, Koreii itp sobie radzą bardzo dobrze z pandemia i nikt nie pie**oli takich głupot o jakimś niedotlenieniu pluc. Japie**ole co za żenujące pie**olenie. Maluje od 20 lat w masce z filtrami i mam płuca w pełni zdrowe i czyste. Ty masz zwykłą maskę założyć na ryj bo jak pie**olisz tyle co piszesz to plujesz na wszystko w kolo płaskoziemcu. k***a co za sp***olone buntownicze pokolenie co sie im wydaje że przez dostęp do internetu wszystkie rozumy pozjadali.

dawiddawid

2020-11-05, 14:45
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

U nas powinni "sprawdzać" w taki sposòb a nie się pie**olą i w polemikę z Januszam cwaniactwa wchodżą. Tak by przestał jeden z drugim "bohatera" strugać. W dupie mam co uważa. A tych wszystkich "bohateròw" zapraszam na wolontariat do szpitali jednoimiennych.



Skończ pie**olić. Praktycznie każdy teraz chodzi w maseczce a ilość zakażeń rośnie. Maseczka na ulicy, maseczka w pracy. Na ch*ja sobie jeszcze maseczkę załóż to może Cygan którego r*chasz się nie zarazi... Pedalstwem

Coffey

2020-11-05, 14:47
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

U nas powinni "sprawdzać" w taki sposòb a nie się pie**olą i w polemikę z Januszam cwaniactwa wchodżą. Tak by przestał jeden z drugim "bohatera" strugać. W dupie mam co uważa. A tych wszystkich "bohateròw" zapraszam na wolontariat do szpitali jednoimiennych.



To odezwij się na priv i zaproś
Chętnie skorzystam bo już nie można słucać tych bredni wszelkich nawiedzonych którzy wierzą w "epidemię"

Halcyon

2020-11-05, 14:52
dobra to podsumujmy, mamy kagańce na mordy w otwartej przestrzeni, nowe podatki, restauracje do 21, morawiec kulture zamknie w sobote, a tydzien pozniej lockdown narodowy. Nikt nie wyszedl na ulice poza "kobietami w walce o wolnosc swojej psiochy" część prawych część tfu lewych. Ludzie chyba lubią byc r*chani w dupe, ch*j mnie tam plaskoziemcy i inne zjeby, niech se kazdy bedzie zj***ny po swojemu, ale Ci co dra te p*zdy zeby maseczki zakladac i robią nagonke na "antymaseczkowscow" to na prawde lubią opie**olić duże pento rządu z połykiem, tacy to mi sie kojarzą z Polakami podczas 2 WŚ którzy mowili żeby poddać się niemcom i ruskim bo to dla naszego dobra, tfu

Sztabson93

2020-11-05, 15:48
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

U nas powinni "sprawdzać" w taki sposòb a nie się pie**olą i w polemikę z Januszam cwaniactwa wchodżą. Tak by przestał jeden z drugim "bohatera" strugać. W dupie mam co uważa. A tych wszystkich "bohateròw" zapraszam na wolontariat do szpitali jednoimiennych.



Ale jesteś super, jak by ci powiedzieli że gówno na twarzy chroni przez wirusem to byś się u smarował gownem. Maski nie mają na celu chronić przed czymkolwiek tylko mają za zadanie sprawdzić jak głupie jest społeczeństwo a do której grupy ty należysz to już wiemy.

antisol123

2020-11-05, 15:55
Wyłącz telewizor,włącz myślenie...Trzeba mieć iloraz inteligencji muszki owocówki,żeby wierzyć w tą całą plandemię.A jak ktoś chce nosić szmatę na pysku to proszę bardzo,ale niech nie każe mi małpować swoich debilizmów,bo potraktuję Go gazem prosto w ten zamaskowany pysk.

plastic

2020-11-05, 16:16
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

U nas powinni "sprawdzać" w taki sposòb a nie się pie**olą i w polemikę z Januszam cwaniactwa wchodżą. Tak by przestał jeden z drugim "bohatera" strugać. W dupie mam co uważa. A tych wszystkich "bohateròw" zapraszam na wolontariat do szpitali jednoimiennych.



Twoje pie**olenie zostalo odkryte juz sie nie wypowiesz? :)
Uwielbiam takich pustych ratownikow czy innych niespelnionych robakow, jak piszcza i skwiercza by zwrocic uwage na swoja bohaterskosc tak. Niektorzy z was widac ze cale zycie czekali na taka sytuacje, ale to wszystko dzieje sie w waszych glowach, ego-zjeby