18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wykuwanie noża ze starego łożyska

Dziechu • 2013-04-21, 19:41
Nasz rodak wykuwa noże. Film fajnie zmontowany, bardzo ładnie pokazuje proces tworzenia takiego noża.


Szacun dla Trollsky za robotę, którą wykonuje. Na fb znajdziecie jego fanpage

cielakhsb

2013-04-22, 20:05
Kayleigh95 napisał/a:

szacunek za co? zwykłe rzemiosło.



za gówno...jeteś z 95 rocznika i jesteś kobietą,a to już wiele świadczy o Twoim rozumku

Tassadar

2013-04-22, 21:01

Dla mnie to wygląda tak. Podziwiam bo marze o stworzeniu sobie kiedyś namiastki kuźni, jako pasjonat dawnych czasów.

pitkon

2013-04-26, 20:39
Sk***ielus Magnifikus :D

trollsky

2013-07-10, 11:20
jedrzej152 napisał/a:

Jak tak będzie kątówki jedną ręką używał to się w końcu zdziwi. Zawsze majster mi powtarzał: "Jędrzej k***a jedną ręką to się można po dupie drapać."



uzywam jej tak od 8 lat i nigdy nic sie nie przydarzyło. Makita ma bardzo wygodne w uchwycie korpusy :)

slawek7s napisał/a:

Fajna sprawa :lol: Piwko za Tissota na jego ręce :-D



to citizen :)

owoc napisał/a:

pie**ol studia, wykuwaj noże.



cos w tym jest :) pare lat temu rzucilem studpia po 6 letniej przygodzie i 3 uczelniach :) To nie dla mnie było :)

Kraczełę napisał/a:

Za podkład muzyczny wielkie piwo!



dzieki. Duan to fajni ludzie i graja bardzo bliską mojemu sercu muzyke :)

Tocha1991 napisał/a:

I to jest k***a sztuka a nie jakieś tam pierdoły. A dla pana kowala to Wielki Szacunek bo zawód prawdziwego kowala umiera. :!: :!: :!:



na codzien jestem informatykiem w korporacji :) Kuznia to odskocznia od codziennej prozy :)

Ranger napisał/a:

Z całym szacunkiem dla talentu Trollsky'ego, ale noże które wykonuje są brzydkie, jak ch*j z grzybicą. Na grzyby bym z takim nie poszedł, bo wyglądają jak z tajlandzkiego bazaru...

Polecam obejrzeć dzieła polskich ''nożorobów'', jak Tlim czy Poltergeist, którzy robią naprawdę klimatyczne noże i to w rozsądnej cenie(choć to zależy od modelu). O wiele estetyczniejsza robota niż te kulfony od Trollsky'ego ;)



dzieki za konstruktywną krytyke :) duzo wnosi w moje myslałem uporządkowane zycie :)

kulwon przez f napisał/a:

glupi, lysy, wydziarany, pewnie caly dzien siedzi pod blokiem pije piwo i bije pedalow



bingo. Dokładnie to robie jak akurat nie siedze :)

Achajos

2014-07-05, 01:42
trollsky, 2 sprawy,
Po 1) Doskonała robota, jestem pasjonatem starych sztuk niegdysiejszych cechów, sam bardzo chętnie chciałbym nauczyć się wykuwania prostego oręża. I tutaj potrzebna mi informacja, mianowicie ile - w przybliżeniu - kosztowała Cię ta "kuźnia" ?