18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wykuwanie noża ze starego łożyska

Dziechu • 2013-04-21, 19:41
Nasz rodak wykuwa noże. Film fajnie zmontowany, bardzo ładnie pokazuje proces tworzenia takiego noża.


Szacun dla Trollsky za robotę, którą wykonuje. Na fb znajdziecie jego fanpage

siboos

2013-04-21, 22:09
0:30 jak jest ten 1 rysunek to tylko mi się zadaje czy on naprawdę ma ch*ja na plecach ?

Riko

2013-04-21, 22:28
Śledzę trochę gościa na YT.
Pracuje w IT, noże to jego hobby.
Często używa też themu z Diabełka I, co jest równie zajebiste ;)

kenzol

2013-04-21, 22:45
Jak się nazywa to krzesiwo od którego rozpalił ognicho?? Chyba Bear Grylls też tego używał.

Raitori

2013-04-21, 22:58
Mógł by ktoś podać tytuł piosenki?

Dziechu

2013-04-21, 23:08
Raitori, Duan - Jackie Small's

Ranger

2013-04-21, 23:22
Z całym szacunkiem dla talentu Trollsky'ego, ale noże które wykonuje są brzydkie, jak ch*j z grzybicą. Na grzyby bym z takim nie poszedł, bo wyglądają jak z tajlandzkiego bazaru...

Polecam obejrzeć dzieła polskich ''nożorobów'', jak Tlim czy Poltergeist, którzy robią naprawdę klimatyczne noże i to w rozsądnej cenie(choć to zależy od modelu). O wiele estetyczniejsza robota niż te kulfony od Trollsky'ego ;)

Resterwers

2013-04-22, 08:14
Kawał dobrej roboty wykonuje :) Jak widać nic u takiego Pana się nie zmarnuje, nawet stare łożysko :) Pomysł ekstra i wykonanie również. Przynajmniej jest pewny swojego noża, że mu się nie złamie podczas szatkowania czego nie można powiedzieć o chińskim badziewie z markietu.

Krak

2013-04-22, 08:45
Bucówa, jakieś narzynki, szlifierki taśmowe. Będzie piwo jak zrobi "po staremu"

ginx2666

2013-04-22, 08:45
Podoba mi się podkład muzyczny (zespół muzyki celtyckiej Duan, tworzyli muzykę miedzy innymi do Wiedźmina), ale nigdzie nie mogę znaleźć płyty do kupienia, ani mp3 do ściągnięcia. Jak ktoś lubi celtycką muzykę, to jest jeszcze równie dobry polski zespół Beltaine.

kulwon przez f

2013-04-22, 11:59
glupi, lysy, wydziarany, pewnie caly dzien siedzi pod blokiem pije piwo i bije pedalow

bz...........ue

2013-04-22, 12:51
lukassior napisał/a:



I co oczekujesz medalu ? A łh15 jest świetna na noże robi się z niej łożyska więc musi to być wysokiej jakości stal.



Nie. Chciałem się tylko pochwalić, że nie siedzę całymi dniami przed kompem jak Ty.

A z NC6 robi się pilniki, gwintowniki i noże tokarskie.

Vanir

2013-04-22, 14:43
Michał jest mistrz.
Wiedza, fach w ręku, pasja i serce.
Czego więcej chcieć? :)

Krak napisał/a:

Bucówa, jakieś narzynki, szlifierki taśmowe. Będzie piwo jak zrobi "po staremu"



Pokaż co potrafisz, chętnie weźmiemy z Ciebie przykład.

Ranger napisał/a:

Z całym szacunkiem dla talentu Trollsky'ego, ale noże które wykonuje są brzydkie, jak ch*j z grzybicą. Na grzyby bym z takim nie poszedł, bo wyglądają jak z tajlandzkiego bazaru...

Polecam obejrzeć dzieła polskich ''nożorobów'', jak Tlim czy Poltergeist, którzy robią naprawdę klimatyczne noże i to w rozsądnej cenie(choć to zależy od modelu). O wiele estetyczniejsza robota niż te kulfony od Trollsky'ego ;)



Kwestia gustu. Obaj panowie, których wymeiniłeś robią cudne noże, ale nie odejmuje to niczego nożom Trolla.
Równei dobrze mogą Ci się nie podobać kosy Lotara, który ma bardzo, bardzo specyficzny styl, ale to nie oznacza, że robi kulfony czy noże brzydkie.
Kwestia gustu.

Pokaż co potrafisz, pogadamy.