18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjście na miasto

Mi...........13 • 2012-11-13, 23:17
- Halo?
- Siema. Jest piątkowy wieczór. Chodź wyjdziemy na miasto, poznamy jakieś babeczki?
- Niestety w naszym wypadku to niemożliwe.
- Że niby co? Ja nic nie poderwę?
- Nie o to chodzi. Mieszkamy w Bydgoszczy.

kszysztoff

2012-11-14, 22:13
Największą zaletą Bydgoszczy jest Polo Market w Osielsku.

xray1815

2012-11-14, 22:21
O widzę do torunia dotarł internet. Witamy miasto A w naszym szacownym gronie internautów. Niedługo podłączą wam telewizję to może się dowiecie że II WŚ się już skończyła... Aha a komórka to nie pomieszczenie na węgiel a tgaki nowy rodzaj telefonu.

*mała litera pisana celowo

ne...........fi

2012-11-14, 22:30
A ja tam leję i na Toruń i na Bydgoszcz :lol:

ekh!

2012-11-14, 22:58
@ CanesPL lepiej sprawdź czy nie zaraziłeś się tyfusem :p

N

2012-11-15, 00:04
W Bydgoszczy fakt jest syf, bida i nędza, żebraków od ch*ja, śmierdzi emerytami, ale por*chać można. Zajebiste laseczki mamy, a żeś p*zda to nawet w Wawie nie por*chasz... Nie wspominając o tym, że w Bydgoszczy jest jedna z najlepszych szkół uwodzenia w Polsce ;)

I tak r*chamy wasze laski jak przyjeżdżają do Bydzi :P

BTW: Torun: 210tys. Bydgoszcz: 360tys mieszkańców ...

drunkhistory

2012-11-15, 00:07
szkół uwodzenia? masz na myśli collegium medicum UMK? :D

sore9

2012-11-15, 00:34
drunkhistory napisał/a:

szkół uwodzenia? masz na myśli collegium medicum UMK? :D


bardziej UKW

Rynsztof

2012-11-15, 01:08
Potwierdzam, ch*jnia z grzybnią, to miasto jest zwyczajnie smutne, poza paroma ulicami w centrum, po godzinie 22 na ulicach GŁUCHO I CIEMNO. Mówi się, że miasto nie śpi, ale to jest wyjątkiem. Strach łazić samemu nawet po centrum, w ch*j dresów i innych prymitywów. :kupa:

Tapioka

2012-11-15, 01:14
zajebiste dane macie o Toruniu pany :D raz 192 tys pozniej 210 tys mieszkancow..nar*chalo sie przez 1 dzien.. btw najbardziej zadluzone miasto w polsce? no no kiedys byla lodz teraz torun..tylko nie masz pojecia ile inwestycji jest prowadzonych w Trn. A to ze miasto nie jest rozchlapane jak rzadkie gowno po imprezie to raczej zaleta, chyba ze jezdzisz rowerem i nie stoisz w korkach :) Fordon sie ma do Bydgoszczy jak Chelmza do Torunia :D po prostu macie kompleksik napoleona i nie wiem czemu za wszelka cene chcecie udowodnic ze Bydgoszcz jest zajebista ;) a i najsmieszniejsze na koniec..mowicie, ze Torun to wies etc..tylko, ze dostal prawa miejskie o 80 lat szybciej od Bydgoszczy..hipokryzja? Lets readddddyyyyyyyyy for rummmbleeeeee

Sz...........jk

2012-11-15, 10:48
Zupełnie jak wieczna wojna między Gorzowem, a Zieloną ;) . I ta sama sytuacja jeśli chodzi o stolice województwa.

lukaszksk

2012-11-15, 17:25
Mieszkam w bdg i potwierdzam imprezowanie kończy się na jednym przepełnionym klubie w którym jest pełno murzynów turasów i innej patologii. 2 lata temu można się było jeszcze zabawić a teraz prędzej dostaniesz wpie**ol nisz coś zarwiesz.

LionX

2012-11-15, 18:52
Jestem z Bydgoszczy. Mieszkam w Legnicy.

sard

2012-11-15, 22:45
W Bydgoszczy nie jest tak źle :)
Da się przeżyć, por*chać, nawet zjeść coś na mieście... i wszystko to zapewniają jedne zwłoki za centrum handlowym!!!

SpiderCK

2012-11-16, 11:29
malyszkielce napisał/a:

-w co się bawią dzieci z radomia??
-w miasto.



Trzej mężczyźni opowiadają o narządach płciowych swoich żon i porównują je do
miast. Pierwszy mówi:
- Wagina mojej żony jest jak Paryż - piękna, zachwyca zwłaszcza nocą.
Drugi mówi:
- Wagina mojej żony jest jak Londyn - zawsze taka wilgotna.
Trzeci:
- A wagina mojej żony jest jak Radom.
Zapadła cisza. Pozostali dwaj patrzą na niego pytająco, wreszcie jeden nieśmiało
się odzywa:
- Radom? A właściwie to co masz na myśli?
- No dziura... po prostu dziura...