18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborcy platformy. Uroki demokracji.

asco • 2014-02-12, 20:26
Demokracja taka wspaniala... a rzad sie cieszy im wiecej baranow w narodzie bo im najlatwiej naklasc gowna do lba...

Juz wiecie czemu mlodzi i wyksztalceni musza wyjezdzac za granice ?
Czemu firmy sa niszczone?
Tak na najnizsze warstwy dziala propaganda medialna.
A pozniej sa zniwa i takie matoly, ktore nie maja pojecia doslownie o niczym ida glosowac i utrzymuja bande zlodzieji przy korycie.

maryjanos

2015-03-19, 22:30
Nie wierzę, że to piszę, ale wolałbym gdyby gość po prostu odpowiedział, że będzie głosował na komoruskiego. Przynajmniej pokazałby, że ma jakieś poglądy - do bulu sp***olone, ale zawsze. Mam duży szacunek do ludzi w podeszłym wieku, ale w tym przypadku, gość powinien być lany po łbie, aż intelektualnie wyprzedzi przeciętnego pochłaniacza arbuzów.

____

2015-03-19, 22:30
Niech mu ktoś podrzuci wyniki tego sondażu:
85% wyborców uznało że noszenie granatowej koszuli, przyciemnych szkieł i siwych włosów - wymaga od ich właściciela strzelenia sobie w łeb
15% wstrzymało się od głosu

bania88

2015-03-19, 22:35
A moj tesciu przy rozmowie o polityce nie byl w stanie ogarnac, jak sondaze moga manipulowac wyborami :)

cycek01

2015-03-19, 22:45
Nie wiem, o co się rzucacie, wszak jest co najmniej milion powodów, dla których mógł tak odpowiedzieć - bo akurat miał wyj***ne, bo się wstydził, że mu jego dzieci KAŻĄ głosować na którąś partię, bo stwierdził, że zwyczajnie nie ma ochoty odpowiadać na to pytanie, bo dla beki...

Gość się nad grobem ledwie chyli, jak usłyszał pytanie, to mało się nie udusił, a Wy wszyscy byście go pałami lali. Wielcy k***a bojownicy.

Shaggy93

2015-03-19, 22:46
dalej nawijajcie że korwinisci to gimbaza ...brawo wielkie dla debili którzy glosują na PO, PIS, SLD brawo j***ne lemingi ...żal mi was pie**oleni debile ! h*j z tym, że dostane warna !

krakenoo

2015-03-19, 22:47
smutne ale prawdziwe... ludzie rozmawiajcie ze swoimi rodzinami, znajomymi ! namawiajcie do głosowania na byle kogo tylko nie na PO PIS SLD CZY PSL !!! trzeba otworzyć scene polityczna

Gr00baz

2015-03-19, 22:57
Ja pie**ole czy dla was każdy jest żydem, lewakiem, zdrajcą narodu,POpie**olony itp itd. Może jak mnóstwo obywateli w tym kraju ma wyj***ne kto będzie rządził zwłaszcza w takim wieku jakim jest on. W jego przypadku pewnie myśli, że jak inni na niego głosują to musi być dobry albo coś w tym stylu. ALE NIE k***A ON CHCE DLA NARODU JAK NAJGORZEJ j***nY ŻYD I ROSYJSKI AGENT. Popytajcie się swoich babć i dziadków na kogo głosują o ile k***a mają siły iść do tych j***nych urn bo pewnie już są na to za starzy albo też mają wyj***ne.

@Shaggy93 Do ciebie j***ny debilu: ch*j Ci w dupę o i tyle. Nie ważne kto będzie rządził w tym kraju i kto by wygrał poprzednie wybory i tak by było źle. Komorowski to chyba najmniejsze zło bo pewnie jakby kaczor był u władzy to byśmy mieli tak przej***ne u rosji, że zamiast wpadać do ukrainy stali by u nas.