18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborcy platformy. Uroki demokracji.

asco • 2014-02-12, 20:26
Demokracja taka wspaniala... a rzad sie cieszy im wiecej baranow w narodzie bo im najlatwiej naklasc gowna do lba...

Juz wiecie czemu mlodzi i wyksztalceni musza wyjezdzac za granice ?
Czemu firmy sa niszczone?
Tak na najnizsze warstwy dziala propaganda medialna.
A pozniej sa zniwa i takie matoly, ktore nie maja pojecia doslownie o niczym ida glosowac i utrzymuja bande zlodzieji przy korycie.

Puchacz399

2014-02-12, 23:14
a prawda jest taka, ze już k***a każdy z lewicy miał swoja szanse i nie zrobil k***a nic dla dobra Polski, tylko dla dobra własnego caly czas k***y zeruja. to po kiego ch*ja chcecie znow na PiS glosowac? zrobili cos za swojej kadencji? ni ch*ja. to samo tyczy się PO, SLD, PSL. dajcie szanse Nowej Prawicy, a jak nie zmienić się nic, to równamy wiejska z ziemia i zaczynamy od nowa. po ch*j brnac znow w to samo gowno skoro nic nowego, a tym bardziej dobrego dla nas to nie przyniesie.

Suka_Blyat

2014-02-12, 23:15
Demokracja to po socjalizmie najbardziej sp***olony ustrój jaki może być w obecnych czasach

Plecionkarz

2014-02-12, 23:17
ten od marihuany widać że fifkę od podgrzanej strony do mordy wsadzał i całe usta poparzone

Splitowsky

2014-02-12, 23:46
Nie ma nic lepszego nad ukochaną demokracje. To, że w naszym kraju jest rząd taki, a nie inny to wina głupich wyborców, a nie ustroju.

Płakalibyście po dwóch pie**olonych dniach życia w kraju totalitarnym, więc nie zmieniajcie ustroju, tylko rządzących, gamonie.

-Olej-

2014-02-12, 23:57
Jakby zaaeaazowali maryychaane to nawet bym zagłosował. A niech kradną te 100mln PLN skoro zyski z legalu idą w miliardy.

Ol...........up

2014-02-13, 00:04
@Splitowsky w Monako i Liechtensteinie jest monarchia. O dziwo ludzie nie płaczą. W państwach arabskich takich jak Qatar, Kuwait czy ZEA też są rządy jednostki i o dziwo ludzie uciekają z "demokratycznej" polszy, a nie odwrotnie.

modyf

2014-02-13, 00:19
@-Olej- no może i by szły... ale myślisz, że do czyjej kieszeni?? zaraz by akcyzę doj***li, cenę za pozwolenie na hodowlę i wyszłoby na to, że taniej będzie czołgiem do czech jechać.

Songo71

2014-02-13, 01:22
0:58 - ... zainteligentny? hahaha ;p rozj***ło mnie

Ra...........21

2014-02-13, 02:06
Różnice i podobieństwa miedzy pisiakami a komuchami:
Podobieństwa: Ludzie pracy, kapitalistyczny wyzysk, wszystko państwowe (po ch*j prywatne?), chęć zabrania bogatym, żeby dać biednym, przeświadczenie, że prosty robol wie lepiej od kogoś wykształconego, rozbudowany socjał, populizm.
Różnice: hasełko "precz z komuną"


asco

2014-02-13, 02:11
Splitowsky napisał/a:

Nie ma nic lepszego nad ukochaną demokracje. To, że w naszym kraju jest rząd taki, a nie inny to wina głupich wyborców, a nie ustroju.

Płakalibyście po dwóch pie**olonych dniach życia w kraju totalitarnym, więc nie zmieniajcie ustroju, tylko rządzących, gamonie.


A co mozgu da zmian rzadzacych skoro nadal wybierac ich bedzie wiekszosc debili ? :)
Widzisz... Monarchia jest ok gdy KRUL jest dobry.

Pfciuki

2014-02-13, 03:30


Tutaj prawdziwy wyborca PO... + wszystkie stare prukwie, które idą, bo idą i głosują na tego co w telewizji zobaczyły.

Gandahar

2014-02-13, 08:15
Tam co drugi to Maniek

gibo_n

2014-02-13, 09:15
I takie ch*je, mają głos wart tyle samo co głos profesora. Śmieszne w ch*j. Głosy powinny być przydzielane od konkretnego pułapu IQ. Wtedy może by to coś zmieniło.

Enemoino

2014-02-13, 10:02
Czy ktoś widzi ile ten dzieciak ma na kompie Toolbarów ??????????????????????czy tylko ja to widze ;D