18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszyscy jesteśmy manipulowani

Prometheus_Coprophagus • 2013-02-28, 18:07
Cytat:

Na pewnej szczególnie obrzydliwej fejsowej stronie znalazłem taki obrazek:




Ponad 700 ponownych udostępnień, fiu fiu. Ciekawe, czy już jest na Wykopie.

Na tym plakacie są trzy informacje. Pierwszą z nich łatwo sprawdzić w Internecie. Z drugą i trzecią już nie jest tak łatwo.

Ta pierwsza, którą sprawdzić łatwo, to informacja, że Urząd Miasta Stołecznego Warszawy odciął finansowanie „Zimy w mieście”. Jak można przeczytać na stronie Urzędu, nakłady na tegoroczną akcję “Zima w mieście” wyniosły ok. 3 miliony złotych. To może nie obciął, a jedynie obniżył? Najwyraźniej wręcz przeciwnie, wydał więcej niż w zeszłym roku — w 2012 r. na „Zimę w mieście” przeznaczono 2,5 miliona złotych.

Druga informacja to historia z koloniami dla dzieci. Nie udało mi znaleźć czegokolwiek, co by wskazywało na to, że Urząd Miasta Stołecznego Warszawy w ogóle zajmuje się dofinansowaniem kolonii dla dzieci z ubogich rodzin.

Trzecia kwestia to wsparcie przez Urząd Miasta projektu „Odważcie się mówić” Kampanii Przeciw Homofobii. W Internecie można znaleźć tylko informację, że prezydentka Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz objęła tę akcję patronatem, a finansuje ją organizacja o nazwie Open Society Foundations. Zadzwoniłem więc do Katarzyny Remin z KPH, która potwierdziła, że miasto patronuje akcji, ale nie dało na nią ani grosza.

Reasumując: nie, pieniądze przeznaczone na „Zimę w mieście” nie poszły na plakaty homoseksualistów. Pieniądze na „Zimę w mieście” poszły na „Zimę w mieście”. Homoseksualiści zorganizowali kampanię za własne dutki. Otrzyj łezkę, Maćku. Wszystko dobrze, duszyczko.



Źródło: http://blogdebart.pl/2013/02/27/nie-placz-macku/


Pogrubienie w tekście dodane przeze mnie.
A teraz zobaczymy po komentarzach ilu użytkowników zerknęło tylko na ilustrację, a nie zadało sobie trudu przeczytania tekstu.

ja...........ax

2013-02-28, 18:16
jak tylko zobaczyłem ten plakat to wiedziałem że to ściema...

Pa...........or

2013-02-28, 18:22
k***a! oddawaj piwo złodzieju!!! dałem piwo za plakat a nie te pedalskie wyjaśnienia.

tomaszlega

2013-02-28, 18:27
To nie jest Maciek!
To jest maciek! znowu Chcieli oszukać!

Ork.Fajny

2013-02-28, 18:33
Serio...? Musimy mieć jeszcze jakiś inny konkretny powód by tych chorych sk***ieli nie lubić kiedy się pakują w lateksie i z ch*jami na wierzchu na ulice by korkować miasta swoimi paradami...?

hr...........ns

2013-02-28, 18:35
I bardzo dobrze - bo na pedałów nie powinno iść ani grosza !

osiek92

2013-02-28, 18:38
patronat nad pedałami!? Niech Ghonkiewicz weźmie patronat nad tym zaj***nym metrem bo syf jest jak japie**ole.
A reszcie radzę dalej zajmować się pedałami i innymi bezsensownymi tematami bo przecież ważniejszych problemów u nas w kraju nie ma, prawda Rudy?

McMenel

2013-02-28, 19:11
Rząd RP nauczył mnie tego iż dużo lepiej jest finansować Episkopat Polski aniżeli dożywianie dzieci w szkołach. Gmina nauczyła mnie tego że zamiast wyjazdu na ferie wolą płacić rachunek za oświetlenie kościoła. Można by tak bardzo bardzo długo. Czepiacie się jednej kampanii która w porównaniu do innych rzeczy jest tania. Ot taka mała hipokryzja w wydaniu "myślących"...

je...........es

2013-02-28, 19:29
Nie jestem rasistą, homofobem i staram się nie mieć uprzedzeń. ch*j mnie obchodzi co kto robi w łóżku i do póki nie narzuca mi swoich przekonań, upodobań nie jest to dla mnie problemem.
Natomiast wk***ia mnie fakt, że w mediach lansowany jest, nie wiem jak to nazwać, portret geja, bezbronnego którego wszyscy w tym kraju nienawidzą i chcą gwałcić kijem baseballowym i tak tworzy jest drugi portret mężczyzny hetero, homofoba.
Osobiście wk***iają mnie takie pedalskie zachowania jak ich sposób mowy czy trzymanie rączek jak panienki, wk***iają mnie też wszelkiego rodzaju brudasy. Ale nie miał bym do nich nic, nawet do znienawidzonych przeze mnie cyganów gdyby mieli takie same prawa i obowiązki względem tego kraju jak ja. To mnie najbardziej wk***ia i Was zapewne też, że niby jesteśmy równi ale normalni (nazywajmy rzeczy po imieniu) są nazywani rasistami, homofobami itd. tylko dlatego, że trzeba walczyć o prawa mniejszości, szkoda tylko, że kosztem naszych praw.

kaiel

2013-02-28, 19:54
to niech sie dorzucą do Maćka ferii

ti...........ax

2013-02-28, 19:59
Ale co ty k***a bronisz ich? Ty też w dupe dajesz się j***ć?
Prawda czy nie pedalstwo ma wypie**alać.
Jesli kłamstwo ma zaszkodzić pedalstwu to dla mnie to kłamstwo będzie świętą racją. I k***a koniec!!!

Karenz88

2013-02-28, 19:59
Czemu ten temat nie jest jeszcze w sucharach !!!!!!!!!!

je...........es

2013-02-28, 20:17
tihomax napisał/a:

Ale co ty k***a bronisz ich? Ty też w dupe dajesz się j***ć?
Prawda czy nie pedalstwo ma wypie**alać.
Jesli kłamstwo ma zaszkodzić pedalstwu to dla mnie to kłamstwo będzie świętą racją. I k***a koniec!!!



Jeśli do mnie piszesz to cytuj lub napisz, że do mnie to po pierwsze, po drugie wyrażaj się bo to, że piszesz w internecie nie znaczy, że możesz robić za wieśniaka. Wybacz masz do tego pełne prawo jako wolny człowiek masz prawo do bycia idiotą :)
Po trzecie taki z Ciebie mega kozak, a powiedz mi ilu pedałom już naj***łeś? Ilu cyganom ręce połamałeś?
Otóż żyjąc w tym kraju daje się j***ć każdego dnia i to bez wazeliny dokładnie tak jak 40milionów innych ludzi łącznie z Tobą.
Twój tok myślenia mnie rozpie**ala i nawet nie zamierzam z Tobą więcej dyskutować i przedstawiać Ci sensownych argumentów. Powiedz mi jeszcze na czym wyrobiłeś sobie zdanie bo aż ciekawi mnie gdzie takie głupoty puszczają :o

artur_sz13

2013-02-28, 20:25
Are you gay? że tłumaczysz pedalską kampanie?