18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszyscy jesteśmy manipulowani

Prometheus_Coprophagus • 2013-02-28, 18:07
Cytat:

Na pewnej szczególnie obrzydliwej fejsowej stronie znalazłem taki obrazek:




Ponad 700 ponownych udostępnień, fiu fiu. Ciekawe, czy już jest na Wykopie.

Na tym plakacie są trzy informacje. Pierwszą z nich łatwo sprawdzić w Internecie. Z drugą i trzecią już nie jest tak łatwo.

Ta pierwsza, którą sprawdzić łatwo, to informacja, że Urząd Miasta Stołecznego Warszawy odciął finansowanie „Zimy w mieście”. Jak można przeczytać na stronie Urzędu, nakłady na tegoroczną akcję “Zima w mieście” wyniosły ok. 3 miliony złotych. To może nie obciął, a jedynie obniżył? Najwyraźniej wręcz przeciwnie, wydał więcej niż w zeszłym roku — w 2012 r. na „Zimę w mieście” przeznaczono 2,5 miliona złotych.

Druga informacja to historia z koloniami dla dzieci. Nie udało mi znaleźć czegokolwiek, co by wskazywało na to, że Urząd Miasta Stołecznego Warszawy w ogóle zajmuje się dofinansowaniem kolonii dla dzieci z ubogich rodzin.

Trzecia kwestia to wsparcie przez Urząd Miasta projektu „Odważcie się mówić” Kampanii Przeciw Homofobii. W Internecie można znaleźć tylko informację, że prezydentka Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz objęła tę akcję patronatem, a finansuje ją organizacja o nazwie Open Society Foundations. Zadzwoniłem więc do Katarzyny Remin z KPH, która potwierdziła, że miasto patronuje akcji, ale nie dało na nią ani grosza.

Reasumując: nie, pieniądze przeznaczone na „Zimę w mieście” nie poszły na plakaty homoseksualistów. Pieniądze na „Zimę w mieście” poszły na „Zimę w mieście”. Homoseksualiści zorganizowali kampanię za własne dutki. Otrzyj łezkę, Maćku. Wszystko dobrze, duszyczko.



Źródło: http://blogdebart.pl/2013/02/27/nie-placz-macku/


Pogrubienie w tekście dodane przeze mnie.
A teraz zobaczymy po komentarzach ilu użytkowników zerknęło tylko na ilustrację, a nie zadało sobie trudu przeczytania tekstu.

Realbartu

2013-02-28, 20:33
Stop promowaniu homoseksualizmu jako czegoś normalnego!

je...........es

2013-02-28, 21:00
Nie mogę się oprzeć i jednak jeszcze dopiszę Wam jedno.
Pewnie każdy z Was kojarzy film "300" i walecznych spartan którzy wydają się być wzorcami męskości. Otóż żeby było śmiesznie w Sparcie mężczyźni uprawiali seks z kobietami tylko i wyłącznie po to by te rodziły dzieci, a dla przyjemności sypiali z młodymi chłopcami. O ironio, i to było jak najbardziej normalne.

truskawkowabuba

2013-02-28, 22:08
jeankes napisał/a:

Nie mogę się oprzeć i jednak jeszcze dopiszę Wam jedno.
Pewnie każdy z Was kojarzy film "300" i walecznych spartan którzy wydają się być wzorcami męskości. Otóż żeby było śmiesznie w Sparcie mężczyźni uprawiali seks z kobietami tylko i wyłącznie po to by te rodziły dzieci, a dla przyjemności sypiali z młodymi chłopcami. O ironio, i to było jak najbardziej normalne.



każdy to wie. w starożytnych polis miłość do człowieka tej samej płci była rozumowana jako miłość idealna.

janekl125

2013-02-28, 22:09
Niech od razu zrobią Getto, tak jak w Amsterdamie- jeśli masz coś do homosiów to wysiedlają Cię na pół roku w ramach "resocjalizacji poglądów"
a ja głupi miałem nadzieję, że w Polsce j***nie w grote czokapika nigdy nie będzie legalne

mesiash

2013-02-28, 22:14
janeczku, tym co piszesz dajesz do zrozumienia żę dałeś się nabrać na inną "kampanię przeciwko antyhomofobii". Autor tematu ma u mnie szacun, bo ludziom ktoś wmówił że jeżeli kłamstwo, to tylko teafauenen lub wybiórcza, a cała reszta to sama najprawdziwsza w świecie prawda.

Ludziom powinno limitować się dostęp do internetu.

!Timon

2013-02-28, 22:17
@jeankes

W XVII czy XVIII wieku na balach srało się w kącie sali balowej. Bierzmy dobre wzorce z przeszłości.


Co do zdjęcia - to tylko pokazuje, że ludzie mają już dość homo-reklamy. Nawet jeśli to fejk jego upowszechnianie wynika z niechęci do oglądania kolejnych pedziów i lesb na plakatach.
Właśnie dlatego, że nie obchodzi mnie to kto z kim sypia NIE MAM OCHOTY ICH OGLĄDAĆ.
Jeszcze pie**olnijmy plakaty - "nazywam się Józef lubię lizać c*pki". I artykuły w wyborczej "Bogusław [znany aktor] wyznał publicznie, że lubi lizać c*pki", "Polityk PiS wyznał publicznie: lubię lizać c*pki".
Takie wyznanie o lizaniu cipek ma dokładnie taką samą wartość jak przyznanie się do bycia homo. ch*j to kogo obchodzi.

mcshiftypowers

2013-02-28, 22:21
"Prezydentka" nie znałem takiego słowa...

fiszi

2013-02-28, 22:21
Ork.Fajny napisał/a:

Serio...? Musimy mieć jeszcze jakiś inny konkretny powód by tych chorych sk***ieli nie lubić kiedy się pakują w lateksie i z ch*jami na wierzchu na ulice by korkować miasta swoimi paradami...?


Serio? Ile tych parad widziałeś? Ile z nich ci przeszkodziło? Znając życie pewnie nawet prawka nie masz, nie mówiąc o samochodzie.

Tyle jest manifestacji, parad, pochodów i żadne nie przeszkadzają tylko to. A ja ani razu nie widziałem geja paradującego z ch*jem na wierzchu, chyba że w takim otoczeniu przebywasz. To zmień znajomych albo się z nimi zaprzyjaźnij.

pazuzu

2013-02-28, 22:32
a jak miasto pokrywa koszty policji, zmiany tras autobusów, zamknięcia ulic,remontuje uszkodzoną infrastrukturę po pochodach PIS'óarów, rydzyków i innych pseudo narodowców to nikt nie mówi że te pieniądze mogły by pójść na dofinansowanie stołówek w szkołach. ch*j z pedałami ale bądźmy k***a obiektywni

bisfhcrew

2013-02-28, 22:43
Wk***ia mnie już to pedalstwo.
W TV ciągle pedały, w każdym polskim serialu, w każdych wiadomościach, w połowie filmów i reklam. To jakaś moda czy coś? Gdyby nie telewizja to nawet bym na to uwagi nie zwracał a tak to wk***ienie rośnie z każdą minutą spędzoną przed telewizorem.

Homosie to może jest problem Warszafki, czy innego hipsterskiego miasta jak Kraków gdzie chodzą na pole. Reszta polski jest normalna i media do k***y nędzy powinny się opanować i przestać zalewać nas tym ch*jostwem.

Dragonov

2013-02-28, 22:52
@2xUp fiszi.Liczników gejów dających tobie piwo,uważam za włączony.

Ork.Fajny

2013-02-28, 22:58
fiszi napisał/a:

Serio? Ile tych parad widziałeś? Ile z nich ci przeszkodziło?[...]


Jak na razie tylko dwie...

fiszi napisał/a:

Tyle jest manifestacji, parad, pochodów i żadne nie przeszkadzają tylko to.


W tym sęk że osobiście znam tylko dwie inne. Katolickie Boże Ciało, chyba tak to się nazywa, oraz marsze w Dniu Niepodległości. i obie równie mocno potrafią przeszkodzić mi też. Sęk w tym po co się pchają na widok?
Jakoś nie widzę by pary "heteroseksulane" specjalnie się wykłócały o jakieś sprawy z nimi związane. i szczerze powiedziawszy "hetero" parada też by była ch*jową rzeczą bo blokuje drogi.
Kto jaką dziurkę lubi to kwestia prywatna i do sypialni. Proste...

fiszi napisał/a:

Znając życie pewnie nawet prawka nie masz, nie mówiąc o samochodzie.


Normalnie k***a koronny argument. Czuje się takim ścierwem teraz po tej "prawdzie" obnażonej...

zły_chemik

2013-02-28, 23:02

cerastes

2013-02-28, 23:08
Ileż to już razy Urząd Miasta Warszawa podawał petentom błędne dane albo przemilczał pewne fakty..
Lobby homoseksualistów jest naprawdę duże i trzeba się go obawiać bo jak damy im palec to wezmą rękę.
W Niemczech zoofile wyszli na ulice i domagają się swoich praw.
http://www.thelocal.de/society/20130201-47711.html#.US_UkTc2DON

Później wyjdą inni dewianci.. nekrofile, pedofile itp

Zresztą jak mogę wierzyć w cokolwiek komuś kto nie zna języka polskiego..
i piszę w swoim art "Prezydentka"
niezależnie od rodzaju słowo Prezydent nie podlega odmianie !