18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszyscy jesteśmy manipulowani

Prometheus_Coprophagus • 2013-02-28, 18:07
Cytat:

Na pewnej szczególnie obrzydliwej fejsowej stronie znalazłem taki obrazek:




Ponad 700 ponownych udostępnień, fiu fiu. Ciekawe, czy już jest na Wykopie.

Na tym plakacie są trzy informacje. Pierwszą z nich łatwo sprawdzić w Internecie. Z drugą i trzecią już nie jest tak łatwo.

Ta pierwsza, którą sprawdzić łatwo, to informacja, że Urząd Miasta Stołecznego Warszawy odciął finansowanie „Zimy w mieście”. Jak można przeczytać na stronie Urzędu, nakłady na tegoroczną akcję “Zima w mieście” wyniosły ok. 3 miliony złotych. To może nie obciął, a jedynie obniżył? Najwyraźniej wręcz przeciwnie, wydał więcej niż w zeszłym roku — w 2012 r. na „Zimę w mieście” przeznaczono 2,5 miliona złotych.

Druga informacja to historia z koloniami dla dzieci. Nie udało mi znaleźć czegokolwiek, co by wskazywało na to, że Urząd Miasta Stołecznego Warszawy w ogóle zajmuje się dofinansowaniem kolonii dla dzieci z ubogich rodzin.

Trzecia kwestia to wsparcie przez Urząd Miasta projektu „Odważcie się mówić” Kampanii Przeciw Homofobii. W Internecie można znaleźć tylko informację, że prezydentka Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz objęła tę akcję patronatem, a finansuje ją organizacja o nazwie Open Society Foundations. Zadzwoniłem więc do Katarzyny Remin z KPH, która potwierdziła, że miasto patronuje akcji, ale nie dało na nią ani grosza.

Reasumując: nie, pieniądze przeznaczone na „Zimę w mieście” nie poszły na plakaty homoseksualistów. Pieniądze na „Zimę w mieście” poszły na „Zimę w mieście”. Homoseksualiści zorganizowali kampanię za własne dutki. Otrzyj łezkę, Maćku. Wszystko dobrze, duszyczko.



Źródło: http://blogdebart.pl/2013/02/27/nie-placz-macku/


Pogrubienie w tekście dodane przeze mnie.
A teraz zobaczymy po komentarzach ilu użytkowników zerknęło tylko na ilustrację, a nie zadało sobie trudu przeczytania tekstu.

ellsworth

2013-02-28, 23:18
tihomax napisał/a:

Ale co ty k***a bronisz ich? Ty też w dupe dajesz się j***ć?
Prawda czy nie pedalstwo ma wypie**alać.
Jesli kłamstwo ma zaszkodzić pedalstwu to dla mnie to kłamstwo będzie świętą racją. I k***a koniec!!!


Zakładam, że ten teks tapisałeś będąć naćpanym, nachlanym lub coś podobnego. Przeczytaj go jeszcze raz jutro i jeżeli dalej będziesz tak uważał, to nie ma ratunku dla twojej bezdennej głupoty. "kłamsto będzie świętą racją". Ja pie**olę! Po prostu nie do wiary!

Ezoteryk

2013-03-01, 00:40
Masz piffffkoo pedalstwo zawsze na propsie yooo !

vass

2013-03-01, 00:42
Prada jest taka, że:
Po pierwsze miasto nie wydało na tę akcję ani złotówki.
Budżet na ferie dla dzieci wzrósł z 25 milionów na 29 milionów.
Dziękuje za uwagę :)

zerk

2013-03-01, 01:13
prezydentka????? hahahhahahahahahahaha spedzilem kilka dobrych chwil zeby obczaic jak mozna pisac komenty bo niebede sciemnial ze specjalnie po to zalozylem konto. co sie dzieje z gimnazjada cala ja pie**ole fejspalm to malo k***a hahahahahahahahah ujaralem sie grzechotka

CLv

2013-03-01, 08:03
Koleś sam zrobił ten plakat, sam go rozpracował a teraz lansuje się na homobystrzaka :)
Typowa podpierdułka, jak na homogłąba przystało :)

Udash

2013-03-01, 09:27
j***ne pedalskie nasienia. Przemycili na Sadistic pedalskie treści i zakręcili tak że ludzie nieświadomie kopsnęli browary. No co za pedalskie pedalstwo w pedalskiej postaci.

Arkadio

2013-03-01, 09:33
Widzę, że z każdym rokiem coraz więcej osób zaczyna popierać homoseksualistów ( o zgrozo na sadisticu! ). Dobra, niech sobie nimi będą, chociaż osobiście uważam, że jest to obrzydliwe i nienormalne. Z tym, że nie organizuje parad z tej okazji, nie rzucam się za każdym razem gdy ktoś ma inne zdanie na ten temat i nie krzyczę, że mnie dyskryminują. Niedługo otworzę lodówkę i zobaczę geja w lateksie wmawiającego mi, że jest normalnym człowiekiem. Tak, nie lubię ich (takich nienormalnych, afiszujących się wszędzie ze swoją orientacją), ale nie zabiłbym, nie pobiłbym i podałbym rękę. Za dużo tego, dawno wojny nie było.

bartousz

2013-03-01, 10:25
Jakim prawem urząd miejski promuje akcje pedałków?!
Większość społeczeństwa jest przeciwko, a te ku ewki społeczeństwo powinny reprezentować!

A na Maciusiu i tak się to odbije, bo nie tylko o pieniądze chodzi, ale też i o to na co urząd poświęca swój czas i uwagę.

kalion83

2013-03-01, 10:56
Przeważnie na bukakefejsie widzę te pie**olone akcje adopcji zwierząt, bo zamykają schronisko albo ch*j wie co - ostatnio wszedłem na stronę schroniska chyba w józefowie i było wyraźnie napisanie że ktoś wypisuje głupoty na gb. Tak samo jak z tymi ajfonami albo innymi gównami ludzie przestali używać mózgów...

housit

2013-03-01, 12:27
Dobrze, prezydent Warszawy nie przeznacza pieniędzy na akcję, cieszę się. Problem w tym, że patronuje jej medialnie. A jest to akcja mająca za zadanie dać przywileje jakiejś grupie bez jednoczesnego nakładania na nią obowiązków. W starożytnej Grecji gejów włączano do specjalnych oddziałów uderzeniowych, wysyłanych na najcięższe odcinki (Tebański Święty Oddział). Po wojnie ci, którzy przeżyli mogli okazywać sobie publicznie uczucia, i jakoś to nikogo nie bulwersowało.

Sprawa moim zdaniem jest jednak bardziej ogólna - Cywilizacja Zachodu stała się pacyfistyczna. Zlikwidowano powszechną służbę wojskową. Dawniej arab, który chciał zostać Francuzem najpierw trafiał do Żuławów albo Legii Cudzoziemskiej, tam przechodził reedukację, asymilował się najpierw z oddziałem, potem z Francją, i dopiero otrzymywał obywatelstwo. Taka była dawniej droga do przywilejów (w tym przywileju mówienia o sobie "obywatel"), nie do końca wiem, dlaczego porzucona.

Żeby była jasność - kwestia homosiów dla mnie zamyka się w maksymie "wy nie mówicie, my nie pytamy". Co oni robią w nocy pod pierzyną- nie chcę o tym wiedzieć, i nie zamierzam za to ich atakować. Dziwię się tylko, dlaczego chcą przywilejów.

!Timon

2013-03-01, 15:29
@housit

Piwo za "tebański święty oddział" - ot ciekawostka, do tej pory uważałem tebańczyków za chłopców do bicia świata starożytnej Grecji a tu proszę wpie**ol Spartanom spuścili pod Tegyrą. :)

Droga przywilejów o której napisałeś została porzucona bo rozszerzanie przywilejów bez oglądania się na konsekwencje jest NAJPROSTSZĄ i NAJSZYBSZĄ drogą do powiększenia elektoratu a zarazem NAJGŁUPSZĄ. Cech*je ona socjalistów.
Stabilny wzrost gospodarczy jest trudny i powolny dlatego mało komu chce się za to brać. Wybory już za 4 lata! ;)

kashshaptu82

2013-03-01, 16:29
ja jebie, nie wiedziałem, że aż tak znikomy odsetek przeczyta...