18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Woodstock 2013 (Są Cycki)

Kraczełę • 2013-08-14, 13:44
Krótkie podsumowanie tegorocznego Woodstocka (wersja bez cenzury)
Czyli Brud, smród i ubóstwo w prawie 5 minutach :amused:

strzelec_

2013-08-14, 19:21
Zajebisty filmik:D Aż bym znowu pojechał a to jeszcze rok czekania...

Given

2013-08-14, 19:26
Tam nawet gościa w garniaku przyczaiłem w błotku :D

ss...........mi

2013-08-14, 20:00
Browarek za Acidów :)

Ajoba69

2013-08-14, 20:09
A niech sobie będą brudni i śmierdzący- chcą niech się bawią w ten sposób. Ale plus ogromny dla autora za wykorzystanie "Love Shack" w wykonaniu Acidów (w oryginale The B-52) :D

Kostek-Biernacki

2013-08-14, 20:13
Jak ktoś raz w roku ma ochotę kąpać się w błocie z wysoką zawartością gówna i wirusów to sprawa jego i jego higieny, a raczej jej braku. Dobrze, że chociaż tak codziennie nie robią. Ale pokazywanie cycek publicznie... Jak laska robi to za kasę jest dz**ką, jak za darmo jest wyzwolona. Takie pie**olenie, ciekawe co by było gdyby faceci zaczęli tam ku*asami wymachiwać albo brandzlować się pod te cycki. Najpierw wrzucają takie filmy, które pokazują najbardziej negatywną stronę tego wydarzenia a potem dziwią się że mówi się o brudstocku.
Nie każdy kto krytykuje takie zachowania to dres czy hipsteropedał lub człowiek bez życia towarzyskiego. Jeśli jedyne imprezy na jakie chodzicie to te z kąpaniem się w błocie i r*chaniem się po kątach z kim popadnie to wam współczuję.

contowsky

2013-08-14, 20:27
może nie wszystko we woodstocku akceptuje i nie wszystko mi się podoba ale to kwestia gustu. sam nigdy nie byłem, ale impreza wygląda na prawdę zajebiście :)

Peter-Norivotset

2013-08-14, 20:55
Co za brudne k***iska. Bydło zaj***ne. Jak można mówić, że to jest naturalne/rozrywka? Ludzphe jebnijcie się w głowę. Rozumiem pójść na impreze, popić, potańczyć, ale nie tarzać się w błocie jak j***ne świnie i chodzić z gołymi cyckami? Chcielibyście później taką kobiete? Wstydzcie się brudasy pie**olone.

tranzystor

2013-08-14, 21:49
Kraczełę napisał/a:

Woodstock 2013 (Są Cycki)



Ale męskie chyba... :mrgreen:

Qlimax16

2013-08-14, 21:53
k***a same j***ne brudasy.Tylko puścić tam

KebabRemover

2013-08-14, 22:02
Macary napisał/a:


Ja chcę pedale j***ny zadymy, ale teraz. Daj swój adres k***o, a nie ważne gdzie w Polsce mieszkasz najpóźniej będę u ciebie jutro, jeśli twoja miejscowość jest daleko od mojej.



Proszę nie. Ja tak tylko żartowałem, nie chcę robić tam zadymy, jestem bezkonfliktowym człowiekiem, a poza tym nie dałbym nikomu rady. Błagam nie przyjeżdżaj mnie bić, co ci da mój adres, nie wiesz jak wyglądam, jeszcze zbijesz mojego tate albo brata. Przepraszam, już więcej nie będę sie z was śmiał tylko mnie zostaw, proszę.

Bl...........45

2013-08-14, 23:23
jaka to piosenka w tle leci? :>

Krzychu098

2013-08-15, 00:15
Piszcie co chcecie. Brudy i inne. Jestem osobom, która w 85% słucha rapu. Tegoroczny Woodstock jest drugim na jakim byłem i postaram się nie przegapić żadnego. Chyba, że zrobią z tego jakąś potupaje. Tam się jedzie na banie. Odbić od rzeczywistości, a nie do babci na pączki ;-)

krezus1979

2013-08-15, 00:46
Syf, kiła i mogiła..., tylko kur... i kormorana tam brakuje!!!

co...........yt

2013-08-15, 07:10
grzechu5444 napisał/a:

Co za brudne k***iska. Bydło zaj***ne. Jak można mówić, że to jest naturalne/rozrywka? Ludzphe jebnijcie się w głowę. Rozumiem pójść na impreze, popić, potańczyć, ale nie tarzać się w błocie jak j***ne świnie i chodzić z gołymi cyckami? Chcielibyście później taką kobiete? Wstydzcie się brudasy pie**olone.




Hahaha, :idzwch*j: , twierdzisz, że młode dziewczyny na dyskotekach sa grzeczne, nie piją, nie rzygają, nie robią lodów smietankowych i mają małe cycki? :shock: Zajebiste materiały na żone :)

do wszystkich @up

Jak Wam mocno żal dupe nie ścisną, kupcie sobie wibrator, może Wam przejdze. :mrgreen: p*zde**ki :mrgreen: