18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Woodstock 2013 (Są Cycki)

Kraczełę • 2013-08-14, 13:44
Krótkie podsumowanie tegorocznego Woodstocka (wersja bez cenzury)
Czyli Brud, smród i ubóstwo w prawie 5 minutach :amused:

Socjocinus

2013-08-14, 15:55
Jakie cycki brudasie zakłamany....

dumad

2013-08-14, 15:56
potwierdzam są cycki


















męskie :szczerbaty:

zenekpogromca

2013-08-14, 15:59
WonsatyDrwal napisał/a:

Rzygać mi się chce jak patrze na ten pie**olony bród.



To na ch*j się patrzysz ? Wyjdź z domu no chyba że ci zamknęli klapę od kontenera i nie możesz jej podnieść.

Nexus69

2013-08-14, 15:59
Bardzo sie cieszę ze jest Łudstok ... Jeszcze bardziej sie ciesze ze termin tej imprezy pokrywa sie z paroma innymi festiwalami, wiec całe to uj***ne brudem towarzystwo nie szwęda sie tam gdzie dzieją sie mądrzejsze rzeczy. Pozdrawiam i licze oczywiscie na jpga z maścią na dolegliwość

Ghostface

2013-08-14, 16:00
mare30ks napisał/a:

zaraz sie zleca prawak i milosnicy ojczyzny i stwierdza ze to brudasy, sodomia i gomoria. poczym poleca w piatek na dyske do remizy gdzie bawi sie przyszla elita kraju w cywilizowany sposob, siadaja na krzeselkach i sluchaja spokojnej muzyki. nie pie**ola sie po kiblach czy krzakach i nie obijaja sobie ryja bo ktos krzywo spojrzy na jego dziunie


Po ch*j w ogóle zaczynasz ten temat? Sam zaczynasz prowokować jakimiś durnymi wpisami o remizach czy innych ch*jstwach. Podoba Ci się Woodstock, bierzesz w tym udział to napisz, że Ci się on zajebiście podoba i tyle. Idealny temat, żeby zaczepić resztę, a później się mądrzyć na prawo i lewo, że ludzie są nietolerancyjni i obrażają bez powodu ten świetny festiwal. Mi się np. on w ch*j nie podoba, ale nie leje nigdzie podobnych syfów do Twoich. Mam swoje festiwale i je lubię oraz szanuje te drugie.

deritv

2013-08-14, 16:01
Jak dla mnie każdy jeden woodstockowicz jest bardziej uśmiechnięty niż wszyscy mieszkańcy jakiegoś smutnego jak p*zda miasta. Np. Sosnowca.

deluxe

2013-08-14, 16:02
Po tej imprezie powinno się ich trzymać w kwarantannie, zanim rozjadą sie po Polsce...

SVcius

2013-08-14, 16:03
k***a wolę takich ludzi niż pie**olonych ćpunów na dyskotekach...

mare30ks

2013-08-14, 16:04
Ghostface napisał/a:


Po ch*j w ogóle zaczynasz ten temat? Sam zaczynasz prowokować jakimiś durnymi wpisami o remizach czy innych ch*jstwach. Podoba Ci się Woodstock, bierzesz w tym udział to napisz, że Ci się on zajebiście podoba i tyle. Idealny temat, żeby zaczepić resztę, a później się mądrzyć na prawo i lewo, że ludzie są nietolerancyjni i obrażają bez powodu ten świetny festiwal. Mi się np. on w ch*j nie podoba, ale nie leje nigdzie podobnych syfów do Twoich. Mam swoje festiwale i je lubię oraz szanuje te drugie.



skoro inni moga wyskakiwac z brudasami cpunami, lewakami czy ch*j wie czym jeszcze to ja moge pie**olnac tekst o dyskach

MaczoJuh

2013-08-14, 16:10
japie**ole brod, smrod, niby to ch*jowe, ale jak bym sie napie**olil, to z checia bym wpadl, jeszcze cycki za free... nie ma ch*ja, w nast roku jade!

mo...........et

2013-08-14, 16:15
dziwny to spór, obrońcy tak zawzięcie bronią idei woodstocku, zaczepiając i prowokując przy tym jego przeciwników,że wygląda to groteskowo. Co was obchodzi jak ktoś wam zupełnie obcy określi ten festiwal? Przeciwnicy zresztą też całkiem fajni. " od tego syfu,brudu zbiera mnie na rzyganie" To po co oglądasz? Wyłącz ten filmik. A tak, zapomniałem że jesteśmy w internecie, pomniku ludzkiej głupoty, dalej, niech każdy dorzuci własną cegiełkę.

pejpo

2013-08-14, 16:15
Zastanawiam się, dlaczego ludzie dobrowolnie zniżają się do poziomu świni? :shock:

skysky

2013-08-14, 16:15
Założę się że połowa osób co hejtuje woodstock to żołnierze ortalionu. Ludzie potrafią się dobrze bawić, pie**olić przy tym podziały rasowe, wyznaniowe i inne. Nie byłem nigdy na woodstocku ale z tego co widzę i co opowiadali mi ludzie którzy byli jest to mega impreza na której nie ma wrogości. Dość mam tego wiecznego bólu dupy na sadisticu na temat woodstocku, murzynów i lewaków. j***ć umysłowo upośledzonych narodowców, a dla ludzi którzy potrafią się cieszyć z życia zawsze piwko :)

Karx

2013-08-14, 16:19
Max Kolonk powiedział jak jest z Woodstockiem, a on zawsze mówi jak jest.

MADErrFAKErr

2013-08-14, 16:22
Cycki są w 2:15 i w 4 :15 :megalol: reszta :kupa: