18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna Vlogerów na YouTube.

Br...........ki • 2013-02-08, 16:15
Był na sadistic temat jak vloger Shogun1978 pieprzy że jest szantażowany przez mafie na yt:
http://www.sadistic.pl/shogun1978-turysta-sra-w-gacie-przed-innymi-vlogerami-vt173509.htm

Tutaj są odpowiedzi różnych vlogerów których zaczepił ten cały Shogun:
http://www.youtube.com/user/ArchiwumSzkodnika
(odpowiedzi Buraka i reszty)




Zieniu7

2013-02-09, 13:47
Bronisław_Komorowski napisał/a:


Jak już chcesz być znawcą to dowiedz się coś więcej na ten temat, bo sorry ale głupoty piszesz.
Akurat ten gest negacji to ona tam użył z raz czy dwa (bo tak to ogólnie macha głową co nie znaczy że kłamie) i akurat zgodnie z tym co mówił - to znaczy zaprzeczał czemuś. Jak już mówimy o mowie ciała, to muszę powiedzieć że nie spotkałem bardziej sztucznie zachowującego się przed kamerą vlogera niż Shogun. Na pewno wiesz o co mi chodzi.




Nie rozumiem skąd wiesz że nie są mu potrzebne pieniądze i hajs? Powiedział ci tak na jakimś vlogu? I ty w to uwierzyłeś?



Nawet z tych vlogow mozna to wywnioskowac, widocznie masz zamroczony umysl. Zreszta kilka razy juz z nim rozmawialem.

kutasek325

2013-02-09, 13:50
Szczerze ja jako uzytkownik youtuba mam juz dosyc. Vlogerzy zaczeli sie zachowywac jak swinie w korycie. Pokazali swoje prawdziwe oblicze, jako dorosli ludzie powinni umiec poradzic sobie z problemem sami a nie szukaja pocieszenia u zwyklych uzytkownikow YT. Zala sie k***a co to zlego im sie nie dzieje. Nosz k***a seba mial taki fajny kanal, milo sie go ogladalo, poprostu ciekawosc mnie zzerala jak to jest w USA. Dziwie sie rockowi wygladal na super faceta ktory zajebiscie prezentowal gry, ale gdy zaczal oogolniac temat, wychodzil poza gry, stoczyl sie(jak dla mnie) ja jako uzytkownik wchodzilem na jego kanal z tylko jednego powodu zobaczyc co ciekawego z gier pokazal. Ta wojna miedzy vlogerami toczy sie jedynie spor pieniezny.A wiadomo wojna nigdy niema samych plusow. Powinni sie umowic tsie i pogadac ze soba i wszystko sobie wyjasnic. A nie poslugiwac sie opiniami nas ogladajacych. Do wszystkich vlogerow ktorzy sa w tym sporze. Ogarnijcie sie!!!!!

Vinewood

2013-02-09, 13:51
Popie**oleni jesteście, cioty z jutuba, jak małe dzieci k***a :/

Br...........ki

2013-02-09, 14:01
Zieniu7 napisał/a:



Nawet z tych vlogow mozna to wywnioskowac, widocznie masz zamroczony umysl. Zreszta kilka razy juz z nim rozmawialem.



A ty dalej k***a nie możesz załapać co do ciebie piszę. A jakby ci powiedział że jest marsjaninem to też byś w to tak wierzył?

Stefan213

2013-02-09, 14:11
Skej to pedal co oglada vlogi hahaha jebac go.

sorra18

2013-02-09, 14:16
k***a ci vblogo logerzy czy jak im tam to chyba maja wrazenie ze sa jak rebelianci z matrixa.

Zieniu7

2013-02-09, 14:23
Bronisław_Komorowski napisał/a:



A ty dalej k***a nie możesz załapać co do ciebie piszę. A jakby ci powiedział że jest marsjaninem to też byś w to tak wierzył?



Pewnie gdybym byl Toba to tak ;]

pripero

2013-02-09, 15:02
Ci co piszą ze tak mają na nich wyj***ne no tak macie wyj***ne że aż musieliście tu zostawić ten komentarz?

Ka...........to

2013-02-09, 15:06
haha :D tak czytam i nie moge ze śmiechu wyrobić :D co was kurde wszystkich oni w ogóle obchodzą , nie interesujecie sie to po cholere to oglądacie i komentujecie. Ja tam do nich nic nie mam , chcą to niech robią filmy i sobie zarabiają na tym :D

Suka_Blyat

2013-02-09, 15:11
Stefan213 napisał/a:

Skej to pedal co oglada vlogi hahaha jebac go.


Nie mów do mnie jak do starych

kajzerPL

2013-02-09, 15:18
k***a, kiedyś youtube było zajebiste, filmy robili tylko pasjonaci dla których fajnie było podzielić sie swoją twórczością z innymi, a teraz to sie zaroiło od j***nych vlogerów którym sie chce zarabiać na robieniu gównianych filmików bo nic innego robić nie potrafią. I jeszcze ludzie ich oglądają, no k***a w jakim my świecie żyjemy?!

Sythriel

2013-02-09, 15:26
Nie wiem czy zauważyliście ale Shogun to niezły manipulant. W sumie to całą sprawą zainteresowałem się przez sadola i od razu rzuciło mi się w oczy kilka trików które Shogun stosuje. Pamiętacie filmik o mafii ( który chyba tu był wklejony) Shogun jako tła użył odrapanej piwnicy i kołyszącej się żarówki co kojarzy się z przesłuchaniem pod karą groźby. Stąd od razu przychodzi skojarzenie, że mówi/ musi mówić prawdę. Druga sprawa jest taka, że zaatakował grupę ludzi, przez co ewentualna ich odpowiedź może być uznana jako "atak jutubowej GRUPY przestępczej, na JEDNEGO biednego vlogera" Siły jego argumentom dodaje, że sprowokował polishadama który odpowiedział na to w oczekiwany przez Shoguna sposób. Walił w niego z grubej rury dostarczając amunicji. W ten sposób Shogun mógł udowadniać, że jest ofiarą. Biedny prosty polishadam stał się pionkiem w dziwnej Shogunowej misji. Nie wspomnę a nagminnym usuwaniu i przeinaczaniu komentarzy na swoją korzyść przez owego Shoguna. Takie moje zdanie. Nie lubię typa.

Br...........ki

2013-02-09, 15:53
Gość po prostu sam zaczepił wszystkich tych ludzi, a gdy oni odpowiedzieli to powiedział że dlatego bo w kupie siła :homer:

Riffer

2013-02-09, 16:38
piter07 napisał/a:

szogun całkiem popieprzony typ a tym bardziej jego widzowie , bez komentarza poziom gimbazy



W tej calej wojnie youtubowej chodzi o to ze shogun poruszyl temat ile ci ludzie zarabiaja, dlaczego to dla nich jest nie wygodne? bo oni nie ODPROWADZAJA PODATKU Z DOCHODOW YOUTUBE, ci polscy youtuberzy, a to jest przestepstwo i mozna za to isc do wiezienia, dlatego oni sie tak rzucili na shoguna, a shogun pewnie dalej nie wie ze to o fiskusa tutaj chdzi. dla shoguna polski fiskus nic nie zrobi, ale dla polskich youtuberow moze;)


btw wiekszosc tych vblogero robi ostre gowno i nie rozumiem jak ludzie moga to ogladac, taki rock na przyklad on pie**oli jak kaczynski na przemowieniach, nie da go sie sluchac tak dlugo to k***a trwa, tak samo jak bys jakiejs k***a baby sluchal. zeby oni gadali tak jak Max Kolonko to by bylo zajebiscie.

issenpl

2013-02-09, 17:39
nie ogladalem tego i nie mam zamiaru. cala ta wojna ma im napędzić kasy.......