18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna Vlogerów na YouTube.

Br...........ki • 2013-02-08, 16:15
Był na sadistic temat jak vloger Shogun1978 pieprzy że jest szantażowany przez mafie na yt:
http://www.sadistic.pl/shogun1978-turysta-sra-w-gacie-przed-innymi-vlogerami-vt173509.htm

Tutaj są odpowiedzi różnych vlogerów których zaczepił ten cały Shogun:
http://www.youtube.com/user/ArchiwumSzkodnika
(odpowiedzi Buraka i reszty)




Br...........ki

2013-02-09, 12:13
Zieniu7 napisał/a:

Wedlog mnie shogun moze miec racje, ma tylko 30tysiecy subskrybentow, niewielka ilosc wiec takie potegi jak rock czy tam ctsg nie powinny se go obawiac, a jednak. Wiecie czego oni sie boja? a tego ze w rozliczeniu podaja zanizone kwoty aby zaplacic jak najmniejszy podatek a reszta idze bez %% w kieszen. Faktem jest ze sebastian przegina, lecz taka natura, te wojny pokazuja co ludzie sa w stanie zrobic dla pieniedzy.



Obawiają? Oni po prostu odpowiadają na zaczepki. Przecież jak to ująłeś te potęgi typu Rock nie zaczepiły go pierwsze.

Prawda jest taka że ten shogun robi sobie po prostu promocje. Nie zdziwiłbym się jakby przez kilka dni braków filmu, nagrał film w którym mówi że został porwany i pobity ale się nie poddał - widzów by miał wtedy 2x tyle.

teken

2013-02-09, 12:19
Nie wiem po co ludzie oglądają vlogi. Nie wiem też po co ktoś je tworzy. Gówno mnie obchodzi co masz w torebce.

Szyjka

2013-02-09, 12:35
Ja pie**ole ludzie ogarnijcie się -.-,pierwsza sprawa po przeczytanych komentarzach zauważyłem że tutaj odzywa się polska mentalność-> ktoś ma lepiej ode mnie zaj***ć go.
To że na youtube jest dużo filmików z minecraftem i innymi grami oraz jakieś vlogi to znaczy że jest popyt na takie treści, to że znaleźli się użytkownicy którzy wyszli na wprost potrzebom użytkownikom i dzięki temu mogli zarabiać pieniądze,To jest jakaś forma zarobku. Znalazła się kolejna osoba której dupa boli że oni zarabiają dużo bo on się chce dostać do korytka i podostawać, Naprawdę to takie POLSKIE...

Zieniu7

2013-02-09, 12:35
Bronisław_Komorowski napisał/a:



Obawiają? Oni po prostu odpowiadają na zaczepki. Przecież jak to ująłeś te potęgi typu Rock nie zaczepiły go pierwsze.

Prawda jest taka że ten shogun robi sobie po prostu promocje. Nie zdziwiłbym się jakby przez kilka dni braków filmu, nagrał film w którym mówi że został porwany i pobity ale się nie poddał - widzów by miał wtedy 2x tyle.



Jemu kasy nie brakuje takze...

Br...........ki

2013-02-09, 12:37
Zieniu7 napisał/a:



Jemu kasy nie brakuje takze...


A może potrzebuje jeszcze więcej kasy, albo sławy?

JaE

2013-02-09, 12:40
Koleś zdrowo po 30 żyjący internetem. To jest... dziwne.

atcrcc

2013-02-09, 12:44
Ale mu giga dioda wyje..ła na czole :D

Suka_Blyat

2013-02-09, 13:10
teken napisał/a:

Nie wiem po co ludzie oglądają vlogi. Nie wiem też po co ktoś je tworzy. Gówno mnie obchodzi co masz w torebce.


Oglądają, bo mają taka możliwość. Ktoś cię zmusza do oglądania czyiś vlogów? Jeśli nie to przestań do ch*ja krytykować czyjeś zainteresowania/chęci podzielenia się swoimi przemyśleniami z innymi.
Nie wiem na ch*j to wrzucono na sadola, każdy zainteresowany tematem śledzi tą sprzeczkę na jutubie, a niezorientowani i tak nie połapią się tak szybko ock

qtas

2013-02-09, 13:10
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Był na sadistic temat jak vloger Shogun1978 pieprzy że jest szantażowany przez mafie na yt:



Tak a teraz pojawił się filmik w którym ktoś powiedział, że to nie prawda więc problem się rozwiązał :idzwch*j:

Nie oglądałem i nie znałem wcześniej żadnego z tych vlogerów ale cała ta afera rozrosła się na tyle, że filmik shoguna do mnie dotarł.

Pierwszy z filmów, który podałeś może mnie utwierdzać w przekonaniu, że shogun ma rację. Drugi zresztą też.

Obejrzyjcie jeszcze raz pierwszy film (Rocka czy jak on tam się zwie) i zwróćcie uwagę na mowę ciała. Opowiadając o shogunie kręci głową w prawo i lewo. Ludzie często tak robią gdy kłamią bo w Polsce jest to gest negacji. Jest jeszcze kilka innych szczegółów w mowie ciała, które sprawiają, że sceptycznie jestem nastawiony do tego co mówi i podejrzewam, że może kłamać.

Co do drugiego filmiku - nie znam sytuacji o których wspomina ten użytkownik ale zarabianie na YT to fakt. Jak ktoś ma dużo wyświetleń to zarabia. Nie ma w tym nic złego ale twierdzenie, że jest inaczej to mijanie się z faktami. Skoro ten vloger temu zaprzecza to i pozostałe historie mogą być naciągane.

Zieniu7

2013-02-09, 13:11
Bronisław_Komorowski napisał/a:


A może potrzebuje jeszcze więcej kasy, albo sławy?



czytac nie umiesz? Sebastian dorbze zarabia a kasa z yt nie jest mu zbytnio potrzebna. Myslisz ze slawa a hajs z kanalu to dwie rozne rzeczy? Te czynniki sa ze soba powiazane jemu nie jest potrzebna slawa co sie wiaze z brakiem koneicznosci jakichs dodatkowych zarobkow...

zonk

2013-02-09, 13:18
Bronisław_Komorowski napisał/a:



Jakich idiotów? Oni zarabiają na tym hajs, ale widzę że gul ci skoczył



Nie wiem o co Ci chodzi, ale dorośli ludzie którzy płaczą jak dzieci z piaskownicy nie są normalni.

Br...........ki

2013-02-09, 13:28
qtas napisał/a:


Obejrzyjcie jeszcze raz pierwszy film (Rocka czy jak on tam się zwie) i zwróćcie uwagę na mowę ciała. Opowiadając o shogunie kręci głową w prawo i lewo. Ludzie często tak robią gdy kłamią bo w Polsce jest to gest negacji. Jest jeszcze kilka innych szczegółów w mowie ciała, które sprawiają, że sceptycznie jestem nastawiony do tego co mówi i podejrzewam, że może kłamać.


Jak już chcesz być znawcą to dowiedz się coś więcej na ten temat, bo sorry ale głupoty piszesz.
Akurat ten gest negacji to ona tam użył z raz czy dwa (bo tak to ogólnie macha głową co nie znaczy że kłamie) i akurat zgodnie z tym co mówił - to znaczy zaprzeczał czemuś. Jak już mówimy o mowie ciała, to muszę powiedzieć że nie spotkałem bardziej sztucznie zachowującego się przed kamerą vlogera niż Shogun. Na pewno wiesz o co mi chodzi.



Zieniu7 napisał/a:



czytac nie umiesz? Sebastian dorbze zarabia a kasa z yt nie jest mu zbytnio potrzebna. Myslisz ze slawa a hajs z kanalu to dwie rozne rzeczy? Te czynniki sa ze soba powiazane jemu nie jest potrzebna slawa co sie wiaze z brakiem koneicznosci jakichs dodatkowych zarobkow...


Nie rozumiem skąd wiesz że nie są mu potrzebne pieniądze i hajs? Powiedział ci tak na jakimś vlogu? I ty w to uwierzyłeś?

Mizantrop

2013-02-09, 13:39
Pora zakładać tematy o każdym użytkowniku internetu, który zhejtuje kogoś w komciu? Ło k***a, co się dzieje z internetem...

AnimowanyAlkoholik

2013-02-09, 13:44
Chyba będę płakał. To takie smutne...

A gimby to oglądają i nabijają tym smutasom kabzę :D