18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna billbordowa. Kraków 1-0 Warszawa.

spocco • 2014-01-05, 02:35
Jak wiadomo pewien klub z Warszawy szuka kibiców, a że jaki klub taka reklama :-P ... toteż wersja krakowska jest o wiele lepsza 8-)

źródło widać na grafice
Yo!

zagadkowy_jim

2014-01-06, 14:06










To jest przykład zdjęcia z banku zdjęć, posiada ono tzw numer referencyjny, widoczny pod zdjęciem



Skoro kupiłeś, to powinieneś mieć ten numer z dowolnego banku, czy to fotolia, czy to depositphotos, istock itd...

co za problem wrzucić link do zdjęcia w banku?
nie masz ojej xD

legia przynajmniej kreatywna, a wisła, jak zawsze

:idzwch*j:

spocco

2014-01-06, 14:48
zagadkowy_jim napisał/a:


To jest przykład zdjęcia z banku zdjęć, posiada ono tzw numer referencyjny, widoczny pod zdjęciem

Obrazek

Skoro kupiłeś, to powinieneś mieć ten numer z dowolnego banku, czy to fotolia, czy to depositphotos, istock itd...

co za problem wrzucić link do zdjęcia w banku?
nie masz ojej xD

legia przynajmniej kreatywna, a wisła, jak zawsze

:idzwch*j:



Ty to człowieku jesteś grubo popie**olony. Tatuś cię molestował w dzieciństwie czy matka zardzewiałą łyżką karmiła? Po pierwsze to sram na ciebie, bo od takich społeczniaków to kij uj**ny gównem,obrzygany i wsadzony w dupe cyganowi jest więcej wart. Po drugie to nie jest stanowisko klubu, tylko amatorska praca fana! Po trzecie ... legia kreatywna? buchacha... z ciebie taki kibic legi, jak z twoich starych kochający rodzice! Już widzę jak legia w swoich wlepkach wykorzystuje tylko swoje grafiki. Już widzę jak na legi się śpiewa tylko wymyślone przez legionistów piosenki! k***a legia kreatywna... hahaha... a to dobre :lol: kreatywność to mieli w czasach jak pod pretekstem służby wojskowej KRADLI zawodników z innych klubów!

Pącki

2014-01-06, 15:16
Wszyscy, którzy śledzą ten temat i zaciekawieni wojną na maczety w Krakowie - wszystko zaczęło się dobre kilkanaście lat temu, kiedy to nożownicy z huty zaj***li w derby kosę 15 letniemu chłopaczkowi, bo zapytany za kim jesteś odpowiedział - nie kibicuję. Wykrwawił się na śmierć, w tramwaju pełnym ludzi, bo w hucie panuje większa znieczulica niż na sawannie. To był szok, pierwszy raz media napisały, że doszło do ingerencji broni białej przez kibiców któregoś z klubów. Sprawców złapano - żydowskie dzieciobójcze ścierwo. Oczywiście okazało się, że to syn fanatyka Wisły który ma starszego syna który zaj***ł jakiegoś pasiaka w odwecie i na chwilę ucichło. Wtedy wiadomo było, że Wisła rządzi Krakowem żaden żyd się nie wychylał. Po każdych derbach cichutko skamleli w piwnicach po porażce swojego klubiku. Jakiś czas potem na jednym z oficjalnych forum pewien żyd w imieniu Wiślaka powypisywał obraźliwe bzdury w wyniku czego jedna z najwspanialszych zgód między klubami - Wisła Jaga została przerwana. Zaczęła się nagonka - łowiono każdego pasiaka, prano na kwaśne jabłko i palono barwy. cracovia szczyciła się jedynie opanowaniem rynku amfetaminy w Krakowie, Tylko. W końcu zlinczowane żydy, w ostatniej desperacji sięgnęły po noże, w wyniku czego zabito wielu kibiców Wisły. Dla równowagi nasi sięgnęli po maczety (nie wiem kto pierwszy) i tak jest do dziś. Gdyby nie bezmózgie kibice klubiku zawsze zamykającego tabelę nie wyjeżdżali za każdą srogą porażka w szaleńczej desperacji ze sprzętem, dzisiaj Kraków były bezpieczny. Historię opowiedział mi mój ojciec, będący w temacie od ponad 30 lat. Cracovia to wrzód na dupie Krakowa i bez honorowe śmiecie sprzedające amfetaminę małolatom

cancerous

2014-01-06, 16:44
spocco napisał/a:



Ty to człowieku jesteś grubo popie**olony. Tatuś cię molestował w dzieciństwie czy matka zardzewiałą łyżką karmiła? Po pierwsze to sram na ciebie, bo od takich społeczniaków to kij uj**ny gównem,obrzygany i wsadzony w dupe cyganowi jest więcej wart. Po drugie to nie jest stanowisko klubu, tylko amatorska praca fana! Po trzecie ... legia kreatywna? buchacha... z ciebie taki kibic legi, jak z twoich starych kochający rodzice! Już widzę jak legia w swoich wlepkach wykorzystuje tylko swoje grafiki. Już widzę jak na legi się śpiewa tylko wymyślone przez legionistów piosenki! k***a legia kreatywna... hahaha... a to dobre :lol: kreatywność to mieli w czasach jak pod pretekstem służby wojskowej KRADLI zawodników z innych klubów!



ale dupe spinasz, a poprosił Cię tylko o nr fotki... btw Legia zrobiła bardziej kreatywną pracę od Twojej no i tyle, jakbyś czytał k***a ze zrozumieniem to zrozumiałbyś mój post (!), że Twój plakat krzyczy "uuuauauaaaa jesteśmy prze ch*jami uauuauauaaa" i w tej "wojnie" dalej prowadzi legia :D , oraz podałbyś nr zdjęcia o które prosił kolega :) ale Ty przecież jesteś AŁTOREM "uauuaaa najlepszej k***aaaaa uau uauau a" pracy na tej ziemi i nie pozwolisz sobie żeby ktoś Ci wypominał, że np. kradniesz zdjęcia... Jeśli on jest w banku a Ty go nie kupiłeś, to go zwyczajnie zaj***łeś, bo z prewki to nie jest zrobione ;)

Radzę więcej luzu w naplecie, bo krytykować umiesz ale krytyki nie przyjmujesz :)

rksrobert

2014-01-06, 16:48
@Pąckki, no tak bo sharksi z mąką nie mają nic wspólnego. Wszyscy w Krakowie to popie**oleni ludzie. Jedynie Hutnik jest honorową ekipą.

Pącki

2014-01-06, 17:00
@up
Sharksi z fetą a arka (czyt. cracovia) z fetą to jak zarobki lekarza w Polsce a lekarza w Norwegii. Poza tym 80% speeda w krk to azory kazimierz i oświecenia. Czyje są te tereny? Poza tym jude gang to dilerzy a armia białej gwiazdy nie ma nic wspólnego z dragami

zagadkowy_jim

2014-01-06, 17:42
spocco napisał/a:


Ja pie**ole, co za k***a ignorant. Posądzając kogoś o kradzież, sprawdź najpierw co to takiego jest bank zdjęć. Bazowaliśmy na tej samej fotografii, a to żadna kradzież!



daj namiar na to zdjęcie do banku

jesteś taką cipą że nie potrafisz się kłócić?
wywalasz argumenty z dupy, na które nie masz żadnego potwierdzenia i mimo to ostro w to brniesz...

nie interesuje mnie twoje stękanie o inny klub,
kibic legii zrobił coś sam, a ty...

po prostu zaj***łeś cudzą pracę i dodałeś elementy z wisły kraków i ot mamy wielkiego pro kozaka i ta cała twoja wymyślona wojna bilboardowa...

gość zrobił projekt, wydrukował i umieścił na budynku



a ty kozak w necie....

Jeśli mamy mówić o wojnie bilboardowej to musisz to wydrukować i przykleić na bilbord, ale są 2 minusy tej kwestii,
nie masz pliku w odpowiedniej jakości, bo plik jest do użytku elektronicznego a nie drukarskiego

drugi minus to arsthanea, która wytoczy ci proces o kradzież i jak ci przypie**olą 3-krotność kampanii reklamowej, to skończy się kariera frajera

:kupa:

spocco

2014-01-06, 17:58
zagadkowy_jim napisał/a:

nie potrafisz się kłócić?


hahaha :ok***a: proszę cię, kłótnia (hahaha) z tobą to dla mnie ujma.
zagadkowy_jim napisał/a:

wywalasz argumenty z dupy,
...
gość zrobił projekt, wydrukował i umieścił na budynku


A to ciekawe co piszesz. Z tego co mi wiadomo, bilbordy są oficjalne, praca zlecona przez legię (podejrzewam, że za gruby hajs) do zaprojektowania, wydrukowania i obklejenia Warszawy jak i innych polskich miast.
Także powtórzę się raz jeszcze:
"kłótnia (hahaha) z tobą to dla mnie ujma."
Sam zacząłeś ch*jowym tonem swojej wypowiedzi i jeszcze teraz się srasz, że tak zareagowałem o posądzenie mnie o kradzież! Gdybyś zaczął inaczej, już dawno byś dostał namiary na bank zdjęć... a tak ucinam jakąkolwiek dyskusję z tobą czułym sp***ALAJ :mikolaj:

cancerous

2014-01-06, 18:56
spocco napisał/a:


... już dawno byś dostał namiary na bank zdjęć...



Daj je mi, ja byłem grzeczny.
"Fotografia bazowa autorstwa Ars Thanea" nagle pojawiło się to na Twoim blogu :) jeśli posiadasz je z banku zdjęć to ten wpis jest niepotrzebny ale... ;)

Chyba nikt nie robi zdjęć pod konkretnego klienta/kampanię by później je wrzucać na sprzedaż...

a ti ti ti kłmaczuszku :beka: [/list]

zagadkowy_jim

2014-01-06, 23:03
:plzdie:

masz IQ na poziomie pustaka?

Najpierw ostro brniesz w przekonanie jaki to nie jesteś zajebisty twórca,
potem że zdjęcie z banku zdjęć

I gdzie ten twój wyimaginowany bank zdjęć, którym się szczyciłeś frajerze?

teraz okazuje się, że dopiero jak pokazało się publicznie skąd zaj***łeś, to głupie wyjaśnienie na blogu skąd to jest?

Twoim bankiem zdjęć jest twórczość innych osób?
Nic tylko zaj***ć coś komuś, zmienić tekst i pro elo kox?

Na własnym blogu przyznałeś komu zaj***łeś, ba to że napiszesz skąd masz materiały nie zwalnia cię z odpowiedzialności, tylko potwierdzasz to, że jesteś marnym złodziejem...
Myślałeś że będziesz miał oklaski?


Legia ciągle 1:0

Przyklej w mieście jako bilboard, to będzie remis

Ale ars thanea cię zaskarży i skończy się kariera "grafika - srafika" :)

rksrobert

2014-01-07, 20:31
@Pącki, jestem z Lublina i mam przyjaciół we Wrocławiu (pewnie się domyślasz). Nie wmówisz mi o braku powiązania Wisły z mąką. A kto ma mąkę ten jest młynarzem i piekarzem. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo znam również kilku chłopaków od was, ale taka jest prawda o jednych i o drugich. A dlaczego przygasły stosunki Śląska z Lechią, a wzrosły między nimi a wami? Krótsza droga i tyle.

Ba...........co

2014-01-10, 23:10
@up No i właśnie o tych powiązaniach mówię... pie**olicie farmazony o klubach a na niejednym melanżu żyd psu wóde polewa i odwrotnie. To dilerka, wojna o hajs pod przykrywką klubów. Nikt już nie zaczepi Cię na ulicy i po pytaniu "za kim jesteś" dostaniesz kosę. Te czasy minęły. Teraz łebki sprzedają się nawzajem na policję, albo wyrzynają. Jak j***ne murzyny na Bronxie.

Pącki

2014-01-11, 00:07
@up Dokładnie kolego, tną się, bo niestety teraz wszystko chodzi o narkotyki... Kraków stolicą dragów :roll: