18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna billbordowa. Kraków 1-0 Warszawa.

spocco • 2014-01-05, 02:35
Jak wiadomo pewien klub z Warszawy szuka kibiców, a że jaki klub taka reklama :-P ... toteż wersja krakowska jest o wiele lepsza 8-)

źródło widać na grafice
Yo!

Pącki

2014-01-05, 13:02
cancerous napisał/a:

zrobił najwidoczniej zakompleksiony fan wisły, wystarczy spojrzeć na treść "mistrz wszystkich mistrzów", "całej polski królowa" i ten "superman"
p.s. nie jestem kibicem.


Zaraz, bo czegoś nie rozumiem czemu niby którykolwiek fan Wisły, legendarnego klubu który w historii polskiej piłki nożnej 13 razy był mistrzem Polski (legia 9 a Lech 6) i najwięcej razy był na podium miałby mieć jakiekolwiek kompleksy? :lol: Ruch i Górnik o jedno złoto więcej, ale 36 razy na podium mówi samo za siebie. Wciąż najlepsi - 3 medale więcej od legii, więc koledzy z rywalizujących klubów nie pozostaje wam nic innego jak


OjciecTadeusz

2014-01-05, 13:52
spocco napisał/a:

toteż wersja krakowska jest o wiele lepsza 8-)



Obie są równie ch*jowe

go...........11

2014-01-05, 14:27
Miszcz fszystkich miszczów. Co za tandeta.

ItsGreeN

2014-01-05, 15:18
Powinni zrobić reklamę jak się sprzedawali za komuny. J****y GTS. Kraków jest biało-czerwony.

spocco

2014-01-05, 15:18
gonzo3211 napisał/a:

Miszcz fszystkich miszczów. Co za tandeta.


Na pewno brzmi lepiej niż mistrz całej Polski :lol:

Revelict

2014-01-05, 15:27
I tak piłka nożna to syf.

kozub007

2014-01-05, 15:50
wisła z krakowa to mojej dupy połowa :P

sługaSzatana

2014-01-05, 15:56
Żałosne. Jak można kochać jakiś nędzny klubik? Jak można KOCHAĆ jakikolwiek klub sportowy? Bić się można za ojczyznę, kobietę, własne dzieci, ale za klub? Żeby jeszcze te wasze klubiki coś osiągnęły. Co z tego że były kilkakrotnie "mistrzami" Polski, skoro cała polska liga to muł. Zdobyły coś na arenie międzynarodowej? Puchar UEFA, Ligę Mistrzów? A tak w ogóle to jaranie się piłką to pedalstwo.

spocco

2014-01-05, 17:21
arkanoid napisał/a:

...


Dobrze że jest tam napisane "być z W-wy", bo jakby napisali że "być warszawiakiem", to by było niewykonalne ;-)

marcin1630

2014-01-05, 17:44
Tej Bongman. To żydy z żydovii latają z kosami i maczetami a nie wiślacy.
Zresztą j***ć wisłę bo to policyjny klub, a cracovie tym bardziej bo to żydy

cancerous

2014-01-05, 18:16
Pącki napisał/a:


Zaraz, bo czegoś nie rozumiem czemu niby którykolwiek fan Wisły, legendarnego klubu który w historii polskiej piłki nożnej 13 razy był mistrzem Polski (legia 9 a Lech 6) i najwięcej razy był na podium miałby mieć jakiekolwiek kompleksy? :lol: Ruch i Górnik o jedno złoto więcej, ale 36 razy na podium mówi samo za siebie. Wciąż najlepsi - 3 medale więcej od legii, więc koledzy z rywalizujących klubów nie pozostaje wam nic innego jak



nie zrozumiałeś, zobacz treść billboardu, skoro są takimi prze ch*jami powinno widnieć jedno hasło, które o tym grzmi albo jeden superman :P

jak pisałem, nie jestem kibicem, nie wiem co w tabelach ani pucharach piszczy, napisałem tylko jak to wygląda w oczach obiektywnego odbiorcy

spocco

2014-01-05, 18:33
cancerous napisał/a:



nie zrozumiałeś, zobacz treść billboardu, skoro są takimi prze ch*jami powinno widnieć jedno hasło, które o tym grzmi albo jeden superman :P

jak pisałem, nie jestem kibicem, nie wiem co w tabelach ani pucharach piszczy, napisałem tylko jak to wygląda w oczach obiektywnego odbiorcy


To ty nie skumałeś. Grafika jest ripostą na plakat klubu z Warszawy i jego treść. Może i przeróbka hasła Ciebie nie powala, jednak treść musiała nawiązywać do plakatu klubu z Warszawy. Czy już rozumiesz? 8-) i nie jest to oficjalny plakat Wisły Kraków, a jedynie moja praca :)
Yo!

Pącki

2014-01-05, 18:37
marcin1630 napisał/a:

Tej Bongman. To żydy z żydovii latają z kosami i maczetami a nie wiślacy.
Zresztą j***ć wisłę bo to policyjny klub, a cracovie tym bardziej bo to żydy


Wisła nie lata z mieczami powiadasz? :roll: A człowiek zginął w wypadku samochodowym :szydera:

rksrobert

2014-01-05, 23:44
No tak szkoda, że nie uwzględnili trzymania z psami. GTS GTS GTS, wisła starą policyjną k***ą jest.