18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna billbordowa. Kraków 1-0 Warszawa.

spocco • 2014-01-05, 02:35
Jak wiadomo pewien klub z Warszawy szuka kibiców, a że jaki klub taka reklama :-P ... toteż wersja krakowska jest o wiele lepsza 8-)

źródło widać na grafice
Yo!

Zarammoth

2014-01-05, 23:59
Dziwne jest w kibicach to, że jak mówią o osiągnięciach swojego klubu to czują się jakby to oni to wszystko osiągnęli przez te 100 lat :D

D-Rose

2014-01-06, 00:13
Legia przynajmniej zrobiła cos swojego a nie jak zwykla krakowska k***a zerżneła pomysł od kogos innego


kooondzik

2014-01-06, 00:15
w przypadku Człowieka kluby tylko były przykrywką, tam poszło o coś gróbszego niż "kibicowanie"

Ba...........co

2014-01-06, 00:20
@Bongman, czy naprawdę wierzysz, że w Krakowie zarzynają się tylko za klub? To wygodne dla mediów tak mówić, a prawda jest całkiem inna...

Stranuh

2014-01-06, 00:41
Waszym ojciem Józef Fritzl... w mieście nie znaczycie nic... WISŁA starą k***ą jest... Tak sobie teksta jebnąłem.

spocco

2014-01-06, 00:47
D-Rose napisał/a:

Legia przynajmniej zrobiła cos swojego a nie jak zwykla krakowska k***a zerżneła pomysł od kogos innego

Obrazek


Ja pie**ole, co za k***a ignorant. Posądzając kogoś o kradzież, sprawdź najpierw co to takiego jest bank zdjęć. Bazowaliśmy na tej samej fotografii, a to żadna kradzież!

Pfciuki

2014-01-06, 00:55
BongMan napisał/a:

Basco, chcesz powiedzieć, że te wszystkie akcje z nożami sobie ktoś wymyślił, a ja biedny, zmanipulowany i naiwny w nie uwierzyłem? O jeju :(



Mu raczej chodziło o to, że sprzęt wprowadziła cracovia, bo inaczej nie potrafili się pokazać... cała ta triada* jest śmieszna, jedni tłuką dzieci na turnieju młodzików, drudzy latają z maczetami. Z reszta mediom najłatwiej zrzucić winę za tego typu rzeczy na kibiców. Ostatnio akcja w Gdańsku, niby pobili się kibice i nawet jakiś rusek z nożem się znalazł. Kilka dni później kibolami okazała się grupka dresików i goście z imprezy firmowej. . . i nie wiadomo komu tu wierzyć.

Jako, że nie wiesz pewnych rzeczy to czasami lepiej przemilczeć niż udawać eksperta co w telewizji coś usłyszał. Rozumiem, że masz olbrzymią chęć zdobywania piw, dlatego trzepiesz tyle tych komentarzy, które trafiają do części użytkowników, ale jak czegoś nie wiesz to lepiej pochwal się swoją wiedza i olbrzymim doświadczeniem w innym temacie.

*wielka triada - cracovia, arka gdynia, lech poznań

wglowiesieniemiesci

2014-01-06, 01:01
mam szacunek dla wszystkich kibiców z Polski ale krakowiaczki to k***a przeginaja

brendas

2014-01-06, 01:11
Bongman widac, że Sosnowiec! :D

Legia & Zagłębie!

Frycoslaw

2014-01-06, 03:33

Kraków jest nasz wiślackie k***y > :D

krakenoo

2014-01-06, 04:06
nie czerwona nie tęczowa tylko Polska Narodowa ! ... a nie to nie to :(

D-Rose

2014-01-06, 07:56
spocco napisał/a:


Ja pie**ole, co za k***a ignorant. Posądzając kogoś o kradzież, sprawdź najpierw co to takiego jest bank zdjęć. Bazowaliśmy na tej samej fotografii, a to żadna kradzież!




Tak tak, wy zawsze bazujecie na czyjejś pracy. Zamiast wymyslic cos swojego :lol: j***ne krakowskie xseroboye :lol:

zagadkowy_jim

2014-01-06, 13:03
spocco napisał/a:

Ja pie**ole, co za k***a ignorant. Posądzając kogoś o kradzież, sprawdź najpierw co to takiego jest bank zdjęć. Bazowaliśmy na tej samej fotografii, a to żadna kradzież!




:homer: :plzdie:

to zdjęcie nie jest z banku, to jest efekt pracy nad zdjęciem studyjnym, które nie ma żadnej koszulki, tylko model...

wszystko możecie zobaczyć w trybie "step by step" - case study

na oficjalnym profilu arsthanea na behance...

Sao Paulino - Before Anything Else

kto wklepie w google, ten znajdzie

spocco

2014-01-06, 13:34
zagadkowy_jim napisał/a:




:homer: :plzdie:

to zdjęcie nie jest z banku, to jest efekt pracy nad zdjęciem studyjnym, które nie ma żadnej koszulki, tylko model...

wszystko możecie zobaczyć w trybie "step by step" - case study

na oficjalnym profilu arsthanea na behance...

Sao Paulino - Before Anything Else

kto wklepie w google, ten znajdzie


Przestań pie**olić bo powiększysz rodzinę. Fotografia na której bazowałem:

pochodzi z banku zdjęć, i nie kłuć się ze mną bo chyba wiem skąd ją k***a pobrałem. No i ch*j że jest ona autorstwa arsthanea, skoro na tym opiera się w głównej mierze grafika komputerowa, że bierzesz zdjęcie i je obrabiasz. Nie każdy ma tyle kokosów aby stać go było na wynajęcie studia, fotografa i modela.