18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Włoszki ubogacone

GeorgeHarvey1 • 2024-01-10, 14:56

Przez egzotycznego księciunia

flejtuch

2024-01-10, 15:06
Silny jest, tylko buntownik bo uciekł z gospodarstwa swojego białego Pana. Trzeba go koniecznie naprostować bo bawełna czeka.

turor

2024-01-10, 15:09
"To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami. "

— Donald Tusk.

Duczki1234

2024-01-10, 15:24
jedyna słuszna kara która by go coś nauczyła

edek_kotek

2024-01-10, 15:33
A ja nie mogę się doczekać kiedy tysiące czarnych przyjedzie do nas. Zapytacie dlaczego ? Bo chcę zobaczyć jak prawicowe p*zdeusze będą bronić polskich kobiet.
Będziecie mieli okazję ponapie**alać czarnoskórych inżynierów.

chorym

2024-01-10, 15:50
edek_kotek napisał/a:

A ja nie mogę się doczekać kiedy tysiące czarnych przyjedzie do nas. Zapytacie dlaczego ? Bo chcę zobaczyć jak prawicowe p*zdeusze będą bronić polskich kobiet.
Będziecie mieli okazję ponapie**alać czarnoskórych inżynierów.



Tobie jakby murzyny obskoczyli partnerkę to pewnie jedyne co byś zrobił to zlizał na koniec

:-D

saves

2024-01-10, 15:57
Dzięki Donaldowi i wyborcom byłej opozycji, już wkrótce w Polsce.

ibrahim

2024-01-10, 16:57
Yebać tuska, yebać czarne gówno.

DmNQ

2024-01-10, 17:40
turor napisał/a:

To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękam



Powiedzieć można wszystko a zrobić już nie tak łatwo. Chociaż Pisiorom i Wawrzykowi się udało XD




janmod

2024-01-10, 17:59
turor napisał/a:

"To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami. "
— Donald Tusk.



Dla niego multikulti oczywiscie bylo zajebiste - bo nie musial miec doczynienia z "inzynierami". To jest problem z takimi politykami - multikulti jest zajebiste, rozne jedzenia i w ogole, super. Nie chodzil po ulicach wieczorami, bo nie musial.

W malych dawkach multikulti jest zajebiste. Problem jest ze jak sie nazjezdza smieci to nagle te super jedzenie nie jest warte tego wiecej.

Mad_Max

2024-01-10, 18:04
Zaj***li go, czy tylko dostał większe mieszkanie?

marianer7

2024-01-10, 18:14
sa pewni siebie i aroganccy , nie maja kompleksów co na to psycholoszki z tvn

TwójCzarnyPan

2024-01-10, 18:35
Czarny incel, bo facetów nie rusza. Rzadki przypadek, bo incelstwo to domena białych.

BorysekKlinga

2024-01-10, 19:01
edek_kotek napisał/a:

bronić



Jedyne co byś zrobił to wypiął dupsko, pedale albo sp***olił jak Usain Bolt. Pierdół się frajerze

tigerqaz

2024-01-10, 19:09
turor napisał/a:

"To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami. "
— Donald Tusk.



To od nas zależy kogo wpuścimy a kogo nie chcemy, nie jakiegoś posła czy innego ch*ja z rządu. Jak nie czujecie się na tyle silni, żeby walczyć o swój kraj i wolność, do której macie prawo, to ch*j z takim narodem. Ja tam nie dam się bić we własnym kraju, domu czy na ulicy, bo mam w sobie na tyle godności, żeby stawić czoła jakimś ch*jom, którzy wj***li się na krzywy ryj po socjal i polskie kobiety, które bądź co bądź same pchają się na ich ku*asy.