18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Włoszki ubogacone

GeorgeHarvey1 • 2024-01-10, 14:56

Przez egzotycznego księciunia

DmNQ

2024-01-10, 20:42
Siriuz napisał/a:

Tak, k***a, Pinokio był o stokroć lepszy od tego rudego psa, więc to tylko ukazuje bezmiar zidiocenia w narodzie. Była okazja, żeby wybiadolić obu...



Pinokio k***a sztos. Wyłudzanie działek od Skarbu Państwa dzięki klechom. Afery taśmowe no i przypomnę , że był przydupasem rudego psa. Geniusz jedyny w swoim rodzaju. Premier prawy i sprawiedliwy. Jedyny jakiego powinniśmy mieć. AVE JAROSŁAW.

No ale PiSiorki biednę to są męczennicy. Nowych trzeba zrobić z tych kryminalistów bo PiS jak tlenu potrzebuje nowego kultu tak jak ze Smolenskiem XDD

Siriuz

2024-01-10, 20:49
DmNQ napisał/a:

Pinokio k***a sztos. Wyłudzanie działek od Skarbu Państwa dzięki klechom. Afery taśmowe no i przypomnę , że był przydupasem rudego psa. Geniusz jedyny w swoim rodzaju. Premier prawy i sprawiedliwy. Jedyny jakiego powinniśmy mieć. AVE JAROSŁAW.
No ale PiSiorki biednę to są męczennicy. Nowych trzeba zrobić z tych kryminalistów bo PiS jak tlenu potrzebuje nowego kultu tak jak ze Smolenskiem XDD



No widzisz, zaczynasz łapać już jak POPiSowcy są żałośni. Jedni mieli swój Smoleńsk a drudzy KOD... pojeby

BrianGriffin

2024-01-10, 21:27
saves napisał/a:

Dzięki Donaldowi i wyborcom byłej opozycji, już wkrótce w Polsce.



hehe pisowska kuhwo tak jest!

TwójCzarnyPan

2024-01-10, 21:55
Siriuz napisał/a:

No bo k***a debile zrobili z niego premiera! Rozumiesz to? Najwyraźniej za mało było przypominane jaki to aparat.


Miło mi, że doceniasz. Głosowałem na jego partię dla ciebie i tobie podobnych. Żebyś miał jasno określonego wroga, na którego możesz wylać wszystkie żale. Wina Tuska forever!
Nie musisz dziękować.

Siriuz

2024-01-10, 23:14
TwójCzarnyPan napisał/a:

Miło mi, że doceniasz. Głosowałem na jego partię dla ciebie i tobie podobnych. Żebyś miał jasno określonego wroga, na którego możesz wylać wszystkie żale. Wina Tuska forever!
Nie musisz dziękować.



Nie, tacy jak Ty są problemem. Wybieracie sobie rząd jak j***ny proszek do prania. Wystarczy, że ma dobrą reklamę, a że jest rakotwórczy to ch*j. Ukraińcy dokładnie w ten sam sposób wybrali sobie Zelenskiego, bo taki zabawny był, komediant, w fajnych filmach grał w Nowym Jorku.

CzerstWybut

2024-01-10, 23:57
DmNQ napisał/a:

Powiedzieć można wszystko a zrobić już nie tak łatwo. Chociaż Pisiorom i Wawrzykowi się udało XD



Nie, nie można być aż tak jebniętym wyborcą żeby bronić w ten sposób słów ryżego

:roll:

vass

2024-01-11, 00:55
turor napisał/a:

"To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami. "
— Donald Tusk.



Jak by coś to sprzedamy kilkaset tysięcy wiz murzynom, napchamy sobie kabzę koledzy z PIS.

neo001

2024-01-11, 03:51
TwójCzarnyPan napisał/a:

Miło mi, że doceniasz. Głosowałem na jego partię dla ciebie i tobie podobnych. Żebyś miał jasno określonego wroga, na którego możesz wylać wszystkie żale. Wina Tuska forever!
Nie musisz dziękować.



Ten szwab zasrany dawno z polityki powinien wylecieć, a jeszcze lepiej na sznurku zadyndać. Bez obrazy dla lewactwa, ale on to akurat zwykła zdradziecka szmata. Informowano go o ambergold, że podejrzana firemka i że synalek zamieszany, to śmieć udawał idote i że nic jako PREMIER zrobić nie mógł. Oczywiście win jego za czasów premierowania było od groma, ale kto to spamięta i zliczy.

Emilian89

2024-01-11, 06:35
8 lat temu jak mieszkałem we Włoszech ( wenecia via montepiana) w dzielnicy ciapatych + bangladesz + Chińczycy, to jak się dowiedzieli że mieszka na osiedlu 4 Polaków to tak spokojniej ciszej się zrobiło, mega życzliwi ludzie. Nie każdy ciapaty chce Cie zaj***ć, tak sako nie każda azjatka p*zdy nie goli.

mod_y

2024-01-11, 08:42
O Pan inżynier :-D

kolejny

2024-01-11, 14:24
Łażą jak ofiary losu, a murzynowi należy wybaczyć, lata uciskania i wykorzystania zbudowały frustrację

RSTB30

2024-01-11, 22:16
bardzo dobrze baba musi dostać w łeb one to lubią w końcu lecą na takich :D

Mef5992

2024-01-12, 13:25
Dlaczego ten i wiele innych filmów na telefonie nie startuje?

LouisdeFunes

2024-01-13, 12:38
przecież ich nie zerżnął w dupsko więc o co chodzi