18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Włoszki ubogacone

GeorgeHarvey1 • 2024-01-10, 14:56

Przez egzotycznego księciunia

turor

2024-01-10, 19:13
DmNQ napisał/a:

Powiedzieć można wszystko a zrobić już nie tak łatwo. Chociaż Pisiorom i Wawrzykowi się udało XD



Dwa razy obiecać to jak raz dać.
-Donald Tusk

100 konkretów na 100 dni Tuska :D

Angevil

2024-01-10, 19:28
Jak ktoś się boi najazdu murzynów - spojrzcie na karyny narodowców, na prawdę sądzicie że dla takich pasztetów oni tu chcą ściągać? :lol:

DmNQ

2024-01-10, 19:39
turor napisał/a:

Dwa razy obiecać to jak raz dać.
-Donald Tusk
100 konkretów na 100 dni Tuska



Oj tak byczku. Zaknebluj chałupe deskami bo murzyny i ciapate od Wawrzyka już sa pod Twoim domem.

dżonyłojlker

2024-01-10, 19:41
turor napisał/a:

"To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami. "
— Donald Tusk.






Siriuz

2024-01-10, 19:47
No ta pierwsza pinda to akurat dostała prezent na własne życzenie. Nauczy się może chodzić prawą stroną i zostawiać przejście innym.
Natomiast za tę drugą to należy się małpie obóz pracy za usiłowanie morderstwa.

turor

2024-01-10, 20:00
DmNQ napisał/a:

Oj tak byczku. Zaknebluj chałupe deskami bo murzyny i ciapate od Wawrzyka już sa pod Twoim domem.



Wyznawca PO, partii miłości i szacunku.
Ani razu Cię nie zaatakowałem, obraziłem.
Wklejałem cytaty Twojego lidera.
Wszyscy wyborcy PO są tak agresywni i nietolerancyjni ?

DmNQ

2024-01-10, 20:14
turor napisał/a:

Wyznawca PO, partii miłości i szacunku.
Ani razu Cię nie zaatakowałem, obraziłem.
Wklejałem cytaty Twojego lidera.
Wszyscy wyborcy PO są tak agresywni i nietolerancyjni ?



Ja też Cię nie obraziłem. Nie mam żadnego lidera. W dupie mam politykę. Wklejasz cytaty wycięte z kontekstu sprzed kilku lat powtarzając jak mantrę że Tusk to albo tamto, że jest Niemcem , rozkradł Polskę itp. Tego się już słuchać nie da. pie**olenie polityczne w każdym poście dotyczącym murzynów na sadolu. Zatem ja wklejam fakty dotyczące Twojego lidera - skoro jebiesz na Tuska twoim jedynym może być Prezes Kaczyński. Naj***li Ukraińców i Ciapatych i murzynów za rządów PiS a będziesz pie**olił coś o Tusku który od kilkunastu lat nie rządził w Polsce.

turor napisał/a:


Wszyscy wyborcy PO są tak agresywni i nietolerancyjni ?



Tego nie wiem. Musisz ich zapytać. Jedyne na czym mi zależy to żebyś skończył pie**olić bo tę murzynlandię i resztę która do nas wpływała przez 8 lat to kto inny na to zezwolił :)

Siriuz

2024-01-10, 20:25
turor napisał/a:

Wszyscy wyborcy PO są tak agresywni i nietolerancyjni ?



Tak, większość. To ludzie ułomni.

dżonyłojlker

2024-01-10, 20:27
turor napisał/a:

Wyznawca PO, partii miłości i szacunku.
Ani razu Cię nie zaatakowałem, obraziłem.
Wklejałem cytaty Twojego lidera.
Wszyscy wyborcy PO są tak agresywni i nietolerancyjni ?



Daj spokój, nie ma sensu. Pamiętam jego wpisy pod tematem z tym Borysem co go w bajorze znaleźli - lewoskrętne uszkodzenie bańki w stopniu porażającym.

Siriuz

2024-01-10, 20:27
DmNQ napisał/a:

Wklejasz cytaty wycięte z kontekstu sprzed kilku lat powtarzając jak mantrę że Tusk to albo tamto, że jest Niemcem , rozkradł Polskę itp. Tego się już słuchać nie da.



No bo k***a debile zrobili z niego premiera! Rozumiesz to? Najwyraźniej za mało było przypominane jaki to aparat.

Karaczanx

2024-01-10, 20:29
turor napisał/a:

"To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest z naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami. "
— Donald Tusk.



a potem Wawrzyk z PiSbolszewii sprzedał ponad 250 ty wiz inżynierom i doktorom :)

WERFI

2024-01-10, 20:30
założe się że multikulti by na 100% zadziałało, każdy by się zasymilował gdyby!!!:


multikulti było na zasadzie że do polski przyjedzie x greków, włochów, finladczyków, węgrów


ktokolwiek pod warunkiem że to nie będzie jakiś obsrany smoluch. Zero smoluchów zero problemów, toż to takie proste

Siriuz

2024-01-10, 20:31
Karaczanx napisał/a:

a potem Wawrzyk z PiSbolszewii sprzedał ponad 250 ty wiz inżynierom i doktorom



250 milionów! Pokaż mi gdzie oni są i jakim cudem nie zostali ujęci w statystykach imigracyjnych?

DmNQ

2024-01-10, 20:32
Siriuz napisał/a:

No bo k***a debile zrobili z niego premiera! Rozumiesz to? Najwyraźniej za mało było przypominane jaki to aparat.



No tak...lepszy był Pinokio. Zapomniałem. Premier z krwi i kości.



motylekwbrzuchu napisał/a:

Daj spokój, nie ma sensu. Pamiętam jego wpisy pod tematem z tym Borysem co go w bajorze znaleźli - lewoskrętne uszkodzenie bańki w stopniu porażającym.



A to Ty byłeś co widziałeś kule i zmiażdżoną czaszkę i za dużo filmów się naoglądałeś bo już nie pamiętam ?

Siriuz

2024-01-10, 20:36
DmNQ napisał/a:

No tak...lepszy był Pinokio.



Tak, k***a, Pinokio był o stokroć lepszy od tego rudego psa, więc to tylko ukazuje bezmiar zidiocenia w narodzie. Była okazja, żeby wybiadolić obu...