18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Własna pasja ponad wszystko.

KeBuKaJ • 2013-05-14, 00:29


Moja Pasja Ponad Wszystko.
Niech i Twoja taką będzie.

slam

2013-05-14, 00:34
Dostaniesz piwo ale ciepłe, wygazowane, bezalkoholowe, po terminie i w plastikowej butelce...

push3k

2013-05-14, 00:36
Luxtorpeda jest do dupu. Litza, coś ty zrobił z starym dobrym thrashem?

KeBuKaJ

2013-05-14, 00:38
Slam widzisz, wszystko sie kiedys wygazuje nie liczy sie kto jak zaczyna tylko jak konczy. Ty skonczysz własnie jak takie stare piwo, ja zobaczymy ... LUXTORPEDA zaś jest zajebista dla osob ktore myslą i rozumieja tekst spiewany.

Ezoteryk

2013-05-14, 00:43
Takie Pogo to ja w przedszkolu zapie**alałem

KeBuKaJ

2013-05-14, 00:44
Hmmm. Jezu... Zapraszam na Juwenalia to Pokażę ci prawdziwe.

DBstep

2013-05-14, 00:57
Weź prysznic, brudasku ;)

Irenvelle

2013-05-14, 01:25
KeBuKaJ napisał/a:


Moja Pasja Ponad Wszystko.
Niech i Twoja taką będzie.



Sry, nie lubie karaoke.

PS. No i myje włosy

MrYogusable

2013-05-14, 01:45
Ja się wypowiem w imieniu 3/4 populacji Sadola.

mo...........ne

2013-05-14, 02:08
DBstep napisał/a:

Weź prysznic, brudasku ;)


Irenvelle napisał/a:



Sry, nie lubie karaoke.

PS. No i myje włosy



nie jestem, jak wy to k***a paniska wschechswiata zwiecei, najwspanialszym gatunkiem ale powiem wam jedno, wkoncu sadtistic to strona bez censuzy.

poprostu wypie**alajacie stad, ch*j wam w pyski i wszelkie inne organy.
i nie, nie staram sie bronić jak to zwiecie "metalów", bo ja poprostu slucham muzyki k***a, a nie gatunkow i sram na wszystkich spinaczy rowno takim samym rzadkim kalem.
wszelkie hejty tym bardziej mam gleboko ponad dupe bo najevalem sie, zreszta co wiele razyt powtarzalem - inazczej bym sie nie wypowiedzial. sram na to. temat muzycznty wiec wwzywam:

k***A SZANUJCE LUDZI, MUZYKE, GUST, UPODOBANIA.
to nie jest skrobanka, relgiaa, czy inne ekscesy zeby wszystkich jebac z blotem.
pozdrawiam ludzi wolnych umyslem.

PS Czyam sobie moj wpis i jeszcze jedno mi prztslo na mysl. sram na wszelkie istoty, ktore zaneguja moj pijacki stan lub osadza mnie o lizanie dupy czy ch*j wuie co. wem, ze czessto takie sytuacje na tym portalu wynikaja, dlatego o tym pisze, zaden inny powod mna nie kieruje.
dziekuje, powodzenia, po ch*j marnuje swoj czas?

Mgla

2013-05-14, 02:32
@up rano będziesz sam robił facepalma czytając siebie.

push3k

2013-05-14, 03:32
KeBuKaJ napisał/a:

LUXTORPEDA zaś jest zajebista dla osob ktore myslą i rozumieja tekst spiewany.

Trzeba być naprawdę tępym łomem by ich tekstów nie zrozumieć. Twój argument to inwalida. Po za tym, mnie się przede wszystkim nie podoba brzmienie tej kapeli, a nie sam tekst. Chyba mi nie powiesz, że jakby Poznańskie Słowiki czy Wesołe Nutki podłożyły pod teksty Luxtorpedy swoją muzykę to też będzie zajebiste?

dlancer

2013-05-14, 07:55
Zajebiście metalowego i ostrego masz psa... he he Idź być metal gdzie indziej

glaudis

2013-05-14, 08:28
mosagne napisał/a:

sram na wszystkich spinaczy rowno takim samym rzadkim kalem.



Gdybyś srał na spinaczy to byś miał wyj***ne na to jak ktoś Ciebie nazywam byś przeczytał i przwinął dalej ale widocznie Ciebie dotykają takie rzeczy i nie możesz tego przedarować ;-)