18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Własna pasja ponad wszystko.

KeBuKaJ • 2013-05-14, 00:29


Moja Pasja Ponad Wszystko.
Niech i Twoja taką będzie.

minusator

2013-05-15, 22:52

Chociaż sam filmik ch*jowy

Orlock

2013-05-15, 22:58
Powiem szczerze, że w życiu nie spotkałem mniej tolerancyjnych ludzi od fanów Slayera. Nie mówię tutaj oczywiście o wszystkich, ale część z nich jest po prostu niesamowicie ograniczona aż do tego stopnia, że potrafią obrzucać butelkami, jajkami, pomidorami i tym podobnymi każdy inny zespół grający trochę "lżej" od ich ukochanej kapeli krzycząc przy tym "Slayer k***a!". Widzę, że na Sadolu paru ich jest, więc może oni sami się wypowiedzą czy takie przypadki w rzeczywistości zdarzają się często wśród ich "pobratymców". Nie chcę być dla nikogo uszczypliwym ze względu na słuchanie tego czy tamtego, a jestem po prostu ciekawy czy moja obserwacja wynika po prostu z braku szczęścia poznania, czy też dostrzeżenia normalnych fanów Slayera, nie będących jaskiniowcami, którzy krzycząc "Uga-buga" chcą zrównać z ziemią wszystko co nie ma loga ich zespołu.

PS. Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta, jak kiedyś fani Slayera zebrali się w kupę i napisali petycję do Obamy o ustanowienie Dnia Slayera, co z początku wydało mi się śmiesznym żartem. Jednakże gdy widziałem później ich zachowanie na przeróżnych metalfestach to jakoś tamta sytuacja z listem nie wydała mi się zobrazowaniem specyficznego poczucia humoru tych osób.

Krzyz

2013-05-15, 23:21
Chopiec cie nie ciasno w jajca w tych dzinsowychy kalesrakach?

Devilyn

2013-05-15, 23:22
Orlock napisał/a:

Powiem szczerze, że w życiu nie spotkałem mniej tolerancyjnych ludzi od fanów Slayera. Nie mówię tutaj oczywiście o wszystkich, ale część z nich jest po prostu niesamowicie ograniczona aż do tego stopnia, że potrafią obrzucać butelkami (...)



A i owszem zgodzę się - jak i w każdym innym przypadku fanatyzmu jak i religijnego tak i muzycznego i każdego innego - są jednostki głupsze - podatniejsze na słowa typu "Raining Blood" - traktujące je dosłownie - i zapewne to dość duży procent fanów Slayera ... nie wiedzieć czemu - bije im kukuła... kwestia raczej przypadku - pie**olniętemu puścili slayera - spodobało się - zostało... przypadek psychiatryczny - nie muzyczny ... a to trochę nie fair względem kapeli... bo istotnie są wielcy.

Orlock

2013-05-15, 23:29
@Devilyn

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.

tomny93

2013-05-15, 23:46
lux torpedał

StaraSzafa

2013-05-15, 23:48
co to za skakanie? bo koło pogo to nawet nie stało.
pogo to było w 2005 w Jarocinie na Dezerterze gdy barierki powyginane po tłumie latały - na Luxach - sorry nie widziałem :P . może Cię kiedyś na jakimś festiwalu spotkam pod sceną to Ci pokaże jak wygląda pogo spod znaku 77. :)

feranos

2013-05-16, 00:12
3/4 populacji sadola nie lubi metalu i brudasów
3/4 populacji sadola nie lubi hiphopu i rapu
3/4 populacji sadola nie lubi techno
A pewnie pozostała 1/4 jebie wszystko po kolei jakoś mnie to nie dziwi.
Swoją drogą sam mam długie włosy, słucham metalu, ale ten filmik jest ch*jowy.

Kzylka92

2013-05-16, 00:33
Jakby coś Luxtorpeda dzisiaj w Gliwicach razem z My Riot. Ktoś na piwo? ;-)

Kimo36

2013-05-16, 00:41
Osobiscie wolę street punk. Kiedys to byli metale, teraz to sa takie wsioki, pewnie student, opie**ala sie calymi dniami i pie**oli o niczym. Ta twoja pasja to bardziej kojarzy mi sie z filmem o jezusie. Taka sama meczarnia jak sie patrzy na te cale pogo. Swoja droga to musisz miec "balls of steel" zeby wstawic takie cos na sadola (chociaz na filmik tego nie potwierdza).

Zl...........ny

2013-05-16, 01:01
Tłuścioch ledwo nogi wcisnął w te portki, beka :D

rusofil

2013-05-16, 01:10
O ja jebię, ale ciemnoty, polaczkowatości i gimbusiarni w komentarzach. Aż miło czytać te spiny dzieciarni z palącymi się dupami. No ale czego oczekiwać po słuchaczach takiej "muzyki" jak rap, techno, pop i inne komercyjne gówno...

MrYogusable napisał/a:

Ja się wypowiem w imieniu 3/4 populacji Sadola.
Obrazek



Debile. Debile wszędzie.

Fragless

2013-05-16, 03:29
Ja tam k***a o niebo wole metali niż tych pedałów od JP. Wszystko by pedzie j***li.

Jedyne co mnie u metali wk***ia to "nawracanie" ludzi na swoją muzykę. Mają wyj***ne, że słuchasz rocka czy hip hopu, dupe zawracać Ci będą metalem. Owszem jakiegoś Nightwisha czy Sabaton można tam od czasu do czasu posłuchać, ale SOAD, ACDC czy Iron Maiden już mi przez ucho nie przechodzi. Albo k***a, który robi lepsze pogo. Weźcie k***a mały kątomierz (bo tyle wam pewnie wystarczy) czy coś, weźcie ch*je do ręki, zmierzcie, wymieńcie się wynikami i dyskutujcie. Dyskusja równie gówniana co to wasze pogo. Podsumowując - Nie toleruje zamykania się w jednym gatunku.

lapps

2013-05-16, 04:20
metale? ci ktorzy glosza, ze kazdy inny gatunek muzyczny nie jest muzyka? ci ktorzy wyzywaja ludzi od technozjebow, jp zjebow itd? ktos ich wyzwal od brudasow wiec, nagle stwierdzili, ze ocenianie ludzi na podstawie gustu muzycznego to dno intelektualne i jest wynikiem bolu dupy??? :szczerbaty: kabaret by mozna z tego zrobic


@rusofil
a zdajesz sobie sprawe, ze 15-40 lat temu to metal i pochodne byly najwieksza komercja? takie iron maiden jest o wiele bardziej komercyjne od >99% wykonawcow techno, z ktorych pewno zadnego bys nie potrafil wymienic(nie cala muzyka elektroniczna to techno:P). albo k***a kiss :szczerbaty: to juz wogole jest ciezki cyrk, za gruby hajs, dla bezmozgiego motlochu, ktorego echem sa ludzie twojego pokroju. ci sami ludzie co teraz sluchaja britney i rihanny, kiedys sluchali iron maiden, kiss itd. tylko sie pokolenia wymienily
ale ciebie pewno to nie obchodzi, wolisz sluchac metalu bo jest obecnie niepopularny, dzieki czemu czujesz sie kims wyjatkowym, elitarnym i bedziesz sie tym obnosil na kazdym kroku. i ch*j ze muzyka ktorej sluchasz powstawala w wiekszosci dla trzepania pieniedzy, tak jak teraz kawalki puszczane teraz w radio czy gdzies.

MrYogusable

2013-05-16, 06:46
rusofil napisał/a:

O ja jebię, ale ciemnoty, polaczkowatości i gimbusiarni w komentarzach.


Tu bym przypie**olił warnem.


No i widzisz, tylko potwierdziłaś moje zdanie o takich idiotach jak Ty, czy reszty brudasów. Nawiasem mówiąc sam słucham ostrzejszego rocka ( nie mylić mi tego z tym darciem mordy przez długowłose małpy w zapoconych podkoszulkach, z piosenek których nie da się czasami zrozumieć słów).
Nie hejtuję muzyki, hejtuję stereotypowe zachowanie osób, które poszczególnej muzyki słuchają.
No ale w Twoim przypadku się to sprawdza w 100%. Zakompleksiona 22-latka, która wyzywa wszystkich słuchaczy,który OŚMIELĄ SIĘ nie ubóstwiać tych pie**olonych grubych świń drących mordy na scenie. Kto Cie uprawnił do uznawania, który rodzaj muzyki jest tym JEDYNYM KTÓREGO MOŻNA SŁUCHAĆ?

rusofil napisał/a:

No ale czego oczekiwać po słuchaczach takiej "muzyki" jak rap, techno, pop i inne komercyjne gówno...


ch*j Cie k***a obchodzi, czego słuchają inni. Co osiągnęłaś, by uważać się za lepszą od nich, co? Gdzie masz k***a badania, że ludzie słuchający metalu są bardziej inteligentni? Na pewno są o wiele bardziej ograniczeni.

Nie mam nic do tego Waszego pogo, skaczcie Wy sobie nawet i po głowie, zadeptajcie się nawzajem, tym lepiej.
Ale nie próbujcie mi wmówić, który gatunek muzyki jest lepszy, bo mnie k***ica bierze.