18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Własna pasja ponad wszystko.

KeBuKaJ • 2013-05-14, 00:29


Moja Pasja Ponad Wszystko.
Niech i Twoja taką będzie.

genghiskhan

2013-05-16, 07:52
Morbus Arthur napisał/a:

Torpeda powiadasz ....
Obrazek


Chorąży Torpedał :D

EdmundKemper

2013-05-16, 08:03
rusofil napisał/a:

O ja jebię, ale ciemnoty, polaczkowatości i gimbusiarni w komentarzach. Aż miło czytać te spiny dzieciarni z palącymi się dupami. No ale czego oczekiwać po słuchaczach takiej "muzyki" jak rap, techno, pop i inne komercyjne gówno...



Debile. Debile wszędzie.



Bolą Cię te komentarze? Musisz robić fejkowe konta żeby podnieść swoje ego na sadisticu i wyzywać innych? Rap, techno, pop i inne gatunki to komercyjne gówno, ale metal to jest święty i nie wolno go ruszać? Sam wyzywasz, a oczekujesz tolerancji? Sam słucham najczęściej rapu i patrząc po komentarzach w Internecie na jego temat to sam mógłbym się nazwać jego przeciwnikiem, bo osądzanie po kilku jednostkach to szczyt bezradności. A więc rusofilku życzę Ci dozbierania kolekcji warnów i żebyś już kolejny raz nie wrócił ;)

larrisa

2013-05-16, 08:53
ale czemu on jest taki gruby?

KeBuKaJ napisał/a:

Hmmm. Jezu... Zapraszam na Juwenalia to Pokażę ci prawdziwe.



no nie mogę, śmieję się na głos :lol: chociaż po zderzeniu z taką masą może faktycznie to pogo byłoby niezapomniane

Reaven

2013-05-16, 10:13
Ludzie, nie śmiejcie się z niego. On ma glany i słucha metalu. Jeszcze was skopie.

lemkus

2013-05-16, 10:15
Luxtorpeda to świetny skład. Kocham rocka, darcie ryja itd. nie chodzę w glanach nie robię z siebie brudasa a ta muzyka to moja pasja. Można i wcale nie trzeba robić z siebie pajaca.

boogeyman

2013-05-16, 11:07
Ktoś jedzie na BMTH 22 do Warszawy?

ko...........ie

2013-05-16, 14:52
Może muza nie jest najgorsza, ale wokalista pie**oli takie smuty, że człowiekowi się odechciewa. Jakżeś taki delikatny (pseudo-pogo) i wrażliwy (pie**olenie Luxtorpedy) to może posłuhaj Diskopolo? Czy też innych wyjców.
I tak jak ktoś już napisał - bycie fanem, to nie pasja.

Cr4sh3r

2013-05-16, 16:52
Idź pan w ch*j, lepsze pogo na arce noego się kręci. A fenomenu luxtorpedy i jej psychofanów nie rozumiem, fajnie poskakać sobie na ich koncertach, ale napie**alają wszystkie kawałki na jedno kopyto a wokal też nie prezentuje sobą nic ciekawego + teksty jakieś takie z dupy. No i filmik w ogóle zj***ny. No i jeszcze te rurkowce... spodnie bez pojemności alkoholowej :/

rusofil

2013-05-16, 23:51
lapps napisał/a:

metale? ci ktorzy glosza, ze kazdy inny gatunek muzyczny nie jest muzyka? ci ktorzy wyzywaja ludzi od technozjebow, jp zjebow itd? ktos ich wyzwal od brudasow wiec, nagle stwierdzili, ze ocenianie ludzi na podstawie gustu muzycznego to dno intelektualne i jest wynikiem bolu dupy??? :szczerbaty: kabaret by mozna z tego zrobic


@rusofil
a zdajesz sobie sprawe, ze 15-40 lat temu to metal i pochodne byly najwieksza komercja? takie iron maiden jest o wiele bardziej komercyjne od >99% wykonawcow techno, z ktorych pewno zadnego bys nie potrafil wymienic(nie cala muzyka elektroniczna to techno:P). albo k***a kiss :szczerbaty: to juz wogole jest ciezki cyrk, za gruby hajs, dla bezmozgiego motlochu, ktorego echem sa ludzie twojego pokroju. ci sami ludzie co teraz sluchaja britney i rihanny, kiedys sluchali iron maiden, kiss itd. tylko sie pokolenia wymienily
ale ciebie pewno to nie obchodzi, wolisz sluchac metalu bo jest obecnie niepopularny, dzieki czemu czujesz sie kims wyjatkowym, elitarnym i bedziesz sie tym obnosil na kazdym kroku. i ch*j ze muzyka ktorej sluchasz powstawala w wiekszosci dla trzepania pieniedzy, tak jak teraz kawalki puszczane teraz w radio czy gdzies.




Nie słucham komercyjnego metalu za bardzo. Nie słucham Iron Maiden, Metallicy, KISS ani nic takiego. Z muzyki elektronicznej słucham co najmniej kilku gatunków, ale techno mi wybitnie nie wchodzi.

PS. Słucham co najmniej kilkunastu gatunków muzyki, ale metal jest główny. Komercha też się znajdzie, ale na ogół wolę coś mniej znanego.
Rany, moje wywody są dziwnie pokojowe, gdy piję. Nie martw się, jeśli zajdzie potrzeba, to jutro po Tobie pojadę.[/list]

samaelpl

2013-05-17, 18:57
Skończ wrzucać swoją "twórczość" na sadola, bo nie mam ochoty jeszcze tutaj oglądać Twojego ryja. Nie rozumiem w ogóle fenomenu tego, że robisz z siebie pajaca. W dodatku napie**alającego sucharami na lewo i prawo. Pozdrawiam więc ludzi o tak świetnym poczuciu humoru, oraz Twoich fanów, przez których mam zaj***ną tablicę na fejsie tym właśnie gównem, które robisz. Pozdrawiam.