18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwiony klient biedronki

WujekAdolf • 2013-03-26, 09:36
Taka rzeczywistość, są pewne rzeczy których nie przeskoczysz.



:beka:

peersil

2013-03-26, 16:25
up 1,99 znacznie korzystniej wyglada dla klienta niz 2zl - taki biznes

DanielMarley

2013-03-26, 16:32
Polacy to zawsze zawodowo narzekają i piją cała reszta gdzieś po środku, niby sytuacja w kraju tak dramatyczna, że ludzie ledwo mają hajs na chleb, z drugiej strony kultura i moralność zbyt wysoka by wyjść na ulice i walczy o swoje prawa i racje. Nie ważne gdzie pracujesz, czym się zajmujesz i co studiujesz liczy się to na jak wiele gówna się godzisz w własnym życiu i otoczeniu, pie**olone zapatrzenie w unię i j***ne stany jeszcze nikt nie miał lepszego życia przez siedzenie na dupie, chcesz zmian zacznij je od siebie bo prawda jest taka, że każdy jest zakłamany, a władza i pieniądze deprawują. Ludzie z władzą będą ją wykorzystywać ktoś kto ma więcej zawsze będzie się stawiał wyżej od tego co ma mniej i tak ciągle w kółko bez końca, jeśli ludzie zachowują się jak zwierzęta tak trzeba ich traktować gdy ktoś jest dla Ciebie życzliwy odpłać się tym samym nie bądź ch*jem, każdego dnia staraj się być lepszym człowiekiem nie dla innych czy dla zasad ale dla siebie by mieć wiarę w siebie i być z siebie dumnym nawet w najgorszych sytuacjach. Tego nauczyło mnie życie w Polsce, tylko dzięki wszystkim ciężkim sytuacjom i doświadczeniom jestem człowiekiem którym jestem dziś, nie warto narzekać czy żałować tego co było bo jedyne co możemy zmienić to swoją przyszłość. Dlatego nie trzymam ani strony zj***nych klientów ani głupich kasjerów i kasjerek a tym bardziej poj***nych szefów bo nikt z nich nie trzyma mojej strony. Każdy potrafi kogoś zbluzgać lub skrytykować gdyż to przychodzi łatwo, pokory ludzie uczą się dopiero gdy sami są w ch*jowej sytuacji. Szkoda tylko, że niektórzy pół życia walczą z "gównem", a inni nigdy nie muszą nawet prosić o pomoc bo mają wszystko na wyciągnięcie ręki, ale takie ch*jowe i niesprawiedliwe jest to życie nie ważne gdzie mieszkasz i kim jesteś.

MdoN

2013-03-26, 16:38
zapraszam na Śląsk i jednej z wielu kopalń i tam zrozumiesz co to jest CIĘŻKA fizyczna praca 1000m pod ziemią w CIĘŻKICH warunkach

smyndryl

2013-03-26, 16:44
up
Ta, a Ślązacy będą klęli, że gorol przyjechał i robote na grubie zabiera.

PaQ93

2013-03-26, 17:01
NeverLie2Me

Nie k***a że się nie chciało nosić teczki tylko niektórzy żeby sobie taką teczkę ponosić muszą zapie**alać właśnie w biedronkach, lewiatanach i innych ch*jowych sklepach. Sam pracowałem w takim sklepie we wakacje i weekendy roku szkolnego rok temu i powiem że gdym po każdym powrocie z "pracy" nie odurzał się marichunaen to wylądował bym w szpitalu dla obłąkanych w trybie natychmiastowym. Rodziny mój drogi się nie wybiera i nie na każdego czeka dobry strat w przyszłość, samochód od rodziców i opłacone mieszkanie więc proszę Cię skończ pie**olić bo pewnie jakbyś miał iść do takiej roboty bo rodzice np. by umarli to gwarantuje Ci nie wytrwałbyś dnia bo to jest robota dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach ;)

ptaq666

2013-03-26, 17:02
InzMamon13 napisał/a:

Drogi Kliencie Biedronki , dobrze by było gdybyś sam popracował na takim stanowisku i zobaczył jak to jest. Oprócz kwestii drobnych (kiedyś dostałem kasetkę w której było 8 razy po 50 zł i nic więcej żadnych groszy , nic a nic więcej ni CHOOJA - A drobniaki z banku w konwoju - jeżeli jakimś cudem się pojawią to nie starczają nawet na pół tygodnia ) Dla wszystkich którzy narzekają na obsługę warto napisać jakie atrakcje zapewnia ten pracodawca -
(...)



No super, ale wydaje mi się, że gościu nie ma pretensji do kasjerów, tylko do kierowników biedry, którzy zamiast ogarnąć jakąś drobnicę, to siedzą i się opie**alają (tak serio, to nie wiem, co robią, ale napisałem, to może jakiś kierownik biedry znajdzie się na sadolu i doj***ie się do mnie wyjaśniając parę kwestii :D )

Plecionkarz

2013-03-26, 17:19
To na co zwrócił uwagę klient biedronki jest w 100% słuszne i we wszystkich biedronkach w których bywałem jest to nagminne. W takich sklepach typu Kaufland, Carrefour czy e.Leclerc mi się nigdy nie zdarzyło czekanie na to aż będzie ktoś miał rozmienić a w biedronkach cały czas. Po prostu mają ch*jową organizację albo po prostu sobie olewają takie sprawy. Aten tutaj wielce oburzony pracownik biedronki gada jakby pracował tam za karę albo wbrew własnej woli. Roboty jest dużo tylko trzeba chcieć a nie trzymać kurczowo roboty na którą się narzeka.

nixson

2013-03-26, 17:56
Jestem ciekaw jakbym naj***ł dwa koszyki zakupów i nie mieliby czym mi wydać co by zrobili, ja zrobilbym to co moj koles jak zobaczył zajebistą kolejkę zostawiłbym te zakupy w kolejce w chuuuj i wypie**olił laczki z tego zj***nego sklepu...
a tak btw niedługo już miedziaki maja wypie**olić z obiegu w tym sp***olonym zresztą kraju

Devilyn

2013-03-26, 18:33
InzMamon13 napisał/a:

Drogi Kliencie Biedronki , dobrze by było gdybyś sam popracował na takim ...



Dla tego nigdy nie narzekam - i twardo stoję ... nie kłócę się z nikim żę 3 kasy puste bo wiem że Ci co tam mieli być zapierdzielają pewnie z paleciakiem na którym pewnie ze 3 tony) ... nie narzekam na swoją robotę bo czasem lepiej czasem gorzej - ale doceniam to ile trzeba robić w takim supermarkecie - mam kilku znajomków ... jedni wyszli lepiej inni gorzej ... jedni od firm dostawali kasę za układanie ich towaru na półkach drudzy takiego szczęścia nie mieli. Szanujcie ludzie prace innych ... bo przyjdzie czas kiedy i wam przyjdzie ktoś i rozjebie "kopkę którą od 2 godzin zamiataliście..." Jeśli jeszcze nie znalazłeś to powodzenia w szukaniu normalnej roboty.

R41NM4N

2013-03-26, 18:43
@InzMamon13
oj jakiś ty biedny...
kolejny zasrany nieudacznik zyciowy roboty w polsce jest w ch*j tylko sie nikomu zapie**alac nie chce

Br...........ki

2013-03-26, 19:00
AAHAHAHAH wk***iony klient taa co ten klient im tam nakupi w przerwie śniadaniowej miedzy lekcjami w szkole? Drożdżówkę i picie, nooo poważny klient.

doob888

2013-03-26, 19:40
do komcia

2 lata szukałeś roboty? przykro mi, że uj***ło Panu ręce...

WujaszekStalin

2013-03-26, 21:10
InzMamon13 napisał/a:

...od 2 lat szukałem innego pracodawcy z wiadomym skutkiem



To musisz być dobrym baranem, ja znalazłem prace bez wykształcenia(tylko średnie z maturą) dokładnie w jeden dzień. Wystarczyła godzina na gumtree. I pensję też mam większą niż te 1980 brutto w biedronce.

naiwny01

2013-03-26, 21:56
InzMamon13 rok urodzenia 1980. Jak facet w tym wieku przez dwa lata nie może znaleźć pracy to albo tak szuka albo jest ułomny. Pracy mogą nie mieć starsi, może kobiety mają ciężej znaleźć. Młody facet w pełni sprawny? Ja nigdy nie miałem z tym problemu

ander455

2013-03-26, 22:48
InzMamon13 napisał/a:

siedziałem na kasie i męczyłem pewną klientkę o to by mi dała drobne pieniądze



Gratuluje... i nic dziwnego, że potem stoi takich dziesięciu klientów i sie wk*rwiają, na takiego lenia jak Ty.

Tak lamusie. Nie umiesz szukać pracy. Dla chcącego nic trudnego.