18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wizy do usa

Incognit0 • 2014-01-17, 22:48
Poniższe zdjęcie ukazuje jak bardzo ma nas w dupie nasz najbliższy sojusznik. Hameryka


brudny

2014-01-17, 22:52
Mają dość taniej siły roboczej z meksyku i Kuby.
Jak ktoś bardzo chce wyjechać to znajdzie sposób.

quark

2014-01-17, 22:53
nie ma ch*ja, dobrze wiedzą co robią i tyle w temacie.

ps. Malte mozna by na tej mapie pokazac ale jebnięto napis...

urteusz

2014-01-17, 22:57
Debile... Wszyscy obywatele tych państw starają się o wizę wjazdową dopiero na granicy USA. Wtedy urzędnik pozwala bądź nie przekroczyc granicę USA. Jedyny plus to taki, że za to nie płacą, tak jak my.
Polacy dostają tak jakby promesę, że ich wpuszczą na granicy z wizą wbitą w paszport. Ale czasem jest i tak, że pomimo wizy nie wpuszczają..

Arczi.Milano

2014-01-17, 22:57
Ja bym, przejął władzę w Polsce za pomocą obywateli wykorzystując Was do manifestacji i wgle. wychodzenia na ulice aż byście rząd obalili i tUSKA na taczce wywieźli (najlepiej prosto do wilczego dołu) następnie bym zaczął rozmawiać z prawdziwymi sojusz...... k***a nie mamy takich bo wszyscy r*chają nas w dupę jak ci w gENDER i inne zj***ne zboczenie przez to jaki rząd zjebów wybraliśmy.....


Mój kraj taki piękny :)

xMrTEDx

2014-01-17, 23:01
Cytat:

Poniższe zdjęcie ukazuje jak bardzo ma nas w dupie nasz najbliższy sojusznik. Hameryka



To nie ameryka ma Nas w dupie, tylko te jełopy z sejmu ;)

sard

2014-01-17, 23:15
Miejcie wyj***ne a będzie wam dane - tak zrobili Czesi i Słowacy i mają, a my niezależnie czy rządzi prawica, lewica, centrum --- wszyscy jak jeden spedalony mąż włażą w amerykańską dupę głębiej niż słoik...
Polacy to zawsze uwielbiali by sojusznicy ich r*chali w dupala bez nawilżenia - taka nasza przypadłość narodowa.

ja...........or

2014-01-17, 23:21
pie**olić Ameryke I Tego Ciapulca :D na ch*j nam to gowno stado grubasow pedalow I islamistow niech sie k***y smaza w piekle albo zamarzaja:D

saves

2014-01-17, 23:29
Byłeś w USA?
Nie?
Ja... Znam kogoś kto był.

bimbastah

2014-01-17, 23:30
A co to za dziwota? większość polonii w USA to pie**olone ułomne w ch*j górale które po pie**olonych 20 latach w USA nie umieją poprosić w sklepie o chleb po angielsku... a później pie**olą dumnie w tv "polonia amerykańska zabrała głos" (zawsze coś takiego mnie po prostu rozpie**ala na kawałki - to tak jakby dumnie oznajmić "zjeby z downem zabrały głos"). Proste pytanie - na ch*j USA ma ryzykować że znowu wpie**oli się do nich fala niedorozwiniętej hołoty?

Izmael

2014-01-17, 23:52
Jak się w miarę dużo zarabia, to bez problemu się dostaje wize, bo to głownie od zarobków zależy otrzymanie wizy. Przykład z życia: moja ciocia zarabia średnią krajową i wizy nie dostała, a mój ojciec ma dosyć dużą firmę w Polsce, więc bez problemu dostał wize na 10 lat, bo po ch*ja miałby mieszkać i kraść stanowiska pracy w USA jak ma firme u siebie. Prawda jest taka, że na poważnie o wizach będzie można mówić dopiero gdy Polacy będą zarabiać na poziomie europejskim... czyli nie prędko :)

cys23

2014-01-18, 00:33
Nikt nie sprawdzi wiarygodności tego obrazka? Ja np wiem, że obywatele Słowacji i Portugalii potrzebują wizy...

ulifont

2014-01-18, 08:45
mówicie pie**olić amerykę, a do kogo mamy iść? Może ewentualnie do Chin? Ale komunę obaliliśmy, więc konflikt interesów by nastał, z ruskimi już się ustawialiśmy i wyszlo jak wyszło, najlepiej większą równowagę i rozkład sił rozpocząć

km...........21

2014-01-18, 09:07
To tylko potęguje przeświadczenie, że u nas rząd sprawuje banda bezmózgich nieudaczników kradnących każdy grosz.

Rafao

2014-01-18, 09:08
Właśnie w tym tkwi sedno i pocieszające jest to, że tak wiele osób to dostrzega. Dlaczego z Polski wyjeżdża tak wiele hołoty? Bo w tym kraju większość to idioci, alkoholicy i złodzieje. Przykro mi to mówić, ale tak niestety to wygląda. Skąd niby mamy taką "zajebistą" opinię w Europie? Jak widzę ludzi, którzy nas "reprezentują" np. w takim UK to szlag mnie trafia. Nie powiem, bo znajdzie się i garstka normalnych, ale garstka to za mało.