18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wizy do usa

Incognit0 • 2014-01-17, 22:48
Poniższe zdjęcie ukazuje jak bardzo ma nas w dupie nasz najbliższy sojusznik. Hameryka


Treszcz

2014-01-18, 09:17
Polskiemu (nie)rządowi jest na ręke by Polacy nie dostali wiz do Hameryki. W końcu jak by je dostali Ci młodzi którzy jeszcze zostali spieprzyła by do niej. Tego się boją ch*jE!!


rawpanic

2014-01-18, 09:34
urteusz napisał/a:

Debile... Wszyscy obywatele tych państw starają się o wizę wjazdową dopiero na granicy USA. Wtedy urzędnik pozwala bądź nie przekroczyc granicę USA. Jedyny plus to taki, że za to nie płacą, tak jak my.
Polacy dostają tak jakby promesę, że ich wpuszczą na granicy z wizą wbitą w paszport. Ale czasem jest i tak, że pomimo wizy nie wpuszczają..


ESTA kosztuje 14 dolarow i robi ja sie przez internet, ma waznosc do 4-ech lat.

Na granicy policjant pyta sie po co przyjechales i gdzie pracujesz w twoim kraju.

Bylem 2 razy w tym roku z wloskim paszportem

cyther

2014-01-18, 09:36
A kto by chciał tam jechać, przeca tam większa degrengolada niż u nas.

gregor40

2014-01-18, 09:36
urteusz napisał/a:

Debile... Wszyscy obywatele tych państw starają się o wizę wjazdową dopiero na granicy USA. Wtedy urzędnik pozwala bądź nie przekroczyc granicę USA. Jedyny plus to taki, że za to nie płacą, tak jak my.
Polacy dostają tak jakby promesę, że ich wpuszczą na granicy z wizą wbitą w paszport. Ale czasem jest i tak, że pomimo wizy nie wpuszczają..



Debil... Na wizie jest napisane wprost, że NIE jest promesą i mimo jej uzyskania urzędnik imigracyjny może nie wpuścić.

A czemu mamy wizy? Bo za dużo jełopów próbuje tam pojechać. Liczba odrzuceń wynosi ponad 10%.

Przykład z autopsji. Para około 25 lat. Zawód: Bezrobotni. Cel wyjazdu: Zakupy w Nowym Jorku. Jakoś mnie nie zdziwiło, że wizy nie dostali...

Shanny32

2014-01-18, 09:37
Polska powinna prowadzić politykę izolacjonizmu.

ellsworth

2014-01-18, 09:43
Mamy wizy nie dlatego, że nas nie lubią, tylko po prostu dlatego, że nie spełniamy warunków do ich zniesienia. Koniec, kropka. Nic osobistego.

JURIJ_77

2014-01-18, 09:54
ale co to ma za znaczenie? Zniesienie wiz NIE RÓWNA SIĘ otwarciu rynku pracy. Także na legalu roboty i tak się tam nie znajdzie. Trzeba dostać wizę pracowniczą o którą kurewsko trudno, albo studencką. A jak ktoś chce jechać na turystycznej i pracować na czarno - to jaką to jemu robi różnicę? Przecież jak go wywalą po złapaniu, to i tak nie będzie mógł po raz kolejny wjechać do USA, bo mu wbiją miśka w paszport i będzie figurował w systemach ... zawrócą go na lotnisku w Nju Jorku zamiast w ambasadzie/konsulacie i na darmo wyda kapustę na bilet ...


gregor40 napisał/a:

Przykład z autopsji. Para około 25 lat. Zawód: Bezrobotni. Cel wyjazdu: Zakupy w Nowym Jorku. Jakoś mnie nie zdziwiło, że wizy nie dostali...




OTÓŻ TO !!! Ale nikt nie chce tego dostrzec, bo są tak wściekle antyamerykańscy albo po prostu głupi, że tego nie zauważają. A pie**olenie typu "my też wprowadźmy wizy dla Amerykanów" skomentuję w ten sposób: - to my chcemy jechać do nich, a nie oni do nas ...

PoMaluchu

2014-01-18, 10:00
Cztery razy dostałem odmowę. Nie wiem czy za mój ryj, czy za co, bo nigdy nie mówią dlaczego. I nie ważne, że miałem z pracy zaświadczenia, wyciągi itd.

Wydaje mi się, że nie lubi Nas bardziej polonia hamerykańska bardziej niż rząd i sami tubylcy...Tubylcy, zlepek wszystkiego, a Polak Polakowi najczęściej wilkiem...

usion

2014-01-18, 10:01
" Prawda jest taka, że na poważnie o wizach będzie można mówić dopiero gdy Polacy będą zarabiać na poziomie europejskim... czyli nie prędko :) " - Na Słowacji jeszcze gorsza bieda niż u nas i mają w ch*j gruzojadów.

Lord_Rzeźnik

2014-01-18, 10:22
...I według nich wszystkie te kraje są zatopione pod wodą :D

JH...........DS

2014-01-18, 10:23
bo gdyby Polacy dostali wjazd bez wizy to zalaliby ich rynek tak jak Wielką Brytanię i później obama strzelałby z dupy, że jankesi nie mają roboty :D

Logiczny

2014-01-18, 10:30
Niedługo stany się podzielą, to bedzie koniec JUŁESEJ i naszych i nie tylko starań o wizy.

Cyrk

2014-01-18, 10:32
To polskie rządu ostatnich 20 lat błagają USA o niedopuszczenia nas do ruchu bezwizowego. ch*je wiedzą, że następnego dnia z 30 mln ludzi by się spakowało i sp***oliło.

PS. W Chicago nawet języka znać nie musisz...

za...........ek

2014-01-18, 10:32
Nasz pier$%^^ rząd specjalnie nie stara się o wizy bo by nikt w Polsce na nich nie robił.

Darkeduar

2014-01-18, 10:33
I pamiętajcie ! To, że możecie wyjechać do USA, to tylko i wyłącznie zasługa mega zajebistej polityki zagranicznej bronka i spółki.