18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witaj mój szanowny współobywatelu

~Velture • 2023-12-30, 13:28
Tradycyjnie i kulturalnie. :roll:


Andrzejas

2023-12-30, 13:42
Jakby szluga odpalił, to rozumiem, że można się wkurzyć, ale za jointa? :D Ja bym się mudżinowi dorzucił i zapalił z nim. Wk***ia mnie hipokryzja tych pro-eko-fit-debili, którym wszystko przeszkadza. k***a palić już nigdzie mi nie wolno, ale spaliny z diesla i wyziewy z kitajskich fabryk już im nie przeszkadzają?
Ja przestanę kopcić innym, jak przestaną wszyscy, a zacznijmy może od największych zasrywaczy środowiska.
Bo czym to jest uwarunkowane takie działanie? Żeby ktoś inny biernie nie palił? No to były przecież lokale, wagony i inne miejsca dla palących. Nie chcesz wdychać, to wybierasz ten dla niepalących i wszyscy są zadowoleni. Czy może chodzi o czystość powietrza? No to śmiem twierdzić, że życia by mi nie starczyło na spalenie tylu szlugów, aby przyłożyć się choć promil do obecnego w powietrzu syfu.
j***ni eko terroryści! Ma, k***a taki czyste powietrze w górach, to nie - wlezie do puszki pod ziemią w zasmrodzonej aglomeracji i szuka najsłabszego smrodziciela, żeby się przyj***ć. Niech w Shenzhen zapuka do drzwi prezesów i tam swoje obiekcje uzewnętrznia!
Jeszcze widać, że metro długie. Tłoku nie ma. Mógł sobie pójść na przód. Na ch*j siedzi obok palacza, jak mu to przeszkadza?

wojtas09999

2023-12-30, 14:02
Dostał wpie**ol za zwrócenie uwagi że się nie pali w autobusie tym bardziej zioła

Siriuz

2023-12-30, 14:03
Niech zbiorkomem jeździ takie menelstwo razem z Trzaskowskim, a reszta w spokoju samochodami.

Dymson30

2023-12-30, 14:19
wojtas09999 napisał/a:

Dostał wpie**ol za zwrócenie uwagi że się nie pali w autobusie tym bardziej zioła



Dobrze że opisałeś co się działo bo k***a z filmiku ch*ja bym się dowiedział xdxdxdxdxd

nemesisnt

2023-12-30, 14:28
Andrzejas napisał/a:

Jakby szluga odpalił, to rozumiem, że można się wkurzyć, ale za jointa? Ja bym się mudżinowi dorzucił i zapalił z nim. Wk***ia mnie hipokryzja tych pro-eko-fit-debili, którym wszystko przeszkadza. k***a palić już nigdzie mi nie wolno, ale spaliny z diesla i wyziewy z kitajskich fabryk już im nie przeszkadzają?
Ja przestanę kopcić innym, jak przestaną wszyscy, a zacznijmy może od największych zasrywaczy środowiska.
Bo czym to jest uwarunkowane takie działanie? Żeby ktoś inny biernie nie palił? No to były przecież lokale, wagony i inne miejsca dla palących. Nie chcesz wdychać, to wybierasz ten dla niepalących i wszyscy są zadowoleni. Czy może chodzi o czystość powietrza? No to śmiem twierdzić, że życia by mi nie starczyło na spalenie tylu szlugów, aby przyłożyć się choć promil do obecnego w powietrzu syfu.
j***ni eko terroryści! Ma, k***a taki czyste powietrze w górach, to nie - wlezie do puszki pod ziemią w zasmrodzonej aglomeracji i szuka najsłabszego smrodziciela, żeby się przyj***ć. Niech w Shenzhen zapuka do drzwi prezesów i tam swoje obiekcje uzewnętrznia!
Jeszcze widać, że metro długie. Tłoku nie ma. Mógł sobie pójść na przód. Na ch*j siedzi obok palacza, jak mu to przeszkadza?



Proszę państwa oto debil...

JanJankowski

2023-12-30, 14:35
Fajnie by pachniało w autobusie a tak zj***ł sprawę

psyhepl

2023-12-30, 14:36
To nie było zioło
Po ziole człowiek nie jest agresywny

Andrzejas

2023-12-30, 14:37
nemesisnt napisał/a:

Proszę państwa oto debil...



O! :D Kolejny mocny w argumenty. No dawaj. Wysil się i wytłumacz mi, dlaczego likwidacja stref dla palących była takim doskonałym pomysłem.

nemesisnt

2023-12-30, 15:02
Andrzejas napisał/a:

O! Kolejny mocny w argumenty. No dawaj. Wysil się i wytłumacz mi, dlaczego likwidacja stref dla palących była takim doskonałym pomysłem.



Nie twierdzę że była doskonałym pomysłem , twierdzę tylko że wysryw kolegi wyżej może sobie wsadzić w dupę i possać jak mu czegoś brakuje w ustach. Jeżeli nie ma wyznaczonego wagonu to nie palimy i tyle.

Po to przyjęliśmy jakieś normy społeczne żeby nie zachowywać się jak to zwierze na filmie a jeżeli tego nie rozumie to powinni go uśpić w trybie now,

Jestem nawet przychylny tym strefą bo nie przeszkadza mi palenie w miejscu do tego przeznaczonym, chcesz palić pal nic mi do tego ale nie pal przy mnie.

Analogicznie do mnie uwielbiam palić gumę i driftować po mieście no ale nie za bardzo mogę bo przeszkadza dlatego robię to na torze.

Mam nadzieję że wystarczająco to wyjaśniłem

Ha...........dy

2023-12-30, 15:03
Nie bronię czarnego, ale nie wydaje mi się aby biały dostał wpierdziel za samo tylko zwrócenie uwagi. Prawdopodobnie próbował swojego afroamerykańskiego współpasażera potraktować siłowo i się przeliczył. Nagrywający wpierw sfilmował typka palącego jointa w metrze, później nagranie zakończył, co karze domniemywać, że się murzyn zachowywał spokojnie, a następnie nagrywający ponownie swój telefon włączył, gdy jeden z pasażerów zdzielił fana maryśki po łbie. Resztę widzimy na swoich ekranach.

Małpkiskaczą

2023-12-30, 15:21
Dać się pobić małpie to troche słabo

Andrzejas

2023-12-30, 15:24
nemesisnt napisał/a:

Nie twierdzę że była doskonałym pomysłem , twierdzę tylko że wysryw kolegi wyżej może sobie wsadzić w dupę i possać jak mu czegoś brakuje w ustach. Jeżeli nie ma wyznaczonego wagonu to nie palimy i tyle.
Po to przyjęliśmy jakieś normy społeczne żeby nie zachowywać się jak to zwierze na filmie a jeżeli tego nie rozumie to powinni go uśpić w trybie now,
Jestem nawet przychylny tym strefą bo nie przeszkadza mi palenie w miejscu do tego przeznaczonym, chcesz palić pal nic mi do tego ale nie pal przy mnie.
Analogicznie do mnie uwielbiam palić gumę i driftować po mieście no ale nie za bardzo mogę bo przeszkadza dlatego robię to na torze.
Mam nadzieję że wystarczająco to wyjaśniłem



No wyjaśniłeś na medal. I taki dialog, to ja rozumiem!
No ok, ale widzisz sam, że ty masz tor i masz swoje miejsce, bo wolność na tym ma polegać. Ja natomiast zostałem z większości stref dla palących ograbiony w imię ch*j wie czego i nawet, jeśli chciałbym uszanować twoje prawo do oddychania czystym powietrzem, to nie mam specjalnie jak. Były zawsze wagony dla palących i było dobrze. Sytuacje z powyższego filmu nie miały miejsca. Stawiłem się po stronie bambo, bo to nie on (palacz) wymyślił, żeby zlikwidować palarnie. On jest w tym momencie terroryzowany przez ludzi, którzy są mocni tylko przeciw jednostkom, ale przyzwalają wielkim koncernom na smrodzenie ile wlezie.
Skoro pan świeżolubny uważa, że jeżdżenie z palaczem mu pasuje, to po raz kolejny spytam - na ch*j się pruje? Niech teraz wdycha. Palacz przecież i tak śmierdzi, nawet, jak w tym momencie nie pali, bo zapalił przed wejściem do pojazdu i zapali zaraz po jego opuszczeniu.

To po prostu jest debilizm i odbieranie wolności innym. Ja sobie palę gdzie chcę i kiedy chcę, bo to moja sprawa i niczyja inna. Jeśli ktoś szuka czystego powietrza, to niech nie szuka go przy palaczu. Proste.

bartek10893

2023-12-30, 16:10
Andrzejas napisał/a:

Jakby szluga odpalił, to rozumiem, że można się wkurzyć, ale za jointa? Ja bym się mudżinowi dorzucił i zapalił z nim. Wk***ia mnie hipokryzja tych pro-eko-fit-debili, którym wszystko przeszkadza. k***a palić już nigdzie mi nie wolno, ale spaliny z diesla i wyziewy z kitajskich fabryk już im nie przeszkadzają?
Ja przestanę kopcić innym, jak przestaną wszyscy, a zacznijmy może od największych zasrywaczy środowiska.
Bo czym to jest uwarunkowane takie działanie? Żeby ktoś inny biernie nie palił? No to były przecież lokale, wagony i inne miejsca dla palących. Nie chcesz wdychać, to wybierasz ten dla niepalących i wszyscy są zadowoleni. Czy może chodzi o czystość powietrza? No to śmiem twierdzić, że życia by mi nie starczyło na spalenie tylu szlugów, aby przyłożyć się choć promil do obecnego w powietrzu syfu.
j***ni eko terroryści! Ma, k***a taki czyste powietrze w górach, to nie - wlezie do puszki pod ziemią w zasmrodzonej aglomeracji i szuka najsłabszego smrodziciela, żeby się przyj***ć. Niech w Shenzhen zapuka do drzwi prezesów i tam swoje obiekcje uzewnętrznia!
Jeszcze widać, że metro długie. Tłoku nie ma. Mógł sobie pójść na przód. Na ch*j siedzi obok palacza, jak mu to przeszkadza?



Nie zasraj się. W chałupie niech sobie kopci aż wysra płuca albo dostanie takiego haju, że wyjebie kitę. Ja tam nie chce się truć i wąchać czegokolwiek.

Andrzejas

2023-12-30, 16:16
bartek10893 napisał/a:

Nie zasraj się. W chałupie niech sobie kopci aż wysra płuca albo dostanie takiego haju, że wyjebie kitę. Ja tam nie chce się truć i wąchać czegokolwiek.



To nie wyłaź z domu, bo na zewnątrz nie tylko palacze kopcą. Ja ci k***a smog w Krakowie zrobiłem? Ja tlenek siarki wydycham? Zastanów się co ty pie**olisz!