18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witaj mój szanowny współobywatelu

~Velture • 2023-12-30, 13:28
Tradycyjnie i kulturalnie. :roll:


andysofuckingbrandy

2023-12-31, 01:02
nemesisnt napisał/a:

Proszę państwa oto debil...



Ciekawe jak wygląda ?

Andrzejas

2023-12-31, 02:25
eFeN napisał/a:

To musi być prowokacja, bo niemożliwe byś był aż taką ludzką szmatą.



Nie. Po prostu nie skumałeś istoty problemu, choć opisałem go już tu na wszystkie możliwe sposoby. Próbuj dalej. Niektórzy potrzebują czytać na głos. Nie spiesz się.

andysofuckingbrandy napisał/a:

Ciekawe jak wygląda ?



Jak każdy Andrzej, czyli fenomenalnie. 8-)

CzerstWybut

2023-12-31, 03:00
Andrzejas napisał/a:

To nie wyłaź z domu, bo na zewnątrz nie tylko palacze kopcą. Ja ci k***a smog w Krakowie zrobiłem? Ja tlenek siarki wydycham? Zastanów się co ty pie**olisz!



A jak sobie odpale w przedziale kawałek dętki gumowej to ci nie będzie przeszkadzał smród? Bo dla mnie bez ròźnicy jakie vòwno siè odpali przy mnie, jebie tak samo

Andrzejas

2023-12-31, 03:27
CzerstWybut napisał/a:

A jak sobie odpale w przedziale kawałek dętki gumowej to ci nie będzie przeszkadzał smród? Bo dla mnie bez ròźnicy jakie vòwno siè odpali przy mnie, jebie tak samo



Ani trochę. Mieszkam w mieście, gdzie nawet i poza przedziałem wali paloną gumą, asfaltem, śmieciami, spalinami i innym szajsem. Często podróżują z nami menele jebiący gównem, rzygiem i przetrawionym alko. Do tego sam palę szlugi, więc ciuchy mam nimi przesiąknięte. Dla mnie też bez różnicy, co tam sobie będziesz palił. Nie jestem hipokrytą.

CzerstWybut

2023-12-31, 07:59
Andrzejas napisał/a:

Ani trochę. Mieszkam w mieście, gdzie nawet i poza przedziałem wali paloną gumą, asfaltem, śmieciami, spalinami i innym szajsem. Często podróżują z nami menele jebiący gównem, rzygiem i przetrawionym alko. Do tego sam palę szlugi, więc ciuchy mam nimi przesiąknięte. Dla mnie też bez różnicy, co tam sobie będziesz palił. Nie jestem hipokrytą.



A ja mieszkam w miejscu gdzie nie ma takiej trolarni jaką współtworzysz i całe szczęście ludzie twojego pokroju tu nie docierają. To że ty lubisz mieszkać w gnoju i syfie to nie znaczy ze inni musza sie na to godzić.

jednoręki-ujeżdżacz

2023-12-31, 11:50
Andrzejas napisał/a:

No wyjaśniłeś na medal. I taki dialog, to ja rozumiem!
No ok, ale widzisz sam, że ty masz tor i masz swoje miejsce, bo wolność na tym ma polegać. Ja natomiast zostałem z większości stref dla palących ograbiony w imię ch*j wie czego i nawet, jeśli chciałbym uszanować twoje prawo do oddychania czystym powietrzem, to nie mam specjalnie jak. Były zawsze wagony dla palących i było dobrze. Sytuacje z powyższego filmu nie miały miejsca. Stawiłem się po stronie bambo, bo to nie on (palacz) wymyślił, żeby zlikwidować palarnie. On jest w tym momencie terroryzowany przez ludzi, którzy są mocni tylko przeciw jednostkom, ale przyzwalają wielkim koncernom na smrodzenie ile wlezie.
Skoro pan świeżolubny uważa, że jeżdżenie z palaczem mu pasuje, to po raz kolejny spytam - na ch*j się pruje? Niech teraz wdycha. Palacz przecież i tak śmierdzi, nawet, jak w tym momencie nie pali, bo zapalił przed wejściem do pojazdu i zapali zaraz po jego opuszczeniu.
To po prostu jest debilizm i odbieranie wolności innym. Ja sobie palę gdzie chcę i kiedy chcę, bo to moja sprawa i niczyja inna. Jeśli ktoś szuka czystego powietrza, to niech nie szuka go przy palaczu. Proste.



Weź przestań pie**olic o strefach. Są kraje w europie zachodniej gdzie idąc do kawiarni masz strefę dla palaczy. Jebie potem od ciebie wychodząc z takiego pomieszczenia jakbyś się wysmarował zawartością popielniczki ze stu kiepów. Na wielu lotniskach są „budki” dla palaczy. Po wyjściu z tego pie**olnika jest jeszcze gorzej ze smrodem niż w powyższym przykładzie. Tak więc…no. Jestem palaczem i uważam, że zamknięte pomieszczenia w ogóle nie powinny być miejscami gdzie się pali a szczególnie jeśli są tam osoby niepalące. To po prostu mocno jebie.

Andrzejas

2023-12-31, 12:51
jednoręki-ujeżdżacz,

To się nazywa "system wentylacji", mój drogi.

CzerstWybut napisał/a:

A ja mieszkam w miejscu gdzie nie ma takiej trolarni jaką współtworzysz i całe szczęście ludzie twojego pokroju tu nie docierają. To że ty lubisz mieszkać w gnoju i syfie to nie znaczy ze inni musza sie na to godzić.



Skoro Ciebie problem zatem nie dotyczy, to na cholerę się mnie czepisz? Weź sobie podobnych do swojej przyjemnej okolicy i żyjcie sobie razem, skoro tak tam jest fajnie. Bo póki co, to jesteś tu kolejnym typem, co mieszka w zdrojowisku, a przypie**ala się do mieszkańców miast. Weź tam się delektuj swoim powietrzem, i nie zaglądaj do talerza innym. Czy ja się przypie**alam, że masz u siebie za świeżo? Mieszkam, gdzie lubię i nie namawiam do tego innych.
Wyobraź sobie, że palenie w środkach komunikacji nie jest powszechne. Mimo tego jebie wszystkim pozostałym, co wymieniłem. Te smrody już nikomu nie przeszkadzają? Zakaz palenia w celu polepszenia jakości powietrza, jest jak zamiatanie pustyni. ch*ja to daje. Śmierdzi dalej, choć już nikt nie pali w miejscach, gdzie nie wolno. Albo zatem ten przepis zostanie rozciągnięty na wszystkich, którzy smrodzą szkodliwymi rzeczami, albo sensu w tym nie ma.
Kto nie pali i jeździ dieslem, ręka do góry!
No... To ch*j Wam w dupę.

CzerstWybut

2023-12-31, 14:48
Ja pie**ole XXI wiek i ludzie przeżywają niby smród w miastach. Całe zycie wychowałem sie w przemyslowym mieście i jakoś tam czasem przyjade to nie wiem w czym płacz. Jak by wam w telewizji i w gazetach nie pisali o smrodzie i smogu to nikt by nawet nie wspomniał o tym. 30 lat temu było w hooj gorzej a nikt z mojego otoczenia tyle nie narzekal i nie smarkal jak p*zda o smog. W zasadzie każde auto ma dzisiaj katalizator, ad blue i inne gówna do zapobiegania smogu a ludzie od tego ekoterroryzmu dali se wmówić jak to im sie źle w mieście z autami i piecykami gazowymi żyje. Źle to poczułem w takim Azerbejdzanie w Baku jak byłem gdzie co trzecie auto ma katalizator. Ale między np takimi Katowicami a norweskim miastem pelnym elektryków nie odczuwam różnicy.

Akaman

2023-12-31, 16:06
Przecież ten mudżin bronił się przed rasizmem białego uprzywilejowanego pasażera.

neo001

2024-01-03, 01:38
Andrzejas napisał/a:

To ch*j Wam w dupę.



Ale się zesrałeś w komentarzach jak jakiś upadliniec żebrzący o kasę po ucieczce z kraju :lol:
Tak na poważnie mam nadzieje że w Polsce nie mieszkasz, bo większość patologii(jaką reprezentujesz) już wyjechała go zachodnich gównostanów.

KarpKiller

2024-01-03, 11:01
Andrzejas napisał/a:

No wyjaśniłeś na medal. I taki dialog, to ja rozumiem!
No ok, ale widzisz sam, że ty masz tor i masz swoje miejsce, bo wolność na tym ma polegać. Ja natomiast zostałem z większości stref dla palących ograbiony w imię ch*j wie czego i nawet, jeśli chciałbym uszanować twoje prawo do oddychania czystym powietrzem, to nie mam specjalnie jak. Były zawsze wagony dla palących i było dobrze. Sytuacje z powyższego filmu nie miały miejsca. Stawiłem się po stronie bambo, bo to nie on (palacz) wymyślił, żeby zlikwidować palarnie. On jest w tym momencie terroryzowany przez ludzi, którzy są mocni tylko przeciw jednostkom, ale przyzwalają wielkim koncernom na smrodzenie ile wlezie.
Skoro pan świeżolubny uważa, że jeżdżenie z palaczem mu pasuje, to po raz kolejny spytam - na ch*j się pruje? Niech teraz wdycha. Palacz przecież i tak śmierdzi, nawet, jak w tym momencie nie pali, bo zapalił przed wejściem do pojazdu i zapali zaraz po jego opuszczeniu.
To po prostu jest debilizm i odbieranie wolności innym. Ja sobie palę gdzie chcę i kiedy chcę, bo to moja sprawa i niczyja inna. Jeśli ktoś szuka czystego powietrza, to niech nie szuka go przy palaczu. Proste.



Niby wszytko rozumiesz i nawet piszesz, że "ty masz tor i swoje miejsce", a tak naprawdę (też czytając następne wypowiedzi) nic nie rozumiesz. Skoro on ma tor do jeżdżenia to ty miej sobie park do palenia, a nie w środkach komunikacji. Przyczepiasz się też do smogu i zanieczyszczonego powietrza, a to całkiem nie o to chodzi. Chodzi o to co wyjaśnił bardzo dobrze nemesisnt - normy społeczne. Ty chcesz wolności. Czy to ma oznaczać, że jeżeli ja też chce wolności to będę zapie**alał moim 2,5 tonowym suwem po chodniku bo tak mi się podoba i to jest wolność? Będę wchodził do sklepu z 3 psami niech liżą bułki i sikają w kącie bo to jest wolność. Z twoich wypowiedzi widać, że tak to odbierasz więc niestety tytuł debila się tobie należy jak mało komu.

~Velture

2024-01-03, 16:54
Wy się dalej sracie w komentarzach?

nemesisnt

2024-01-05, 01:25
VeIture napisał/a:

Wy się dalej sracie w komentarzach?



Jeden tylko się sra i kłuci ze wszystkimi

:mrgreen: