18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiejskie naklejki

truskawa43 • 2013-10-04, 12:30
Witajcie drodzy sadole. Na wstępie chce zaznaczyć, że to mój pierwszy temat ( krytyka jak najbardziej mile widziana) :-D
Otóż wczorajszego pięknego, ale jakże kurewsko zimnego wieczoruwybrałem się na spacer po okolicach mojego zadupia. Na jednej z ulic natknąłem się na samochód marki BMW. Nic nadzwyczajnego pomyślicie - pewnie ktoś mu zrobił wiejski tuning i wygląda teraz jak pług śnieżny. Jednak nie chodzi tu o całokształt autka, tylko o naklejki jakie posiada na tylej szybie i zderzaku.


Fotki przedstawiające ów rumaka :amused:




:homer:

P.S. Jak się spodoba to będę fotografował więcej takich aut, gdyż w moim mieście jest to bardzo powszechne.
P.S 2 I nie, nie mieszkam na wiosce :-D

Ba...........co

2013-10-04, 12:35
Wbrew powszechnej opinii najwięcej wieśniaków pochodzi z miasta.

Purgen

2013-10-04, 12:36
Jak naklejka to tylko taka reszta zrobi z ciebie tylko kretyna. A dominującymi autami z tą h*jnią jest grupa VAG oraz HONDY.


brudny

2013-10-04, 12:37
Nawet śmieszne te naklejki. A jak zobaczę pajaca fotografującego moje auto to wpie**ol

zwirz13

2013-10-04, 12:42
@ up

jak tata pożyczy to może i tak :ok:

SolarisN1

2013-10-04, 12:48
Zgadzam się co do VAG i BMW. Niestety kolejnym moim autem będzie pewnie nowy Golf GTI i przyjdzie mi żyć z tym bagażem wyrabianym konsekwentnie przez buraków.

brudny

2013-10-04, 12:56
zwirz13,
ja wierzę że ty do 24 roku życia nie będziesz w stanie się sam utrzymać i kupić auta, ale ci powiem, że można pracować i kupić sobie autko tylko trzeba zapie**alac

zwirz13

2013-10-04, 13:24
brudny napisał/a:

zwirz13,
ja wierzę że ty do 24 roku życia nie będziesz w stanie się sam utrzymać i kupić auta, ale ci powiem, że można pracować i kupić sobie autko tylko trzeba zapie**alac




ha ha , aż tak cie to dotkło :ok: :D :D

przejdzie ci przed końcem roku

Orlik

2013-10-04, 14:07
truskawa43 napisał/a:



P.S. Jak się spodoba to będę fotografował więcej takich aut, gdyż w moim mieście jest to bardzo powszechne.
P.S 2 I nie, nie mieszkam na wiosce :-D



Sosnowiec? :roll:

Szczam_na_Zakrystii

2013-10-04, 14:11
Że tak zapytam autora co w tym jest wieśniackiego? :wtf:
Naklejki z jajem co by troche ryja ucieszyło a jakiś burak któy na to nie wpadł albo mu głupio na MZK nakleić od razu że wieśniackie :facepalm:

Tu złapane u mnie w mieście:


wiesiors4

2013-10-04, 14:50
Basco napisał/a:

Wbrew powszechnej opinii najwięcej wieśniaków pochodzi z miasta.


Wbrew twojej opinii większość wieśniaków MIESZKA w mieście, a POCHODZI ze wsi. pie**olone słoiki zabierające prace innym, gardzę wami! Obrabiać swoje pole! Wystarczy się przejechać po Lublinie i widać LSW (pie**olony świdnik-żydnik), LUB (najgorsze możliwe wieśniaki), LLE (łojesu białe dresy tam dalej w modzie) - 3 najczęstsze blachy.

petru23

2013-10-04, 15:49
wiesiors4 napisał/a:


Wbrew twojej opinii większość wieśniaków MIESZKA w mieście, a POCHODZI ze wsi. pie**olone słoiki zabierające prace innym, gardzę wami! Obrabiać swoje pole! Wystarczy się przejechać po Lublinie i widać LSW (pie**olony świdnik-żydnik), LUB (najgorsze możliwe wieśniaki), LLE (łojesu białe dresy tam dalej w modzie) - 3 najczęstsze blachy.



A co, pracy znaleźć nie mozesz i tłumaczysz się, ze ktoś spoza miasta przyjechał i Ci ją zabrał? Prawda jest taka, ze byle wieśniak od pługa oderwany jest cenniejszym pracownikiem niż Ty, skoro jego a nie Ciebie wzięli do roboty.
Widzę ze nawet nie wiesz o czym piszesz, tylko szczekasz wraz z masą bo to teraz modne. Warknij jeszcze na rudego, na TVN, zapal znicz pod brzozą i pocałuj w dupę rydzyka dla poklasku.
Zapewne uważasz się za Polaka i patriotę? Właśnie widać jaki z Ciebie patriota skoro bluźnisz na rodaka tylko dlatego, ze on pracę ma a Ty nie. Zawiść nic więcej.
Wiesz czemu kotła z polakami w piekle nikt nie pilnuje jak w przypadku innych nacji? Bo jak ktoś by chciał z niego uciec to pozostali nie pozwolą mu na to. Wciągną z powrotem... Widzę że tak jest z Tobą. Ktoś ma lepiej niż Ty - zbesztać, zwyzywać, zabrać. Aż się srać chce, takie społeczeństwo nam wyrosło.

wiesiors4

2013-10-04, 17:24
petru23 napisał/a:

A co, pracy znaleźć nie mozesz i tłumaczysz się, ze ktoś spoza miasta przyjechał i Ci ją zabrał? Prawda jest taka, ze byle wieśniak od pługa oderwany jest cenniejszym pracownikiem niż Ty, skoro jego a nie Ciebie wzięli do roboty.


Ja na szczęście biedaku ze wsi mam świetną pracę na którą nie mogę narzekać :kawa: wróć na pole bo pisanie postów Ci nie wychodzi :fiufiu:
Cytat:

Widzę ze nawet nie wiesz o czym piszesz, tylko szczekasz wraz z masą bo to teraz modne. Warknij jeszcze na rudego, na TVN, zapal znicz pod brzozą i pocałuj w dupę rydzyka dla poklasku.


Modne jest teraz być lewaczkiem i widzę że płyniesz z tym strumieniem :amused:
Cytat:

Zapewne uważasz się za Polaka i patriotę? Właśnie widać jaki z Ciebie patriota skoro bluźnisz na rodaka tylko dlatego, ze on pracę ma a Ty nie. Zawiść nic więcej.


Nie, mieszkam w Polsce i nie uważam się za polaka :roll: Ty pewnie uważasz się za algierczyka, kretynie? I nie wiedziałem, że patriotyzm polega na kochaniu wszystkich jak leci. Co za debil :badyl:

HariDee

2013-10-04, 21:09
No, pochwaliles sie swym autem, cos jeszcze?