18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiejskie naklejki

truskawa43 • 2013-10-04, 12:30
Witajcie drodzy sadole. Na wstępie chce zaznaczyć, że to mój pierwszy temat ( krytyka jak najbardziej mile widziana) :-D
Otóż wczorajszego pięknego, ale jakże kurewsko zimnego wieczoruwybrałem się na spacer po okolicach mojego zadupia. Na jednej z ulic natknąłem się na samochód marki BMW. Nic nadzwyczajnego pomyślicie - pewnie ktoś mu zrobił wiejski tuning i wygląda teraz jak pług śnieżny. Jednak nie chodzi tu o całokształt autka, tylko o naklejki jakie posiada na tylej szybie i zderzaku.


Fotki przedstawiające ów rumaka :amused:




:homer:

P.S. Jak się spodoba to będę fotografował więcej takich aut, gdyż w moim mieście jest to bardzo powszechne.
P.S 2 I nie, nie mieszkam na wiosce :-D

wix

2013-10-05, 20:12
Jak na bejcy nie ma pussywagon na różowym tle to zdecydowanie kmiot z wiochy

mordaler

2013-10-05, 20:17
No to wiemy, że nie z Warszawy, skoro mówisz, że nie wioska.

Bila

2013-10-05, 20:44
W swoim Jeepie mam taką.

















Jak by się który napinał,oczywiście V8.

rew123321

2013-10-05, 22:46
Basco napisał/a:

Wbrew powszechnej opinii najwięcej wieśniaków pochodzi z miasta.


ciężko określić bo mieszkańcy wsi są biedniejsi i nie stać ich na auto a co dopiero na wiejski tjunink...

BongMan

2013-10-05, 23:02
truskawa43 napisał/a:


Fotki przedstawiające ów rumaka :amused:


Owego, baranie.

omegaGRF

2013-10-06, 08:54
k***a!!! To nie są naklejki baranie tylko stickery.

Pokazują one humorystyczne podejście właściciela pojazdu do otaczającej go ch*jni.
:shock:

AnalTerror666

2013-10-06, 10:07
Bila napisał/a:

W swoim Jeepie mam taką.

Obrazek


Jak by się który napinał,oczywiście V8.



Też mam taką, do tego ,,fuck aerodynamics" :D Ja jestem zwolennikiem podnoszenia fury, ale jak ktoś ma betke, ,,karbonowe klapy" i może nawet gwint, co sprawi, że jego ,,cacko" jest nisko to nic dziwnego w najklejce ,,nie trąb pojebie, jadę na glebie".

Dżony

2013-10-06, 12:57
Podzielam zdanie złomnika:
"Sondowanie rynku. Otóż widziałem dziś na światłach samochód VW Golf III z naklejkami "NIE TRĄB POJEBIE, BO JADĘ NA GLEBIE", "POWOLY BO SIĘ ROZpie**olY" oraz "GLEBA SUKO".

Pomyślałem, że skoro doszliśmy już do tego poziomu słownictwa na naklejkach, to w sumie czemu by nie zacząć produkować naklejek o jeszcze dosadniejszej treści, np. "sp***ALAJ", "ch*j CI W DUPĘ" lub "JEBAŁEM TWOJĄ STARĄ".
"
Nie bez powodu najczęściej widuje się je na autach które nie mają szczęścia do właścicieli takich jak stare Audi, VW, BMW czy Hondy.