18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiejska sielanka

adresikpuma • 2013-01-17, 00:59



życie na wsi nie musi byc wcale nudne :-)

chinchil

2013-01-17, 01:19
dobry podkład muzyczny :) a filmik pokazuje jak można bawić się dawnymi królami motoryzacji :)

horihan1

2013-01-17, 01:21
wieś jest zajebista :D

~CanesPL

2013-01-17, 01:23
Za rozpie**alanie kaszli powinna być szyszka w dupę.

nurgle

2013-01-17, 01:59
Zaraz zacznie się płacz, że maluszka rozwalili. Jak wam tak szkoda Polonezów Fiatów 125p i 126p to kupujcie odrestaurowywujcie i cieszcie się własną piękną maszyną!

DR_DRE

2013-01-17, 10:11
To na górze tego malucha to SPOJLER ;D ?

Dziamian

2013-01-17, 10:16
mieszkałem w mieście i przeprowadziłem się z bloku do domku jednorodzinnego na wieś, jest nieporównywalnie lepiej ;) nie ma spin, i wszystko na luzie

Sin_69

2013-01-17, 10:27
przeprowadziłem się na chwilę na wieś /na dwa lata/. dla wszystkich zachwycających się ślizganiem po gównach mam kilka pytań:

czy nie wpie**ala Was jak wracacie zj***ni po pracy a jakiś buc pierdzi Wam pod oknem jakimś motorkiem?
czy sobota pod budą z piwem jest tak zajebista?
czy wpie**ol deską na wiejskiej imprezie to sens życia?
czy jak w zimie jest awaria prądu i klekoczecie jajami z zimna to jesteście szczęśliwi?
@up: nie ma spin? wszystko na luzie? poczekaj aż się nie spodobasz miejscowym a będziesz sp***alał szybciej niż sądzisz.

gupichuj

2013-01-17, 10:34
1 Nie bo w motorku buc nie ma świateł i po nocy nie jeździ
2 Nie zawsze wolny czas spędza się chlając
3 zakładając że to my mamy tą deskę i lejemy miastowych to tak
4 Awarie w dzisiejszych czasach prawie nie występują i palimy węglem
5 Z takim podejściem to dziwię się że wytrzymali z Tobą aż 2 lata

majer

2013-01-17, 11:37
biedna polska wieś, kurna oni mają wciul kasy!

robson321

2013-01-17, 12:01
ja też już chce wiosnę i pojeździć na motocyklu :) fajna sprawa tak się wyszaleć i biorąc to pod uwagę że żadna stara baba nie przyjdzie ci pie**olić żebyś uciekał bo zadzwoni na psy :P

Diux

2013-01-17, 12:03
Nudne to jest życie w mieście cieciu :D

Dziamian

2013-01-17, 12:11
Cytat:

przeprowadziłem się na chwilę na wieś /na dwa lata/. dla wszystkich zachwycających się ślizganiem po gównach mam kilka pytań:

czy nie wpie**ala Was jak wracacie zj***ni po pracy a jakiś buc pierdzi Wam pod oknem jakimś motorkiem?
czy sobota pod budą z piwem jest tak zajebista?
czy wpie**ol deską na wiejskiej imprezie to sens życia?
czy jak w zimie jest awaria prądu i klekoczecie jajami z zimna to jesteście szczęśliwi?
@up: nie ma spin? wszystko na luzie? poczekaj aż się nie spodobasz miejscowym a będziesz sp***alał szybciej niż sądzisz.




hahahaha jak ześ Panicz z miasta to się nie dziwię że Cię pogonili ;) mieszkam już od 5 lat ;) jest to spokojna wieś to raz a dwa jak masz samochód, to jedź sobie do większego miasta na spokojniejszą rozrywkę, ja tak robię i mi jakoś to nie przeszkadza, mieszkam na takim wypizgajewie gdzie koło mnie jest tylko droga 2 czy 3 kategorii i mam spokój, nikt mi nie pierdzi pod oknem, nie sra ani nic z tych rzeczy, a Ty się dalej ciśnij z sąsiadami w mieście, którzy patrzą Ci na ręce, na dom, na mieszkanie, na to czym jeździsz i słuchaj pierdzących piździków w mieście nak***iających godzinami właśnie... ;)

firestone89

2013-01-17, 12:17
I to mi sie podoba. Pole, las, jakas zwirownia i droga, ktorej pewnie nawet na mapie nie ma. Chlopaki udowodnili ze mozna sie wyszalec niekoniecznie stwarzajac zagrozenie dla innych. Barany jezdzace 200 na tylnym kole przez srodek miasta powinni sie od nich uczyc.

dolarinho

2013-01-17, 12:21
Ciekawe w ilu fail compilation wystąpił :D