18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiejska sielanka

adresikpuma • 2013-01-17, 00:59



życie na wsi nie musi byc wcale nudne :-)

komandoklucha

2013-01-17, 12:23
grubo ponad 50k mają w zabawkach

Tarakum

2013-01-17, 12:25
Sin_69 jestes idiota...

Blonski

2013-01-17, 12:26
u mnie na wsi niestety tylko narkotyki

BulletRide

2013-01-17, 12:33
niezłe, brawo chłopaki

Zenon Zykfryd

2013-01-17, 12:33
Fajna zabawa szkoda tylko że na konto rodziców :) przejdą na swoje skonczy sie sielanka:)

nitrox89

2013-01-17, 12:34
Wieś a wieś to też różnica. Ja u siebie mieszkam od urodzenia, do 2000 roku był spokój, dopóki buce z miasta nie zaczęły się sprowadzać, typuSin_69.
Faktycznie, takie rodowite wieśniaki to przej***na opcja, bo tylko patrzą żeby się nachlać i szumu narobić, ja na szczęście się z nimi nie zadaje (chwała rodzicom za to że mi nigdy nie pozwolili zadawać się z marginesem). Choć musze przyznać że u nas są jacyś mało zaczepni.
Niestety okoliczni nowobogaccy nie pozwolili mi na rozwijanie mojej pasji, jaką jest offroad. Dość już miałem wystawania radiowozu pod domem i notorycznych kontroli (a przyj***ć się nie było za co, bo motocykl zarejestrowany i sprawny, a ja uprawnienia mam). Także zazdroszczę chłopakom że mogą robić co chcą, bo u mnie by to nie przeszło :-/

Poza tym mieszkanie na wsi to sporo plusów, jak i minusów. Jak masz fure, to masz gdzie przy niej grzebać, no i do miasta się dostać to lajt. Ale jak śmiga ktoś "na butach" to pozostaje mu bus 4x dnia lub 2km do MPK, które też zbyt często nie jeździ. Szkoła daleko, szpital daleko, najbliższy sklep z jakim takim zaopatrzeniem to kilometr drogi.
Na wiosne i w lecie trzeba kosić trawę, na jesień grabić liście, a w zimie odśnieżać, no i nie ma że po pracy nogi na stół i siedzenie, tylko jak chce się mieć koło domu w miare fajnie to trzeba wrócić i zapie**alać nasadzając nowe krzewy i układając nowe chodniki :D
Jednak na swojej wiochy bym na miasto nie zamienił ;P

huntz0r

2013-01-17, 12:35
Chłopaki się bawią :) podoba mi się to , że nie siedzą w domu

kaelem

2013-01-17, 12:44
adresikpuma napisał/a:




życie na wsi nie musi byc wcale nudne :-)


nudne to jest życie w miejskich blokowiskach

kulwon przez f

2013-01-17, 12:53
chyba bym och*jal jakby moja jedyna rozrywka bylo dojebywanie kaszlakow i dojenie krow, pozdro wiesniaki

Smogu93

2013-01-17, 12:56
Mieszkam na wsi od urodzenia obecnie przeprowadziłem się do stolicy (studia).
Po pierwsze w miescie jest dwa razy wiecej wieśniaków niz na mojej wsi
Po drugie na imprezach w duzych klubach najczęściej są wieksze burdy niż na wiejskich imprezach
Po trzecie czasy w których na wiejskich imprezach napieprzali się deskami i wężami ogrodowymi dawno się skończyły ponieważ najczęściej te wiejskie imprezy obstawiają profesjonalne firmy ochroniarskie nie jak kiedyś strażacy OSP których po północy trzeba było pilnować bo sami się napieprzali...
Po czwarte jak jesteś swoim człowiekiem to jestes nietykalny bo stanie za Tobą cała wiocha i nie ma że tamtych jest wiecej NIE ZOSTAWIĄ CIĘ...
Po piąte chyba milej jest usiąść sobie na świeżym powietrzu przy grilu i ze znajomymi wysączyć piwko przy muzyczce niż pić to piwo w zatechłym mieszkaniu z czasów prl przy telewizorze uważając przy tym aby nie być za głośno bo stara k***a z pod piątki na psy dzwoni...
Skończyły się czasy gdzie na wsi nie było prespektyw i możliwości mamy takie same możliwości takie same jak ludzie w miastach a dodatkowo cisze spokój i pewność że jak zapomnimy zamknąc garaż to nie będzie on wyczyszczony do rana, bo albo nikt nie kradnie albo sąsiad czy sąsiadka coś zauważą i choćby z widłami przybiegnie na pomoc:)

KochamAdmina

2013-01-17, 13:04
Każdy wieśniak to permanentny idiota i należy go wykorzystywać. Bydło nie ludzie.

gupichuj

2013-01-17, 13:08
Na wsi zamiast ćpać czy pić to ja wolę sobie rozj***ć jakiegoś grata więc nie mówcie że tak nas od ch*ja stać. A jak mieszczuch przyjeżdza i się popisuje na co go to za kredyt nie stać, jak bardzo zna swoje prawa, jaki obeznany we wszystkim, w każdej dziedzinie jest profesorem to niech się nie dziwi że go nie lubią.

Zubar

2013-01-17, 13:20
zamiast pie**olić dajcie tytuł piosenki

kuropatwa121

2013-01-17, 13:43
Piosenki:
1# - Mower - Wrestle With the Pig
2# - Rob Zombie - Two Lane Blacktop
3# - Guano Apes - Open Your Eyes
4# - System Of A Down - Suit Pee
5# - Disciple - Rise Up