18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiejska sielanka

adresikpuma • 2013-01-17, 00:59



życie na wsi nie musi byc wcale nudne :-)

dadzbog2

2013-01-17, 13:44
kuropatwa121 napisał/a:

Piosenki:
1# - Mower - Wrestle With the Pig
2# - Rob Zombie - Two Lane Blacktop
3# - Guano Apes - Open Your Eyes
4# - System Of A Down - Suit Pee
5# - Disciple - Rise Up



krata piwa:) :mrgreen:

jeloo

2013-01-17, 14:19
W miastach teraz większa wieś niż na wsi. Byłem w wawie, to zobaczyłem na przykład faceta z tak ułożonymi włosami jak pudel mojej ciotki. Lub inne wieśniackie zachowania.

Ja do najbliższego sąsiada mam 700m w linii prostej. Robię sobie z kumplami grilla i bawimy się do rana bez żadnej obawy, że sąsiad wezwie policję. Zimą spraszam kumpli i nak***iamy terenówką po polach ciągnąc za sobą kumpli na sankach. Latem siadam sobie z dziewczyną na tarasie, i podziwiam niebo, bo na wsi widać miliardy gwiazd, w mieście i promieniu kilkunastu kilometrów od niego tylko te najjaśniejsze. Śpię przy otwartym oknie, i w nocy grają mi świerszcze a w dzień ptaki, bo do lasu mam bliżej niż do sąsiada. Chcę zjeść jabłko, śliwkę, gruszkę, czereśnię to idę sobie do sadu i zrywam własną, a nie jakieś pryskane gówno z biedronki. Przez całe moje 22 letnie życie złodziej przyszedł raz, a i tak ukradł tylko 25 letnie radio stojące w oborze bo go nieuczepione psy pogoniły.

Co prawda, są też obowiązki jak na przykład koszenie trawnika większego niż ktoś ma pod blokiem, ale ja sobie innego życia nie wyobrażam. Teraz na studiach się tylko męczę w bloku, sąsiad piętro wyżej o 12 w nocy nak***ia na pianinie a moją dziewczynę ktoś pod blokiem napastował.

Co do imprez wiejskich, to u mnie na świetlicy co dwa tygodnie jest zabawa. I największy burdel robią Ci "miastowi". Przyjeżdżają się potłuc, pochlać itp. Ci "wieśniacy" nigdy nie szukali bójki, nawet jeśli między poszczególnymi miejscowościami jest sytuacja na pieńku.

Dalej przyjeżdża miastowy, i już policja, bo mu gówno przeszkadza, bo ciągnik sąsiada głośno pracuje itd, itp. Jakby nie rozumiał, że to jest właśnie wieś. Jak jedziesz tylko po to, żeby się pieklić, to nie dziw się, że inni mieszkańcy nagle zaczynają być niemili.

dkmgtc88

2013-01-17, 14:30
I to jest właśnie klimat, wieczorkiem siadasz sobie z zimnym piwkiem i jest pełen luz nawet jak cały dzień jeździłes ciągnikiem po polu. Bedziesz bardziej wyluzowany i szczęśliwy niż po całym dniu w wielkiej fabryce pod czujnym okiem szefa i ledzi typu jakby Cie tu wpie**olić zeby premie dostać.

wściekły_koleś

2013-01-17, 14:37
Lato,browar zapach świeżo skoszonej trawy do tego paru kumpli normalnie sielanka teraz tak patrząc to ciesze się że mieszkam na wsi.

di...........os

2013-01-17, 15:00
Też mi się marzą wiejskie klimaty. Postawienie chaty jednak nieco kosztuje...

young liberta

2013-01-17, 15:04
to się k***a nazywa szalona młodzież, a nie te pajace ćpające po klatkach

Dziamian

2013-01-17, 17:26
ja też kupę lat mieszkałem w mieście i przeprowadziłem się na wieś i jakoś nie wyobrażam sobie życia w bloku znowu i jak mnie sytuacja do tego nie zmusi to nie zamieszkam i tyle a Ci piszący że ludzie ze wsi to bydło, to niech lepiej sami popatrzą sobie wokół w jakim to chlewie żyją ;)

gywer1

2013-01-17, 18:46
wiocha na filmie prawie jak moja, młodzi bawią się aktywnie, jak to oglądam to aż się pysk cieszy, bo film jak z domu :) co do zabawy za kase rodziców to już dawno żyję za swoje a malca na rozwałkę nadal czasem kupię, żeby stare kości potestować :D oprócz tego cross, powerizer, paralotnia i własna wyciągarka, mr2 do latania bokiem, typowe wiejskie zabawy, które polecam każdemu kto za rozrywke uważa kabaret w tv.

pati609

2013-01-17, 20:37
Sam jestem ze wsi też uważam że na wsi jest lepiej ! I ludzie o wiele lepiej się bawią ( przynajmniej nie myślą że mleko jest z Tesco... )

cl...........er

2013-01-17, 20:55
Każde wakacje odkąd pamiętam i dotąd aż wyjechałem za pracą do Wlkp., spędzałem na wsi :D
Na filmie widziałem parę maszyn WSK (Wiejski Sprzęt Kaskaderski), to jest cudo techniki :D
Takimi żeśmy z kumplami za szczyla pod wieczór gonili krowy z jednego pastwiska na drugie :mrgreen:
A wieczorem posiadówa do późna na którymś z podwórek, i nie było, że głośno jesteśmy, że policję wzywać itp. (wieś to typowa ulicówka), starzy się jeszcze do nas dosiadali i opowiadali, co tam kiedyś oni sami wyprawiali albo widzieli jakieś akcje na wsi lub ze strażakami z OSP.
A teraz... :roll:
Kumpel w tamtym roku opowiadał, że w ch*j miastowych się wprowadziło na wieś i swoje "wielkomiejsko-pańskie" prawa wprowadzają, i mówił, że aż się rzygać chce od tych pok***ieńców, co to przyjechali i nie wiedzą jakimi prawami wieś żyje, że im śmierdzi, psy za głośno szczekają, krowy za dużo ryczą, ptaki srają itp. Siedzą w weekendy całymi dniami w domach i nosa na zewnątrz nie wytkną, a w tygodniu w mieście pracują i przyjeżdżają na noc spać, to nie wiedzą co na wsi się dzieje.
A na wsi to jest życie, ch*j że trza robić prawie cały rok od rana do wieczora, ale nad Tobą nikt nie stoi z batem, nie drze ryja i nie pogania...
A wieczorem... hmm... sielanka - cisza, spokój.
Ech... przeprowadziłbym się na wieś, ale taką prawdziwą wieś jaką znam, tylko nie ma za co... :cry:

ojojoj

2013-01-18, 13:00
moze tak to wszystko pie**olne i wyprowadze sie na wies...

KARAKOL

2013-03-19, 16:21
3:17 zajebisty motyw