18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wejścia siłowe w uzbrojeniu bojowym

Dy...........za • 2013-05-14, 17:58
Tomasz Romaniuk prezentuje swoje wejścia siłowe na drążek w uzbrojeniu bojowym, które jak gdzieś wyczytałem waży około 30 kg. Jest moc :D


Bazyliszek

2013-05-14, 20:58
@lasyk
"...Dla kozaków wymiataczy przenoszących góry na ku*asie. Spróbujcie tak chociaż w samych gaciach. Co nie idzie? Któryś się posrał? To morda w dupe i żreć kupe. ..."
A ty co tak się rozj***łeś, nie potrafisz normalnie skomentować, tylko od razu jedziesz z tekstem do ludzi , których nie znasz, przecież tam nad Twoim postem ani nikt nie negował jego umiejętności ani nikt się nie naśmiewał.
Co z Tobą koleś ??

normalnynick

2013-05-14, 21:02
k***a ludzie muscle up, a podciąganie to dwie różne bajki zarówno strażak jak i Łuka to bizony w swoich kategoriach. Co jak co, ale sam próbuję robić muscle up'y, a to nie jest takie łatwe na jakie wygląda. To tak jak by mówić, że jebniesz kloca na leżąco za siebie i porównywać to do sikania za siebie, no k***a

Fedek

2013-05-14, 21:03
19 razy sie podciągam siłowo, nachwytem, a wejścia nie umiem zrobić więcej niż jednego, więc nie pie**olcie ze to takie łatwe.

Sz...........jk

2013-05-14, 21:04
Quireth napisał/a:

miał duże ułatwienie bo cały czas się ruszał-sami spróbujcie z takiego huśtania, a ze zwisu. Ze zwisu już jest ciężej. Ale i tak-jest straż, jest piwko :D



Muscle up ze zwisu? I to w dodatku z obciążeniem? Wejście zawsze robi się z dynamiką ciała, nie podciągniesz z samych pleców i rąk, wymagany jest odpowiedni ruch.

Macie tutorial:

Sadziu101

2013-05-14, 21:09
czy pan może z SGSP? :)

plaug

2013-05-14, 21:14
In kurfa credible.

koks997

2013-05-14, 21:23
albo robisz muscle up dynamicznie na max ilosc aby sie pojarac albo robisz silowe na maxa aby przykozaczyc.. wybierasz co wolisz
Ja osobiscie jak robie muscle up to nie czuje prawie w ogole wysilku przy pierwszych strzalach :D ale tak to jest jak sie cwiczy a nie sra w krzesło

Peter-Norivotset

2013-05-14, 21:28
btw Jan Luka podciagnal sie z ciezarem 100kg o ile dobrze pamietam w wieku ok 70 gwoli scislosci

Majsterek12

2013-05-14, 21:33
@grzechu5444
Jan Łuka urodził się w 1949, zatem teraz ma 64 lata. Więc do twojej 70 troszkę brakuje. Ale mimo wszystko Jan Łuka to niesamowity człowiek.

Pentryt

2013-05-14, 21:35
przecież powietrze w aparacie odo jest suche jak sk***ysyn więc przy takim wysiłku działanie nawet 5 minut jest katorgą. Wielki szacunek dla pana z filmiku!

TajemniczyZbir

2013-05-14, 21:36
Jest to wejście oficerskie tak w ogóle, co widać po tym, że naraz wchodzi na drążek obydwoma rękoma, w wejściu siłowym można pierw jedną ręką podciągnąć, następnie drugą co jest łatwiejsze.
Wejścia siłowe robię trzy razy, ale co do wejścia oficerskiego to ni ch*ja nie mogłem ani razu. Po prostu ciężko jest, a drążek nie był nigdy moją mocną stroną, również trzeba dobrą technikę do tego.
Podsumowując: gdybym miał zarzucić jeszcze na siebie 30 kg sprzętu to bym się prędzej posrał w gacie niż zrobił coś takiego, tak więc nie spinać się tutaj, ekspert się znalazł ;]

NeverLie2Me

2013-05-14, 21:44
Próbowałem dokładnie w takim sprzęcie z połową butli (mam kolegów w OSP :P ) i ni ch*ja, normalny obywatel nie da rady :P

koks997

2013-05-14, 21:44
Nie pie**ol... prawdziwe wejscie silowe jest bez bujania i lecisz na dwie rece na raz... jak polecisz na jedna reke a potem druga to masz niezaliczone.. takich szmat z raz jedna raz druga reka to z 20+ zrobie z palcem w dupie

jak chcesz robic zle technicznie to rob.. u amatorow wszystko przechodzi

raven3run

2013-05-14, 22:18
Widzę, że sami znawcy tu są :D
Apropos MuscleUpów (wejść siłowych) można robisz dynamiczne i siłowe, siłowe to już inna szkoła jazdy.
Tak w ogóle jak można porównywać Muscle do zwykłego podciągania... to są 2 różne światy.

Jeśli chodzi o filmik i samego Tomka to jest to naprawdę mocny chłop :) miałem z nim okazje potrenować i uczestniczyć w zawodach właśnie na MuscleUpy, w których Tomek zajął pierwsze miejsce :)